PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiany - przeróbki przeciwników


Trav
04-08-13, 23:48
Tym razem z dniem jutrzejszym (dzisiejszym?) wejdą zmiany, które zasługują na trochę dłuższe objaśnienia, niż te w krótkich wiadomościach powyżej na stronie głównej (do których regularnego sprawdzania gorąco zachęcamy). Swoją drogą nie martwcie się, nie rezygnujemy z tej taktyki ogłaszania usprawnień w grze! Choć zapewne pomyślimy nad lepszą tych ogłoszeń organizacją. Ale to nie dzisiaj. Dzisiaj chcemy tylko napisać, co z porannym restartem serwerów dnia 5 sierpnia wejdzie do gry.

Od razu nadmienię, że już teraz możecie pobrać i korzystać z nowej wersji klienta:
[ LINK DO KLIENTA ] (http://altaron.pl/Index-downloadClient/)

Zmiany będą dotyczyły przede wszystkim bossów. W przypadku tych silniejszych obejmą one ich łupy, które powinny stać się o wiele bardziej atrakcyjne niż dotąd. Szansa, że z bossa wypadnie co najmniej jeden ciekawy skarb (może nawet coś niespotykanego dotąd?), znacznie wzrośnie.

Ponadto owi silniejsi przeciwnicy w nieco wyraźniejszy sposób będą ogłaszali swoją obecność na świecie. Przypadkowy podróżnik, czy też zagorzały poszukiwacz, powinien już być w stanie łatwiej uniknąć lub znaleźć tego szczególnego wroga. Miejcie oczy szeroko otwarte!

http://altaron.pl/Cache//images/gallery/03350acb1d.jpg

Kolejne dodatki w grze zapewne już niebawem!

Powodzenia!
Ekipa Altaron.pl

Kleikk
05-08-13, 00:31
Wreszcie. Ale tutaj też małe pytanie, czy trzeba za każdym razem pobierać tego klienta? Wiadomo że czekam, czekamy na zmiany, ale to ciągłe instalowanie zaczyna być trochę uciążliwe.

tomakeo
05-08-13, 00:41
No i pięknie, tylko pytanie co z NPC i ich informacjami o pojawieniu się bossa? Będzie to już funkcjonowało jak należy?

Wicked
05-08-13, 07:17
Hehs, taka malutka zmiana i nowy klient od razu? ;x

siwyus
05-08-13, 08:19
@up
może nawet coś niespotykanego dotąd?
Pewnie nowa grafika ;)

Poza tym już nie przesadzajcie, klient dużo nie "waży".

mario
05-08-13, 09:49
Kilka minut was nie zbawi żeby ściągnąć i wypakować...

Sarinas
05-08-13, 11:11
hhahha nie ma na co nie narzekac, to ponarzekajmy ze trzeba klienta sciagnac. >.<

Kleikk
05-08-13, 11:19
@up @2up @3up
Ale zobaczcie jaka to niewielka zmiana. Jeszcze trochę w tym kierunku i przy każdej zmianie nazwy drzewka, zmianie expa z byle jakiego potworka będzie nowy klient -.-

adamo199412
05-08-13, 11:21
Oj tam oj tam. Pobranie ta raptem kilka/kilkanaście sekund :D

Nil Loth
05-08-13, 11:24
Hehs, taka malutka zmiana i nowy klient od razu? ;x

Było pierdolenie że nie ma ogłoszeń(o bossach) i wielki płacz a jak juz wyszły to narzekanie że nowego klienta trzeba ściagnąć, ogarnij się Kael

Kleikk
05-08-13, 11:32
Było pierdolenie że nie ma ogłoszeń i wielki płacz a jak juz wyszły to narzekanie że nowego klienta trzeba ściagnąć, ogarnij się Kael

Ogłoszenia to co innego, a nowy klient to co innego.

Majkul
05-08-13, 11:37
Nowe grafiki wymagają zawsze nowego klienta, w tej łatce są nowe grafiki które były niezbędne przy bossach. Zmiany nie wymagające nowych grafik nie będą wymagać klienta, mam nadzieję że to rozwiewa Twoje wątpliwość Kleikk.

Wymiatacz788
05-08-13, 11:44
Świetlisty kryształ też zyskał większą moc :)

Wicked
05-08-13, 11:50
Rajuśku, jedno pytanie, a takie spinanie dupska.

Było pierdolenie że nie ma ogłoszeń i wielki płacz a jak juz wyszły to narzekanie że nowego klienta trzeba ściagnąć, ogarnij się Kael

Nie wiem co Ty tak srasz żarem, ale weź se melisę walnij jedną, drugą, trzecią jak będzie potrzeba. W newsie masz ewidentnie napisane, że nowy klient... a jedyna zmiana OPISANA to loot z bossów i info. Dlatego byłem zdziwiony, że dla takiej rzeczy nju klajent. Ogarnij się Nill.

AdaSko_358
05-08-13, 12:48
Rajuśku, jedno pytanie, a takie spinanie dupska.



Nie wiem co Ty tak srasz żarem, ale weź se melisę walnij jedną, drugą, trzecią jak będzie potrzeba. W newsie masz ewidentnie napisane, że nowy klient... a jedyna zmiana OPISANA to loot z bossów i info. Dlatego byłem zdziwiony, że dla takiej rzeczy nju klajent. Ogarnij się Nill.

Dobrze gada , nie odwracaj kota ogonem ,wiadomo o co mu chodzilo - placzesz w kazdym mozliwym temacie,jednoczesnie placzac na tych co placza , ewentualnie placzac , na tych co placza , ze inni placza.

Nie podoba sie , nie sciagaj , usun internet ,a co do meliski , to nie dla Nilla bym zalecal.Dodatkowo polecam masc , na pewne intymne czesci ciala.Pjona czarny bracie.

Nil Loth
05-08-13, 13:33
Niezrozumieliśmy się, mówiłem o ogłoszeniach o bossach.

cewix
05-08-13, 13:39
"(może nawet coś niespotykanego dotąd?)"
Chyba logiczne, że z bossów będą lecieć NOWE itemki, z NOWYMI grafikami, więc klient jest wymagany i nic w tym dziwnego...

Vesroth
05-08-13, 15:08
Bardzo cieszy mnie taka zmiana widać, że serwer cały czas się rozwija jest progress.

Wicked
05-08-13, 16:00
Chyba logiczne, że z bossów będą lecieć NOWE itemki, z NOWYMI grafikami, więc klient jest wymagany i nic w tym dziwnego...

Nie takie wcale logiczne, biorąc pod uwagę, że grafiki które weszły w ostatnich update'ach leżały w grze spokojnie z rok, jak nie dwa lata.