PDA

Zobacz pełną wersję : Securum dalej 2


baster
01-05-11, 14:15
Zmieniłaś regulamin i napisałaś
"Wyraźnie regulamin mówi, że nie możesz ZABIĆ WIĘCEJ NIŻ 5 OSÓB, A NIE, ŻE NIE MOGĄ CIĘ ZABIĆ WIĘCEJ NIŻ 5 OSOBY!! CZYTAJ!"

Jak pisał tamtego posta nasz kolega to całkowicie inaczej brzmiał ten pkt regulaminu wiec pretensje miej do siebie(do innych gm) ze napisali taki pkt regulaminu a nie do innych :)

Ps: Myślałaś ze nikt nie zauważy ze zmieniłaś ten pkt ?:)

siwyus
01-05-11, 14:18
O co tu chodzi ??

Trav
01-05-11, 14:23
Poprzednia wersja tego pkt.:

Masowe (rozumiane jako więcej niż 5) nieuzasadnione morderstwa postaci przez jakąkolwiek ilość graczy.

Obecna wersja:

Masowe (rozumiane jako więcej niż 5, gdzie 5 to liczba zabójstw, nie zabójców) nieuzasadnione morderstwa postaci przez jakąkolwiek ilość graczy.

Nazwijcie mnie nieumiejącym czytać albo kimś, ale dla mnie to to samo. W obu przypadkach liczba 5 dotyczy liczby zabójstw. Po prostu uściślono, by było jasne na pierwszy rzut oka.

Nil Loth
01-05-11, 15:54
Witam, witam.

Cała dyskusja na ten temat jest zbędna. Próbujecie się w jakiś sposób chować się za regulaminem zamiast stawić temu czoła. Zginąłeś? Bądź facetem przyjmij to z honorem i zrób coś z tym w miarę możliwości. Może część z was jeszcze tego nie zrozumiała ale mam nadzieję że w najbliższym czasie to do was dotrze iż jedyną radą na taką a nie inną sytuację jest walka. Żyjecie żmudną nadzieją że co? Jakiś MG się zlituje i ich pobanuje? Czemu mieli by to zrobić? Nikt im za to nie płaci.

Co do wypowiedzi Sylthi czy jakoś tak ;o

Ta gildia taka zła? Co za problem zrobić konkurencyjną i ich nauczyć porządku?

Pvp będzie lekko zmienione, tak więc proszę nie płakać, że jest źle. Dziękuję za uwagę.


Uno, co ty możesz wiedzieć o zabijaniu i stworzeniu konkurencyjnego klanu? Jeśli nie uważasz to za problem proszę, naucz mnie.

Co do systemu PvP, nie wiecie jeszcze jak go zrobić a najlepszym wyjściem było by tu Optional PvP.


Mam nadzieję że weźmiecie sobie to do serca i przestaniecie już zakładać nowe tematu odnośnie problemu owego klanu.


Pozdrawiam
//Nill
/Collegium

Slythia
01-05-11, 16:05
Miły kolego, cały swój tibijski czas spędziłam na enfo (teraz hardcore pvp) i nie zamieniłabym go na nic innego. Optional, znaczy klasycznego non-pvp, raczej nie będzie.

demonks
01-05-11, 16:41
mam niby hunta unich nawet niewiem za co ale mnie to ... Mam expowiska do kotrych niedotra bo sa abitanskie .
PISZE DO WSZYSTKICH KTÓRZY MAJĄ DOŚĆ SECTRUM
POŁĄCZMY SIŁY I RAZEM ICH POKONAJMY

Nil Loth
01-05-11, 16:59
Dyskusja chyba się zakończyła. Proszę o zamknięcie tematu