PDA

Zobacz pełną wersję : Skrpyt na Restart


damian01
30-04-11, 15:39
Mogli byście zrobić skrypta na restart serwera po save taki serwer a nie ma prostego skrypta co na serwerach na hamachi to jest ... wiec wielka prośba zróbcie to ! a nie chce wejść o 3 w nocy a tu off ..

Mervakis
30-04-11, 16:14
W nocy się śpi a nie expi :P xD, w nocy nie ma MGów więc ludzie by bocili więc lepiej jak server na noc jest nieczynny.

Astacius
30-04-11, 16:44
W nocy się śpi a nie expi :P xD, w nocy nie ma MGów więc ludzie by bocili więc lepiej jak server na noc jest nieczynny.

Chyba sam nie wierzysz w słowa które wypowiadasz.

Apausfo
30-04-11, 17:21
W nocy się śpi a nie expi :P xD, w nocy nie ma MGów więc ludzie by bocili więc lepiej jak server na noc jest nieczynny.

ymh, :o
no nie sądze .!?

damian01
30-04-11, 20:24
Niektórzy śpią Niektórzy grają że tobie mama nie pozwala no to wiesz nie ma się co wypowiadać w nocy jest święty spokuj od neo takiego typu jak ty ;) wiec pozdrawiam !

Tummi
30-04-11, 22:26
Niektórzy śpią Niektórzy grają że tobie mama nie pozwala no to wiesz nie ma się co wypowiadać w nocy jest święty spokuj od neo takiego typu jak ty ;) wiec pozdrawiam !

Spokój a nie "spokuj" to po pierwsze.
Sam jesteś dziecko neo, nie każdy gra 24/7 i po nocach.

Erizen
30-04-11, 22:37
Slythia na kanale "pomoc" odpowiedziała na moje pytanie i napisała, że server będzie off na tylko 10min o 3:00, więc po co robić jakieś skrypty?

Mervakis
01-05-11, 00:04
@damian01

Jestem za stary żeby pytać rodziców o zgodę na grę ;) chodzi mi o to że MG to też ludzie i nie są obecni tu 24/7, jak się lubisz bawić w nietoperza i grać w nocy to proszę bardzo, ale z doświadczeń z Tibii wiem że w nocy to najczęściej same boty latały za czasów jak jeszcze GM byli. Dobranoc :)

pepeszka
01-05-11, 00:34
@damian01

Jestem za stary żeby pytać rodziców o zgodę na grę ;) chodzi mi o to że MG to też ludzie i nie są obecni tu 24/7, jak się lubisz bawić w nietoperza i grać w nocy to proszę bardzo, ale z doświadczeń z Tibii wiem że w nocy to najczęściej same boty latały za czasów jak jeszcze GM byli. Dobranoc :)
Lol nadal latają..
A po co ci MG w nocy? Serwer powinien być 24/7. Ktoś się decyduje grać w nocy jego sprawa, ma do tego prawo.

Slythia
01-05-11, 00:51
Serwer powinien sam wstawać. To, że raz się zbuntował, to nie znaczy, że zawsze tak będzie.