PDA

Zobacz pełną wersję : PaySafeCard


Mastach
06-06-13, 21:13
Witam

Nie wiem czy jest taka możliwość, ale wprowadzenie takiego sposobu płatności za status szlachecki byłaby bardziej wygodna niż przelew a zarówno bardziej opłacalna jak sms. Nie chcę się rozpisywać, więc czekam na opinie administracji.

Veliothe
07-06-13, 00:44
Czy może być coś wygodniejsze niż szybki przelew? SS masz w 3 minuty po przelaniu kasy. Z zalogowaniem się na stronę banku 4... ;)

Therusek
07-06-13, 01:46
Hmm to kwestia kto gdzie i jak , ja niestety z swojego konta przelewu nie mogę zrobić (nie da się płacić w euro) chyba ze się myle to mnie poprawcie , sms tez odpada nie obsługuje zagranicznych kart tel ( znowu to samo płatność euro)

A co do PaySafeCard łatwa dostępność( nawet w Polsce) idziesz do sklepu kupujesz następnie wklepiesz kod i po płatności (brak problemu z waluta inna niż PL)

Wicked
07-06-13, 01:52
Therusek, co do płatności w obcych walutach, to wiem, że mój bank obsługiwał takie rzeczy normalnie. W złotówkach płaciłem równowartość w euro i nie miałem żadnego problemu. Nie wiem czy działa to w drugą stronę, ale powinno.

Veliothe
07-06-13, 19:19
w sieci masz masę brokerów jeśli chodzi o transfer waluty.

mickaz
07-06-13, 19:44
Wez ktos ddos serwa na ok 1h, ale noca.. potrzebuje dni premium (dadza jako rekompesate) :D

Therusek
07-06-13, 20:10
w sieci masz masę brokerów jeśli chodzi o transfer waluty.

Hmm a po co się męczyć jak w każdym sklepie sprzedają PaySafeCard a wstukanie kodu to kilka sekund

PaySafeCard mogło by być dodatkowa opcjia dla płacenia dla ludzi co nie maja konta bankowego i nie tylko (nie wliczajac sms )

Wicked szczerz mówiąc kiedyś próbowałem doładować pewna gre i nie mogłem ,teraz nawet nie próbowałem (hmm teraz mam vise debit wiec następnym razem spróbuje doładować gre )


Lepiej mieć więcej opcji (swobody) w płaceniu niż tylko 2-3 opcje w moim przypadku 2 bo sms na 100% odpada

Myfos
10-03-14, 20:34
Jestem za wprowadzeniem.

leon
20-03-14, 00:04
oczywiście że jestem na tak cały czas na to czekam nie mam konta w banku a przez sms nie opłaca się brać SS na 2miechy i większa korzyść była by też dla Administracji

Blutok
20-03-14, 17:30
To przy okazji poproszę o wpłaty osobiste, z ręki do ręki :)

piniovsky
11-09-14, 16:47
Jestem za tym ? to jak robicie?