PDA

Zobacz pełną wersję : Klanowe Ordery


Attax
27-06-13, 18:29
Siema, taka krótka i prosta propozycja.

Fajnie byłoby gdyby lider klanu mógł wręczać jakiś order czy statuetkę, puchar za osiągnięcia klanowe nie była by to wartościowa rzecz raczej taki wewnętrzny upominek - kupić mógłby go każdy lider klanu w sklepie u Korwina za 1000 miedziaków.


Pozdrawiam.
Attax
NeveR EndinG

sidexxx
27-06-13, 18:53
Noi fajnie by było móc wygrawerować na takie statuetce napis jakiś. Ale proponowałbym podwyższyć cene statuetki do kilku talarów albo jakiś quest na uzbieranie dużej ilości metalu, złota, kamieni szlachetnych czy jakoś tak. Nie wiem jak wy ale ja niechiałbym żeby takie odznaczenie walało sie po pierwszym lepszym domku w hurtowych ilościach jako ozdoba ale sam pomysł fajny, jestem za.

Catthon
27-06-13, 18:57
Grawer - popieram.
Dodatkowo misja na kształt tej z Maćkiem i smoczymi przedmiotami - konkretna ilość rudy, złota i czasu.
Jednak statuetka nie musi być droga. Ważne tylko, by grawer był widziany z daleka. Zupełnie inne znaczenie ma wtedy statuetka Hertagonu niż statuetka "Kubuś Puchatek i kompani".

Jeszcze jedno: oprócz graweru (komu i za co) powinna być nazwa gildii, ma się rozumieć.

Nie wiem, czy kojarzycie z Tibii Rose Shield, Mercenary Shield, Shield of Honour - na Antice niegdyś często spotykane. Są to tarcze zrobione specjalnie pod kilka najstarszych gildii. Tak samo zresztą jak Tibianic na Fibuli.

Attax
27-06-13, 19:43
Catthon ale gdyby każdy "grawer" miałby wygladać innaczej to obecnie jest z 25 klanów i w każdej chwili może zostać założony kolejny. Więc wątpię, żeby komuś się chciało robić tyle przedmiotów. Tylko po to, żeby zaraz pojawiły się nagrody typu "Gildyjny Noob" itp Bardziej bym to widział jako jakiś puchar taki kryształowy który świeci się jak świetlisty kryształ.

Co do wykonania też nie może być jakieś super drogie. Bo nie wiem czy średnio zamożny lider wydałby 3/4 swojej kasy liczmy 100k na jakis upominek dla kogoś kto wygrał konkurs jakiś wewnętrzny.

A sama wartość powinna zależeć od lidera, bo w końcu to on je wydaje jak ktoś wyda swojej gildii 30 pucharów za "szybkie bieganie" to będzie to gówno warte. Puchar tez przecież może być dawany innym graczom z poza klanu, którzy jakoś zasługują na wyróżnienie całego klanu nie wiem uratowali kogoś hehe czy coś :)

Catthon
27-06-13, 19:51
Grawer rozumiem w tym sensie, że gdy 'podejrzysz' medal z daleka, to wyskakuje ci informacja: Jaka gildia, dla kogo, za co.

ReeZo
27-06-13, 21:03
Super pomysł, jestem 150% ZA.

grysik
27-06-13, 21:25
super pomysl !!!!

Attax
27-06-13, 22:07
Grawer rozumiem w tym sensie, że gdy 'podejrzysz' medal z daleka, to wyskakuje ci informacja: Jaka gildia, dla kogo, za co.

http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20111230103161/harrypotter/pl/images/thumb/8/8f/Triwizard_Cup.jpg/200px-Triwizard_Cup.jpg

Widzisz Świetlisty Puchar. Na, którym jest napisane:
"Za specjalne zasługi dla klanu NeveR EndinG"
Attax



Do wykonania proponuję 100 szafirów/ 100 ametystów oraz świetlisty kryształ ;) który powinien dropić np ze kościstych smoków / pokutników / widm lub zdradzonych dusz bo właśnie z tych mobów jest nieopłacalny loot. Szansa na dropa takiego kryształu taka 1-2,5% żeby był coś warty no i świeci się jak świetlisty kryształ.


(Wybaczcie , ze to jakis pic z Harrego Pottera nic innego znaleźć nie mogłem a taki przedmiot wygladał by kozacko w domku na wystawie)

Pozdrawiam
Attax
NeveR EndinG

Attax
03-08-13, 18:33
Co z tym da radę wprowadzić czy nie?

adamo199412
03-08-13, 20:41
Dobry pomysł :D