PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Pomysły :D


Shikate
30-04-11, 18:14
Znając moje jakże dziwne, pełne niespodzianek życie, szanowna rada Altaronu nie przeczyta tego długiego, ciągnącego się tematu, ale byłbym rad jakbym ja - Shikate, nędzny wyspiarz zobaczył na piśmie od najwyższej rady odpowiedź. Sprawa tyczy się kilku tematów, na które skarży się wiele tutejszych, więc no cóż... Postaram się je wypisać moim ladacym piórem pod spodem.

Ryby.
Ostatnio ryby nie biorą. Czymże to spowodowane, że zaledwie parę nędznych, malutkich rybek spotyka się z ich przeznaczeniem? Czy z miasta jakiegoś rodzaju brudy się przedostają do rzeczki? Tęskno mi już za cudownym smakiem szczupaka, czy też łososia. Albo węgorza! Niestety to tylko snute marzenia... Najwyższa rado! Może warto sprowadzić z dalekich terenów ryby na rozmnożenie? A może lepiej przynętą ustanowić młode rybki! Szanowni panowie, apeluję o działanie!

Wygląd.
Do czego się przydaje kilof? Ano do kopania dziur! Ale czemu współczesne kilofy łamią się w kontakcie z rudą miedzi, czy też żelaza? Ostatnio tęskno mi za zbroją mojego wyrobu. Albo i hełmem! A może i skóra by się przydała do ubrania? No cóż... Rado, więcej wyglądów - ale nie od razu, trzeba się trochę namęczyć!

Wypieki.
Amm... Chomp.. Chomp, chomp. Jakie te ciasteczka smaczne! Sama je robiłaś? A może warto je ozdobić truskawkami, które by to się hodowało. Ale gdzie? Ano na plantacji! Czyż to nie cudowny byłby smak? I przepisy jeszcze! Bananowe Ciasto.... Marzenia.. Dlaczego nie ma nikt zawodu piekarza z naszych szanownych towarzyszy.

Subprofesje.
Do tegoż to tematu na końcu planuję przejść, ponieważ szanowna rada musiała się wpierw zapoznać w wyższymi tematami. Piekarz: Ano piek by coś! Tkacz - Może by nam coś stworzył, a może i ubranko? Wędkarz - Morskie, Słodkowodne: Nieważne jakie! Każda rybka jest pyszna! Plantator - Truskawki, Jagody, to przecież wszystko pyszne jest! Podróżnik - Sprowadzanie towarów, zwierząt, do miasta!