PDA

Zobacz pełną wersję : Podwodne miasto


Sepethro
30-05-13, 00:34
Mimo że update dodał wiele nowych potworów, bossów i ciekawych rzeczy - które są świetne i bardzo mi sie podobają to jednak to wszystko jest jedynie dobudowaniem do czegoś już istniejącego - rozbudowane spawny istniejących już ras potworów, dodanie nowych ich odmian, bossy

A co jeśli powstałaby zupełnie nowa koncepcja, totalnie nowe miejsce z swoją własną historią. Nowe państwo które było w izolacji od kontynentu w którym żyjemy, podwodne państwo - zupełnie nowej inteligentnej rasy która jest pozbawiona magii ale za to rasa doskonałych inżynierów, alchemików i technologicznie przewyższa wszystko co do tej pory mieliśmy okazje spotkać w tym świecie.

Państwo które może swoim wpływem przechylić szale wojny na jedną albo drugą strone, dodatkowa opcja misji globalnych gdzie ludzie musieliby wszyscy razem współpracować żeby cały świat miał ciekawą nagrode np. exp +50% przez 2 dni. albo nagrody dla każdej osoby które dołożyły cegiełke w razie wygranej i kryzys ekonomiczny w razie przegranej (który np. miałby wpływ na ceny skupu itemów w sklepie)

Alchemicy zostali ostatnio poprawieni - ale jednak, dlaczego by nie dodać 4tego kręgu w którym możnaby było robić mikstury lepsze niż te które można kupić w sklepie?

Plusy:

+ kompletnie nowa koncepcja
+ zupełnie nowe miejsca
+ powiew świeżości
+ zupełnie nowe wyzwania

Minusy:

- pewnie problemy z balansem
- potrzeba dużej ilości nowych grafik

KillTheName
30-05-13, 00:42
Pomysł jak najbardziej na plus. Zawsze fajnym motywem było pojawienie się podwodnego świata również ten tutaj ukazany przez Ciebie byłby niezłym dodatkiem do gry. Czemu by nie spróbować. Ja jestem oczywiście "za".

Rian
30-05-13, 10:41
Za. Myślę tylko nad tą rozwiniętą alchemią u podwodniaków, w końcu mają dostęp raczej tylko do podwodnych roślin.

podarty
30-05-13, 17:12
Hmm 4 kregi + nowe potki (zapewne manasy i hp tez) to by oznaczalo RAJ ZAROBKOWY dla alchemika! wchodze w to :D

tenio
30-05-13, 17:24
Zapodałem w którymś ze swoich postów do propozycji o powstaniu takiego podwodnego miasta, no bardziej precyzując - expowiska. No ale pomysł dla mnie jak najbardziej trafiony, sam mogę dołożyć się do stworzenia pewnej fabuły jeżeli będzie taka potrzeba i zrobię to z wielką chęcią.
Shacco wielki +.