PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] Spraw kilka, o bibliotece, walce i hałasie.


saitaver
01-05-11, 09:13
Witam.

Grając, jesteśmy zawsze w niebezpieczeństwie śmierci. Człowiek czytając w pośpiechu może zawsze czegoś nie doczytać, lub źle zrozumieć. Dlatego wnoszę prośbę i postulat, aby wprowadzić protection zone w bibliotece. Każdy był chyba w szkole zaprowadzony pierwszy raz do biblioteki. Dowiedział się tam kilku ważnych rzeczy, w tym aby w bibliotece być cicho, a podczas walki raczej jest głośno.

drazbeczka
01-05-11, 09:45
Popieram tak jak mówisz biblioteka salą ciszy i spokoju przede wszystkim protection przydał by się

Kyle Blaze
01-05-11, 11:17
Popieram w stu procentach.

slawek
11-09-11, 13:44
Witam wiem że to nie ten temat.Dostałem tydzień temu bana za nic gdyż SG keal dał mi go za to że rokuje postac a prawda jest taka ze to jest mój noob char z 1lvl .. już o statusie nie wspomne 5 dni zmarowane pfff ale mniejsza z tym ban miał być do dzisiaj 11.09.2011 do godziny 13:16 teraz jest 13:55 ban dalej na koncie jest PYTAM SIĘ !!! CO TO MA BYĆ.....:\:\:\

Obles
11-09-11, 13:56
Slawek: Godzina na serwerze jest opóźniona o 2 godziny, więc unbana dostaniesz o 15:16 a ban słuszny gdyż jak by nie patrzeć zbijanie postaciom do pierwszego poziomu a później lvlowanie od nowa jest wykorzystywaniem bugu, gdyż jeśli tak zrobisz otrzymasz pewne korzyści nie chciane przez twórców gry.
Proszę też, byś takie sprawy pisał w odpowiednich działach lub wysyłająć PM do jednego z Sg/Mg lub najpierw przeszukaj forum czy aby nie było już takiej sytuacji.

Co do tematu; pomysł warty rozpatrzenia.

Chokoboy
11-09-11, 17:47
Popieram w 100%.

Wiked[KaZ]
12-09-11, 01:16
a ja nie popieram!
pełny spontan ma być