PDA

Zobacz pełną wersję : Cała prawda o klanie Securum


thorus
30-04-11, 16:22
Prawda o klanie Securum jest bardzo prosta i zarazem smutna zabijają za nic no i niestety fragi im się kończą więc żądają kasy (oczywiście też za nic). A żeby nie było jakiś wątpliwości zamieszczam dowód:

http://img825.imageshack.us/img825/4766/deddedded.jpg

Astacius
30-04-11, 16:36
Nie muszą mieć powodów, żeby cię zabić, aczkolwiek trochę to świadczy o ich klanie i myślę, że wyrabia mu złą reputację. Sam miałem szansę do nich dojść, ale zrezygnowałem.

Paco
30-04-11, 16:37
Gdzie tu pisze że żądamy kasy?

Sam miałem szansę do nich dojść, ale zrezygnowałem.

Przepraszam bardzo. To ty chciałeś do nas dojść a my Cię nie chcieliśmy :)

Astacius
30-04-11, 16:41
a my Cię nie chcieliśmy

Przyjąłeś mnie, ale ja nie wyraziłem chęci grania z wami.

Więc to ja was nie chciałem.

thorus
30-04-11, 16:44
Gdzie tu pisze że żądamy kasy?

http://img852.imageshack.us/img852/2043/kasakasa.jpg

cado
30-04-11, 17:07
PA? Ale skądże znowu!

eremce
30-04-11, 17:10
Lubię czytać głupoty, gdy idę na respa.

Tao Fao
30-04-11, 17:16
Tak wiec masz dowod ze wymuszacie kase, ale tak jeszcze dodam cos od siebie, to jest serwer pvp, czyli wolny od zabijania kogo sie chce, bez zadnych powodow zabojstwa czy innych pierdol, idziesz i zabijasz z wlasnej woli.

Rownie dobrze Ty rowniez mozesz to robic, i rownie dobrze mozesz zabijac tego samego gracza. Nie widze tutaj nic zlego ze ktos Ciebie zabija, moze ma ku temu powody?

Co do wymuszania pieniedzy, nie nazwalbym to "wymuszaniem pieniedzy", a raczej cos za cos, tak jak wymienia rzeczy poprzez handel, dajesz 5k wzamian masz czysta gre ze strony klanu Securum.

Jak dla mnie temat jest zbedny, jest to serwer jak juz wspomnialem pvp, i nie zaleznie od skarg czy to bedziesz Ty pisal czy tez nie, wydaje mi sie ze nic przez to nie zdzialasz.

Rozumiem moze nie potrafisz obronic postaci, ale nie musisz pisac skarg ze ktos ciebie zabija.. To jest zabawa gosciu.

Reasumujac, chcesz by Ciebie nie zabijano, to pros administracje o zakup nowego serwera Altaron serwer "no-pvp" i tam sobie graj.
Pekowanie na serwerze pvp to codziennosc i od tego nie odbiegniesz :(
TF

thorus
30-04-11, 17:26
Tak wiec masz dowod ze wymuszacie kase, ale tak jeszcze dodam cos od siebie, to jest serwer pvp, czyli wolny od zabijania kogo sie chce, bez zadnych powodow zabojstwa czy innych pierdol, idziesz i zabijasz z wlasnej woli.

Rownie dobrze Ty rowniez mozesz to robic, i rownie dobrze mozesz zabijac tego samego gracza. Nie widze tutaj nic zlego ze ktos Ciebie zabija, moze ma ku temu powody?

Co do wymuszania pieniedzy, nie nazwalbym to "wymuszaniem pieniedzy", a raczej cos za cos, tak jak wymienia rzeczy poprzez handel, dajesz 5k wzamian masz czysta gre ze strony klanu Securum.

Jak dla mnie temat jest zbedny, jest to serwer jak juz wspomnialem pvp, i nie zaleznie od skarg czy to bedziesz Ty pisal czy tez nie, wydaje mi sie ze nic przez to nie zdzialasz.

Rozumiem moze nie potrafisz obronic postaci, ale nie musisz pisac skarg ze ktos ciebie zabija.. To jest zabawa gosciu.

Reasumujac, chcesz by Ciebie nie zabijano, to pros administracje o zakup nowego serwera Altaron serwer "no-pvp" i tam sobie graj.
Pekowanie na serwerze pvp to codziennosc i od tego nie odbiegniesz :(
TF

Tak tylko widziałem na własne oczy że nie tylko ze mną tak postępują.
Jak tak dalej pójdzie to połowa graczy przez nich odejdzie.
Weź pod uwagę że to RPG i nie każdy przyszedł tutaj po to aby się ciągle PKować.

Astacius
30-04-11, 17:32
Jak tak dalej pójdzie to będą grali tu sami.

mopsiok
30-04-11, 17:34
Wiecie. Wszystko zależy od tego jak na to popatrzymy. Teoretycznie może być tak jak napisał Tao Fao - niekoniecznie wymuszają pieniądze, może to być zwykły handel. Ale w rzeczywistości faktycznie wygląda to na nadużycie siły co, z tego co mi wiadomo, jest na Altaronie zabronione. Jednak jak by nie spojrzeć, niezbyt miłą macie opinię :p. I słusznie. W takim razie jaki jest Wasz cel, skoro (z relacji Kolegi wyżej) kończy się Wam limit fragów?

Tron
30-04-11, 19:30
Dzisiaj mieliśmy małą zabawę.

http://img231.imageshack.us/g/dfhdfhhdf.png/

siwyus
30-04-11, 19:36
Dla mnie to co oni wyrabiają jest troche niezrozumiałe... Mają po max 30+ lvl i chcą urządzać wielkie pvp. Dedaja kogo popadnie dla zabawy tłumacząc się, że tego nie robia a na co kilka osób przedstawiło już dowody. Skoro tak bardzo chcą walczyć to czemu wybrali exp x1 ?? Nie lepiej na WAROTS?? Tam mogą się lać ile wlezie ... Ale nie lepiej uprzykrzać życie graczom, którzą chcą poznawać świat jakim jest Altaron. Dla mnie jest to poprostu niedojrzałe..

Tavir
30-04-11, 19:41
Nikomu się nie podoba nadużywanie siły. Pokażmy więc, że nie zgadzamy się na taki obrót sprawy i stańmy przeciwko nim. Jak widać powyżej nikt nie jest niezniszczalny. Z całym serwerem nie wygrają.

Sezamek
30-04-11, 20:17
OO zwariowany alkocholik zrobiles mi foto ;p ja czerwony. Co racja to racja trzeba ich zniszczyć zanim oni zniszczą miasto. Jeżeli będziemy działać razem to nie wygrają NAWOŁUJE WSZYSTKIE KLANY O ZAPRZESTANIE WOJEN I ZŁĄCZENIE SWYCH SIŁ PRZECIWKO KLANOWI SECURUM.

blanko2222
01-05-11, 00:31
Szkoda 3 lat pracy nad tą grą i tyle.

Siwyus świete słowa. Niedojrzali i tyle

Novy93
01-05-11, 07:42
Ej po pierwsze jest to serwer pvp, na którym pk i wojny to normalna sprawa. Po drugie, niedojrzali? To chyba wy nie dojrzeliście jeszcze aby w tą gre grać. Ubolewam nad tym, że news o tej grze pojawił się na Tibia.pl bo przyszła tutaj teraz masa dzieciaków, którzy grali na non pvp, bo nie mogli sobie dać rady nigdzie indziej. Jaki jest fun w zwiedzaniu mapy? Wojna jest w tej grze najlepszą zabawą! Dlatego nie rozumiem jak można grać na non pvp, a jeżeli już na pvp to skarżyć się na kogoś, bo Cię zabił. Moim zdaniem jest to dość dziecinne... Zresztą zróbcie tutaj non pvp to 3/4 graczy zaprzestanie grać, bo myślę, że większość przyszła tutaj z real tibii właśnie dlatego, że Altaron jest zrobiony na starszej Tibii gdzie pvp jako tako jeszcze istniało.

drazbeczka
01-05-11, 07:50
przynajmniej noobów tępią i za to thx

konradowalkero
01-05-11, 08:21
Dokładnie. Przyszedłem tutaj nie z innego serwera open tibia lecz z real tibi. Na real nie ma sensu już grać bo zniszczyli pvp i można powiedzieć że pvp już na real tibi niema. Nawet się inferny i dolery chwycili ze swoimi ekstra pomysłami i niema już na przykład expa za zabicia gracza lol
Niema pvp niema fanu, niema fanu to poco w to grać i się męczyć.

drazbeczka
01-05-11, 08:51
OO zwariowany alkocholik zrobiles mi foto ;p ja czerwony. Co racja to racja trzeba ich zniszczyć zanim oni zniszczą miasto. Jeżeli będziemy działać razem to nie wygrają NAWOŁUJE WSZYSTKIE KLANY O ZAPRZESTANIE WOJEN I ZŁĄCZENIE SWYCH SIŁ PRZECIWKO KLANOWI SECURUM.

Niby nie taki zły pomysł popieram

thorus
01-05-11, 08:56
My nie mamy pretensji o to że na serwerze jest PvP.
Nam nie podoba się ich agresywny sposób gry (ciągłe zabijanie bez powodu/wyłudzanie pieniędzy za nic). Dowody na to są w moim 1 i 2 poście w tym temacie. Jeszcze raz powtórzę to jest RPG i nie każdy tu przyszedł żeby od razu brać się za wojnę no ale niestety gildia Securum nas do tego po prostu zmusiła.

Kyle Blaze
01-05-11, 10:12
Trzeba wziąć pod uwagę, że jest duża różnica pomiędzy standardowym PvP, a PA (Power Abusing). Gildia Securum jest wysoko nastawiona na hasło "nie płacisz=giniesz", ewentualnie "żyjesz i nie nasz=giniesz" (chociaż są wyjątki, że i sami siebie wybijają 8)), co jest po prostu chore i jednocześnie zabronione przez regulamin gry. Osoba, która jest potężniejsza od drugiej, nie ma prawa wykorzystywać swojej siły do farmowania na słabszych (słabszy gracz nie może się przez to rozwinąć i dużo traci)

Skoro Altaron jest serwerem realistycznym, to niech spojrzy chociażby na polskie prawo (wiem, zły przykład, przepraszam).

Kradzież i wyłudzenia są w prawie zabronione, tak?

Także głos oddaję Wam, a póki co - z mojej strony możecie jedynie usłyszeć: PRECZ Z SECURUM!

thorus
01-05-11, 10:17
Podsumowując klan Securum niszczy całą tą grę (niestety).

Niewidomy
01-05-11, 10:18
Moim zdaniem to, że zabijają wszystkich to nic złego, ale wkurza mnie to że uważają się za takich mocnych jak wzieli do klanu prawie wszystkich graczy 20+ lvl i nie muszą się nikogo bać ^^

Piluch
01-05-11, 10:23
No niestety taka przykra prawda , z tego co widzę to nadużywają trochę władzy.

gardo
01-05-11, 10:46
Ja nie mam nic przeciwko pvp i wojnom, ale w rozsądnych granicach. Klan Securum te granice przekracza i powinien zostać ukarany. Popieram w tej kwestii Kyle, jeżeli nie zostaną narzucone bardziej rygorystyczne prawa to uważam, że gracze Altaronu powinni wziąć sprawy w swoje ręce.

Paco
01-05-11, 10:48
Podsumowując klan Securum niszczy całą tą grę (niestety).

1) Zadam Ci 1 pytanie. Ile zrobiłeś misji w całym Altaronie??

2) Każdy z naszych członków w klanie gra na Altaronie zarówno dla PvP jak i dla RPG. Nie bijemy ludzi za nic. Widzę, że typek Sobie siedzi na expie to mu nie wchodzę i nie bije mu ani moobków ani jego czyt. (Ciasteczkowy) nawet mu pomogłem, bo nie mógł zejść na dół, bo by padł.

3) Jeśli ktoś nam wchodzi na expa i bije moobki lub kratnie loot bagi (czyt. Mlody'Pall) to niech się potem nie dziwią, że padają.

4) To my tego nie zaczęliśmy cytuje gracza Dobry Murzyn. "Będziemy bić każdego i przejmiemy ten serwer". jak wszyscy mieli low lvl i nie było jeszcze nas czyli klanu SECURUM.

5) My nigdy nie wbijamy się komuśw respa to wy też tego nie róbcie. Typek Sobie spokojnie expi to go zostawiamy i się tylko pytamy jak długo będzie expił.

6) Na koniec. Weźcie się do roboty, a nie tylko płaczecie. Wczoraj po nas wpadliście na 3 gildie i i tak padliście. My dostaliśmy warna z to, że blokowaliśmy się graczem który nie posiadał poziomu wymaganego do PvP, a wy wczoraj blokowaliście co najmniej 5 graczami z mniejszym poziomem PvP. Dodam także, że było tam 2 tutorów (Sel'bo, Lee) którzy zgadzali się na to żeby oni nas blokowali.

Pozdrawiam Paco. :*

thorus
01-05-11, 10:55
Tak tak już chyba nikt nie wierzy w te wasze gadanie.
Na forum udajecie miłych i dobrych a w grze jak zwykle to samo.
Nie ma co dalej nawet pisać bo już chyba każdy wiem jakim jesteście klanem.

A jak zapytałem się wczoraj za co mnie zabijacie to oczywiście nikt z Was nie wiedział...

Kyle Blaze
01-05-11, 10:57
Kolejny nius, który chyba raczej nikogo specjalnie nie zdziwi, aczkolwiek dowód/świadek jest:

11:50 XXX [14]: nie mam zamiaru
11:50 XXX [14]: xD
11:50 XXX [14]: juz mi i tak grozili
11:50 XXX [14]: huntem
11:50 XXX [14]: :)
11:51 XXX [14]: wbilo 3 od nich na exp
11:51 Kyle [20]: nie bój sie ich
11:51 XXX [14]: i kazalo mi spierdalac xD


*gracz prosił o anonimowość.

Bebi
01-05-11, 11:05
5) My nigdy nie wbijamy się komuśw respa to wy też tego nie róbcie. Typek Sobie spokojnie expi to go zostawiamy i się tylko pytamy jak długo będzie expił.

Toś się teraz uśmiałem!

Byłem u was 2 dni i co mnie spotkało?
Siedzę sobie na goblinach patrze koleś z klanu idzie. Mówię "siema ja tu nie wbijaj się :)".

Co mi odpowiedział? "Haha wali cię Id**to? Mam wyj**ane na ciebie i ten klan!"

Gdy przyszedł szanowny Paco skopiowałem mu całą to rozmowę, jak zareagował?
"Haha co za dekiel..." Jaki jest morał tej bajki? Wbijacie na respy wiarze z waszego klanu, więc tym bardziej ludziom "obcym" ;]

Więc nie udawaj Paco jakiego pro elo plajera bo nigdy nim nie będziesz i nikt z twojej gildii/klanu? Założę się, że nigdy nic nie osiągnąłeś w rl tibii a twoja gra polegała na stanu w dp i proszeniu o items lub wbijaniu komuś na respy trolii.

Tyle na ten temat ;) ...
Nie dziwie się, że w Altaron'ie jest już coraz mniej graczy, coraz więcej rezygnuje itd, ponieważ w rl jest mniej noobów niż tutaj (czytaj ty i twój pro klan) ;]

~Bebi.



edit:

"Securum
Klan z ogarniętą grupę ludzi którzy potrafią zaradzić każdej sytuacji. VT z kontami 2.1.4"

Zmień opis klanu bo nijak ma się do rzeczywistości, nie rekrutujecie ogarniętych ludzi tylko kogo popadnie, nie sprawdzając ich nawet jak ma się ich zachowanie w grze"

Nil Loth
01-05-11, 11:31
1) Zadam Ci 1 pytanie. Ile zrobiłeś misji w całym Altaronie??

2) Każdy z naszych członków w klanie gra na Altaronie zarówno dla PvP jak i dla RPG. Nie bijemy ludzi za nic. Widzę, że typek Sobie siedzi na expie to mu nie wchodzę i nie bije mu ani moobków ani jego czyt. (Ciasteczkowy) nawet mu pomogłem, bo nie mógł zejść na dół, bo by padł.

3) Jeśli ktoś nam wchodzi na expa i bije moobki lub kratnie loot bagi (czyt. Mlody'Pall) to niech się potem nie dziwią, że padają.

4) To my tego nie zaczęliśmy cytuje gracza Dobry Murzyn. "Będziemy bić każdego i przejmiemy ten serwer". jak wszyscy mieli low lvl i nie było jeszcze nas czyli klanu SECURUM.

5) My nigdy nie wbijamy się komuśw respa to wy też tego nie róbcie. Typek Sobie spokojnie expi to go zostawiamy i się tylko pytamy jak długo będzie expił.

6) Na koniec. Weźcie się do roboty, a nie tylko płaczecie. Wczoraj po nas wpadliście na 3 gildie i i tak padliście. My dostaliśmy warna z to, że blokowaliśmy się graczem który nie posiadał poziomu wymaganego do PvP, a wy wczoraj blokowaliście co najmniej 5 graczami z mniejszym poziomem PvP. Dodam także, że było tam 2 tutorów (Sel'bo, Lee) którzy zgadzali się na to żeby oni nas blokowali.

Pozdrawiam Paco. :*

Zauważyłem że odnosisz się tutaj do ogółu więc i ja się wypowiem. Niestety ciężko się wypowiedzieć bo z tego co przeczytałem Twoja wypowiedź ogranicza się do "zabijamy was bo KRATNIEMY loota" ale może mi się uda zejść do twojego poziomu, a co!

Punkt 2,3, 5 i 6 sprowadza się do jednego.. My jesteśmy Ci dobrzy a wy Ci źli. Najbardziej śmieszna jest twoja próba wmówienia komuś że Ty naprawdę masz racje. Tutaj twój cytat "bijemy kogo nam sie podoba". Trochę sprzeczne te twoje wypowiedzi. Co do tutorów, ktoś nie przestrzega regulaminu? Zgłoś to, zrób screeny a nie "płaczesz" na forum. Jestem pewien że każdy zostanie w takiej sytuacji równo ukarany.

Pozdrawiam
//Nill
/Collegium

korrors
01-05-11, 11:40
popieram przedmówcę

mixtape
01-05-11, 12:47
http://img228.imageshack.us/img228/6449/blokw.jpg (http://img228.imageshack.us/i/blokw.jpg/)

Nie biłem, nie przeklinałem, nie kradłem loota, wpadli ztrapowali, bili w 7 :)

hooligan
01-05-11, 13:03
Tyle na ten temat:
13:58 MG Slythia: Kosky jeszcze raz to inaczej pogodamy
13:58 MG Slythia: zareagowalam na twoj raport
13:58 MG Slythia: ale bylo PO wszystkim
13:58 MG Slythia: nastepnym razem laskawie pisz szybciej
13:58 Kosky [19]: a PO wszystkjim, jesli SĄ dowody to sie nie liczy ?
13:58 Etta [13]: to znaczy ze jak ktoś zdąży przed Twoim przyjściem to może spokojnie robić co chce?
13:58 MG Slythia: zdjęcie TO NIE DOWÓD
13:58 MG Slythia: mogę zrobić ssa na ktorym bedziesz z biala czaszka blokowal z klonami biednego gracza
13:59 MG Slythia: i mam ci za to dac bana?
13:59 MG Slythia: pol godziny zabawy w paincie

eremce
01-05-11, 13:10
Zaraz, zaraz. Czy Mara'nocy ma skulla? A to feler.

Piszcie i hejtujcie dalej. My ograniczeni fragami, wy odciskami na palcach.

Out and over ;*

Slythia
01-05-11, 13:18
W ramach wyjaśnienia...

<wdech, wydech, wdech, wydech, okej>

Panowie tak broniący się regulaminem powinni wrócić do szkoły. Wyraźnie jest napisane, że morderstwa w liczbie większej niż 5, nie morderstwo w 5 lub więcej osób. Maleńka różnica.

Dlaczego nie zareagowałam? A dlaczego miałam? Złapali go, wszyscy! (chyba prócz jednego) go bili. W teorii miał szansę wyjść zabijając agresorów. Nie moja wina, że udało im się go złapać w parę osób, trzeba było się nie dać. Nie będziemy ingerowali w wasze konflikty, sami się ruszcie i je rozwiążcie. Ta gildia taka zła? Co za problem zrobić konkurencyjną i ich nauczyć porządku?

Pvp będzie lekko zmienione, tak więc proszę nie płakać, że jest źle. Dziękuję za uwagę.

mixtape
01-05-11, 13:28
Drodzy użytkownicy forum oraz Slythio , po raz kolejny mówię iż chodzi o zasady które wymyśliła sobie gildia Securum NIE BIJĄ BEZ POWODU, jaki był teraz powód?, miałem skulla ponieważ nie koniecznie fajnie się stoi i czeka na deda , co do szkoły nie wiem jak innych lecz mnie to obraziło, czytać umiem.

Poulkulist
01-05-11, 13:29
Slythia... czy ty znasz regulamin?. Jesli pisze ze niewolno trapowac, a trapują to co to znaczy?? ze go złamali. Proste.
+ go zabili. i bylo ich wiecej. zlookaj strone i jego postac. 6 albo 7 osób go w sumie bilo wiec napewno nie mniej niz 5.

Slythia
01-05-11, 13:30
Drodzy użytkownicy forum oraz Slythio , po raz kolejny mówię iż chodzi o zasady które wymyśliła sobie gildia Securum NIE BIJĄ BEZ POWODU, jaki był teraz powód?, miałem skulla ponieważ nie koniecznie fajnie się stoi i czeka na deda , co do szkoły nie wiem jak innych lecz mnie to obraziło, czytać umiem.

To dlaczego źle zinterpretowaliście prosty tekst? Czytanie ze zrozumieniem jest nawet na egzaminie 6 klasy...

Aha, jeszcze jedno - jak masz jakieś obiekcje do moich decyzji to pisz sam, bez pośredników.

@Poulkulist
No o tym właśnie mówię!! Regulamin!!

Pozwólcie panowie, że zacytuję.

2b) Masowe (rozumiane jako więcej niż 5) nieuzasadnione morderstwa postaci przez jakąkolwiek ilość graczy.
Masowe morderstwa w liczbie większej niż 5. Tutaj było 1 (podkreślę - jedno!) morderstwo przez x liczbę osób. O maksymalnej wartości parametru x także mówi regulamin - 'przez jakąkolwiek ilość graczy.'. Znaczy? Jak 50 osób będzie zabijać jedną to będzie okej. Zabijać, nie stać i blokować. Tutaj - zabijali. Nie blokowali. Nie trapowali. A to drobna różnica.

Jeśli ktoś zabije więcej niż ileś osób dostanie bana za zabijanie, z automatu.

Jeszcze jakieś wątpliwości?

baster
01-05-11, 13:34
i po co dyskutujecie ?:) nie wolno trapować ale jednak ich gildia może trapować :) widocznie ładnie weszła w dupe GM'owi lub GM'om .

eremce
01-05-11, 13:37
No na to czekałem. Tylko teraz trzeba uważać, bo już pewno stwierdzili, że nam pomagasz...

Slythia
01-05-11, 13:38
i po co dyskutujecie ?:) nie wolno trapować ale jednak gildia moze trapować :) widocznie ładnie weszła w dupe GM'owi lub GM'om .
Tak, jeden z nich jest moim mężem... Albo ojcem, zapomniałam.

Tutaj nie było karalnego trapowania. Byłoby, jakby został on zablokowany przez graczy bez 20 poziomu i np ustawiony tak, by zabił go potworek. Ewentualnie - łucznicy i magowie z daleka. Tutaj był jedynie atakowany!. Proszę, nauczcie się rozpoznawać. Jak inaczej mieli go zabić? Zrobić mu wolną drogę, może jeszcze dać miksturki na szczęście oraz pokazać drogę wyjścia? To była jedynie klasyczna walka ze znaczą przewagą liczebną.

Nie jestem z Securum, nie mam żadnej postaci do grania, sama nie lubię walk. Lecz ta sytuacja jest jasna. Po prostu go zabili i tyle. Zareagowałabym, jakby obok niego stały osoby bez 20 poziomu, lecz tak nie było.

Odnośnie regulaminu i trapowania:
1d) Nieuzasadnione przeszkadzanie innym graczom jak np. blokowanie (w jakikolwiek sposób) lub ustawiczne zabijanie potworów walczących z danym graczem lub używanych do treningu (np. w celu zyskania przez owego gracza mniejszej ilości doświadczenia).
Zablokowany nie był. Mógł spokojnie wyjść po zabiciu agresora. Po to jest PVP, by móc coś takiego zrobić. To, że realnych szans nie miał sytuacji nie zmienia. Karzemy za blokowanie przejść, karzemy za blokowanie przez osoby których nie idzie zabić, ale no kurcze, nie będziemy przecież karać za zwykłą, klasyczną walkę!

Jak byście zapomnieli - parę dni temu część tej gildii dostała notatki za blokowania przejścia na Ancarii. Czyli po czyjej w końcu jestem stronie? Ich? Dając im warny?

Tron
01-05-11, 13:46
Slythia, mówisz że on miał się nie dać? Tak? Ci z Securum ustawili się przy schodach, trapując jednocześnie (to także jest sprzeczne z regulaminem: I, 1d). I ty na prawdę nie widzisz że oni trapują?

Po pierwsze, tutaj (http://altaron.pl/p/Mara'Nocy) widać że zabiło go 6 osób. Zabójstwa w więcej niż 5 osób są sprzeczne z regulaminem (CLICK (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=297), pkt. II, 2b). I myślisz że to jest pierwszy raz? Haha.

Po drugie, on miał szybciej zareagować? Aha, czyli miał wysłać raporta, podczas walki z sześcioma osobami? To może Ty szybciej byś zareagowała, bo z tego co słyszałem to ty wszystko widziałaś. Więc nie rozumiem.

Trzy, 30 minut roboty w Paint? On wysłał to zdjęcie kilka sekund po walce, myślisz że on zdążył by to sfałszować? I jeśli nie zdjęcie, to co może być dowodem, hmm?

@edit: No właśnie, dostali notki, to oznacza że jak dostali już ostrzeżenie to nie mogą go dostać po raz drugi? Jedno ostrzeżenie nie pomaga, więc może drugie pomoże?

Slythia
01-05-11, 13:49
Slythia, mówisz że on miał się nie dać? Tak? Ci z Securum ustawili się przy schodach, trapując jednocześnie (to także jest sprzeczne z regulaminem: I, 1d). I ty na prawdę nie widzisz że oni trapują?

Po pierwsze, tutaj (http://altaron.pl/p/Mara'Nocy) widać że zabiło go 6 osób. Zabójstwa w więcej niż 5 osób są sprzeczne z regulaminem (CLICK (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=297), pkt. II, 2b). I myślisz że to jest pierwszy raz? Haha.

Po drugie, on miał szybciej zareagować? Aha, czyli miał wysłać raporta, podczas walki z sześcioma osobami? To może Ty szybciej byś zareagowała, bo z tego co słyszałem to ty wszystko widziałaś. Więc nie rozumiem.

Trzy, 30 minut roboty w Paint? On wysłał to zdjęcie kilka sekund po walce, myślisz że on zdążył by to sfałszować? I jeśli nie zdjęcie, to co może być dowodem, hmm?
DO JASNEJ....

Wyraźnie regulamin mówi, że nie możesz ZABIĆ WIĘCEJ NIŻ 5 OSÓB, A NIE, ŻE NIE MOGĄ CIĘ ZABIĆ WIĘCEJ NIŻ 5 OSOBY!! CZYTAJ!

Temat zamykam, bo zaraz coś niemiłego powiem. Skoro jestem taka zła i okrutna - piszcie PW do Prakta, niech mnie odwoła.

A tymczasem idę odebrać tą sukienkę, na którą owa gildia się złożyła, by mnie przekupić. Wydali 50k euro, ale jak widać opłaciło im się.