PDA

Zobacz pełną wersję : Altaron English Version


85985
13-06-13, 12:04
Szwedzi,Brazylijczycy oraz reszta świata odchodzi z Tibi... Wykorzystajcie to i zróbcie wersję English... Poprawi to liczbę graczy od marnych 50 do 400,gwarantuje to wam... Kazdy kto odchodzi z Tibi skacze po różnych otsach lub grach typu podobnego...Szuka czegoś takiego jak ludzie Altaronu... Czyli dobrej gry za czasów starej Tibi ze starym pvp... Ruszcie głową trochę....

Amara12
13-06-13, 12:06
Jest to bardzo dobry pomysł, z tym że już były podobne tematy. Oczywiście popieram ten pomysł.

Mervakis
13-06-13, 12:06
Nie teraz. Temat był już poruszany i odpowiedź była konkretna i jasna.

85985
13-06-13, 12:14
Dodam że 80% ludzi grających na Altaronie miała styczność z Tibią jak i twórcy gry. Tibia była po Angielsku i nikomu to nie przeszkadzało...

Mervakis uaktywniam temat bo reszta z nich jest już pozamykana... A wielu graczy chce to nagłośnic... W Altaronie ważne są opinie graczy a nie Administracji... Jak się mówi "Piłka nożna dla kibiców,nie dla pieniędzy(Czyli ludzi którzy mogą zapłacic za ustawianie meczy i rządzą sportem)" "Kraj dla obywateli a nie dla rządów PO"...

Mervakis
13-06-13, 12:16
A ja Ci odpowiadam, że w chwili obecnej wersja angielska nie będzie robiona, są inne priorytety. Nie widzę sensu drążyć tematu.

85985
13-06-13, 12:18
Szkoda bo przez pare lat Altaronu liczba graczy jest marna...

Mervakis
13-06-13, 12:21
Uwierz mi, że w tibię GRA porównywalna ilość osób. Na poszczególnych ich serwerach ilość graczy często oscyluje w granicach ~100 w czym 80 to botterzy na full afku. Mam tam znajomych, którzy biegają 8 postaciami naraz w chwili, gdy na serwerze jest 50 osób online.

85985
13-06-13, 12:27
Nie musisz mi mówic jak się gra w Tibie bo grałem i walczyłem tam pare dobrych lat... Ja nie porównuje teraz Altaronu do TIbi bo nie można tego robic... Tibia jest zepstą gra od kiedy wprowadzili zmiany z pvp... Gra stała się upadłą... 4 lata temu gdy wprowadzili tego update grało po 500-800 osob na serwerach... Po updacie do dnia dzisiejszego gra po 100-300... Dlatego uaktywniłem ten temat bo zrobienie wersji Angielskiej przyciagnelo by wielu graczy ktorzy odeszli a chcieli by grac na takim systemie jak na rl tibi... Gdyby tibia miała stare pvp Altaron wogole by się nie przebił...

Przypominam że wszystko zaczeło się od update z pvp...

Walles
13-06-13, 12:31
Szkoda bo przez pare lat Altaronu liczba graczy jest marna...

Szkoda że nie potrafisz przejrzeć forum i sprawdzić odpowiedzi zawartych w innych tematach na temat liczebności graczy w świecie Altaronu 8) 8)

85985
13-06-13, 12:35
Czasami sprawdzam ale tylko czasami bo nie mam stałego dostępu do Internetu od kiedy jestem w Irlandi... Altaron jest grą która ma bardzo duży "talent" "potencjał" I chce dla niego jak najlepiej... ALe rozwój na skale swiatowa jest potrzebny.

jasiek50
13-06-13, 13:08
jak wchodzi update i boty nie są jeszcze zaktualizowane to mimo to jest sporo ludzi, aurora i aurera 700+ osób online...

85985
13-06-13, 13:27
Te 2 serwery trzymają sie dla tego że tam gra zbieranina z całej Tibi,większość ekip... A jak skomentjecie to. Gdy wszedł update o nowym pvp na oficjalnym forum dla gmów temat podpisało 35 tyś graczy +... Temat o przywróceniu starego pvp... Przed updatem grało ponad 50 tyś graczy a teraz po 15 tyś, jest jednak różnica... Grałem na Morganie grao po 600 osób za czasów Wojny z Kopengasami , teraz ledwo 150. Askara za czasów Rexis po 600 osób teraz tylko 200. Lunara min 500 teraz 127... Wielka różnica.

Z resztą gracze którzy grali na starej tibi,walczyli wiedzą o co chodzi. Sam czasami jak wchodzę na różne serwery pogdadać z kolegami to nie ma śladu po starych graczach... A Neutrale którzy tylko expili,siedzieli cicho i płacili rl kase kupując pacce albo inne pierdołki po to by ich nie ruszać teraz są wielkimi wojownikami. Jakimi wojownikami? Jaki sens ma wojna w której masz specjalne blesy na pvp po których tracisz 4 % lvla... Jeżeli jesteś trapowany i nie masz się gdzie ruszyć, nie masz wolnej kratki mozesz zamienic się miejscem z osobą która stoi uciec(Taki system przeciwko pk)... Za jedną osobę unjusta dostaje 20 osób (kiedyś tylko 2,za najwiekszy dmg i dobicie) Warmody? Jak się da walczyć na warmodach? Przegrywacie każdy wychodzi z gildi i idzie expic i odrabiac kasiorke z lvlem... Kiedyś przegrywaliscie nie bło szans na expa... Bezsens

Tron
13-06-13, 14:59
Pominę offtop na temat Tibi i przejdę do propozycji w pierwszym poście.

Wersja angielskojęzyczna Altaronu jest w planach, ale tych dalekosiężnych. Tłumaczenie każdego polskiego słowa z Altaronu na język angielski wymagałoby dużej ilości czasu, nie mówiąc o zapotrzebowaniu na tłumaczy, którzy mogliby się takiej pracy podjąć.

Angielska wersja Altaronu na pewno się kiedyś pojawi, ale nie prędko.

9106796
13-06-13, 16:09
I wraz z nia nowy serv czy zostana obecne?

Veliothe
13-06-13, 17:47
Lepsza byłaby opcja z możliwością zmiany języka za pomocą opcji lub komendy ;>

podarty
19-06-13, 23:18
Droga administracjo a jak myslisz ile osob zglosiloby sie jako tlumacz? Zamykacie tematu to co maja ludzie robic? Ma ktos sie za to zabierac robic notatki zeby potem administracja wszystko olala? ;o

Xarxes
26-07-13, 11:51
Na szczęście tłumaczenie świata gry było by na tyle proste że każdy absolwent szkoły średniej śmiało mógłby to tłumaczyć. wiecej czasu by zajęło sprawdzanie i korekta. wszystko do zrobienia.

Blutok
03-03-14, 11:00
Jeśli potrzebujecie tłumacza na angielski to chętnie pomogę, dajcie mi tylko teksty w jakimś pliku tekstowym które mają być przetłumaczone :)