PDA

Zobacz pełną wersję : [kwiatki] Blokowanie tematów.


Astacius
01-05-11, 15:00
Czemu potencjalnie pomagające w rozwijaniu serwera tematy są blokowane?
Za krytykę w stronę serwera czy zwyczajnie bo nie wiecie jak zaradzić poruszanym tu problemom?
I nadal oczekuję na odpowiedź administracji serwera i okazanie jakichkolwiek oznak życia, bo Slythia z tego co się orientuję jest tylko ładnym dodatkiem.

Slythia
01-05-11, 15:02
Zamykam tematy, które nie mają szansy zostać wprowadzone. Zamykając mówię dlaczego, chyba, że ktoś to wcześniej zrobił. Mogę usuwać, ale chciałam być miła, lecz to chyba sensu nie ma.

Astacius
01-05-11, 15:10
Sam jesteś dodatkiem ;x. Wiesz, że to podchodzi pod obrażanie?

Więc ty również mnie obraziłaś.

Zamykam tematy, które nie mają szansy zostać wprowadzone. Zamykając mówię dlaczego, chyba, że ktoś to wcześniej zrobił. Mogę usuwać, ale chciałam być miła, lecz to chyba sensu nie ma.

Niektóre proponowane zmiany muszą zostać wprowadzone, albo liczcie się z niezadowoleniem graczy, a co za tym idzie mniejszym popytem na premium.
Mówię tu głównie to lipnie zaprojektowanych respach, szczególnie tych powierzchniowych oraz pustej mapie.

Slythia
01-05-11, 15:12
Sam zacząłeś.

Muszą? Coś musimy? Wszystkie propozycje czyta Prakt, sensowne już stosuje. Nie nasza wina, że kochacie wpychać się na silne potworki. Jest wojna? Jest. Trzeba uważać. Nawet w RL możesz koło ab wpakować się na smoka i jakoś nikt nie błaga o jego usunięcie.

sancja
01-05-11, 15:14
Czemu potencjalnie pomagające w rozwijaniu serwera tematy są blokowane?
Za krytykę w stronę serwera czy zwyczajnie bo nie wiecie jak zaradzić poruszanym tu problemom?
I nadal oczekuję na odpowiedź administracji serwera i okazanie jakichkolwiek oznak życia, bo Slythia z tego co się orientuję jest tylko ładnym dodatkiem.

Kolejny dziecko które nie ma pojęcia co to oznacza funkcja GM(MG) jakbyś nie wiedział to akurat Slythia siedzi prawie cały dzień i poświeca swój czas po to żeby takie dziecko jak ty mogło mieć choć trochę mniej botów i noobów w grze a ty mówisz że jest jakimś dodatkiem ( nie podoba ci się to idź na inna gre i nie zakładaj kolejnego bezsensowego tematu ), jak zakładacie durne tematy na forum to co się dziwisz że są zamykane

Sezamek
01-05-11, 15:15
Slythia widzę ze jesteś aktywna na tibia.pl

Slythia
Blondynka

Slythia's Avatar

Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3
Posty: 2,479

Ciesz się kolego ze ktoś zamyka tematy bo jak by nikt nie zamykał i nie czytał o po co mielibyśmy pisać ?

Astacius
01-05-11, 15:19
Muszą? Coś musimy?

Musicie jeżeli chcecie by serwer stawał się lepszy. Nie musicie jeżeli obecny syf wam odpowiada.

Wszystkie propozycje czyta Prakt, sensowne już stosuje.

A to dobre, hehehe.

Kolejny dziecko które nie ma pojęcia co to oznacza funkcja GM(MG)
Na jakiej podstawie nazywasz mnie dzieckiem? Bo reprezentuje odmienną od ciebie myśl?

Slythia
01-05-11, 15:22
Nie wiesz - nie pieprz głupot. Changelog dot. gry już jest na stronie, a była to wasza propozycja.

Skoro na serwerze jest syf to czemu grasz?

saitaver
01-05-11, 15:23
Na słabe potwory, typu lis, na powierzchni za tydzień albo dwa będą tylko przeszkadzać, dodatkowo według fabuły (wiesz co to jest fabuła?, jeżeli nie to zobacz na google)trwa wojna, na wojnie jest głód, więc dobrze, że są jagody.

Co do dodatku, tu chłopie się bardzo mylisz, Slythia (przepraszam jeżeli źle napisałem, nie mam pamięci do imion) jako chyba jedyna odpowiada, (przynajmniej najczęściej, innych twórców nie widziałem, co nie oznacza, że nie wchodzą na forum).

sancja
01-05-11, 15:25
domyśl się , przeczytaj jeszcze raz co napisałeś a później moją wypowiedź ( jak byś się nie domyślił to napisze że nie chodzi o wiek tylko zachowanie)

A po 2 temat bez sensu i nie ma go co dalej ciągnąć


saitaver

Za słabe potworki ?? ja np GS nie ubije czy bagiennego smoka ,żywiołka ziemi i multum innych potworków

Astacius
01-05-11, 15:29
Skoro na serwerze jest syf to czemu grasz?

Za długo na niego czekałem by teraz sobie odpuścić.

(wiesz co to jest fabuła?, jeżeli nie to zobacz na google)trwa wojna, na wojnie jest głód, więc dobrze, że są jagody.

http://i.plikomat.pl/media/i/7ac6ab1bfb7f61cee16983c83fb7125f.jpg

nie chodzi o wiek tylko zachowanie

Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź i zauważ, że cię zrozumiałem, aczkolwiek się z tobą nie zgadzam.

Slythia
01-05-11, 15:34
Nie przesadzaj, nie ma smoka po wyjściu z miasta. Abitańczycy są w swojej osadzie, innych strasznych rzeczy na drogach nie widziałam.

Ciamcia
01-05-11, 15:56
Ostatnio był płacz że masowo ludzie giną po wyjściu z miasta w kierunku północy, północnego wschodu. Podobno Abitańczycy stali kilka kroków od bramy i tłukli wszystkich kogo spotkali :/

Sezamek
01-05-11, 16:01
I dobrze jest wojna prawda ? Mam tylko nadzieje ze na tym się fabuła nie skończy czyli będzie Wielka wojna gdzie napadną na miasto my ich rozgromimy i będzie inny wątek, inne questy i inne expowiska

saitaver
01-05-11, 16:11
Nie ubijesz teraz smoka, to za tydzień czy dwa lisy będą spowalniać twój powrót z expa z GS.

Po raz pierwszy użyje: LUDZIE NIE PODOBA SIĘ, CHCECIE UPODOBNIĆ Altaron DO PIERWSZEGO LEPSZEGO OTS-a, TO WRACAJCIE SKĄD PRZYBYLIŚCIE, orsh ots-y jeszcze nie upadły, macie alternatywę.