PDA

Zobacz pełn± wersję : [wprowadzone] Wszystko wyrazniejsze


Rashinon
02-05-11, 02:23
Panowie i Panie zajmujace sie strona altarona pisze tutaj w sprawie przejzystosci gry. Brakuje na stronie glownej dzialow z czarami oraz dostepnymi itemami w grze jak i potworami prosilbym o zajecie sie tym tematem mysle ze reszta graczy potwierdzi moje slowa

PS:Spis npc i co u kogo sie kupuje i sprzedaje tez by sie przydal

ORAZ WIECEJ EXPowisk;p

Tommy
02-05-11, 02:27
A do tego opisy questów, rankingi, lista online!



Taaaaaaa jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest!

Ethelon
02-05-11, 02:29
@Rashinon - reszta graczy się z Tob± zgodzi ???

NIE

Nie potrzeba nam strony w stylu tibia.pl gdzie wszystkie ittemki, questy, potwory, przedmioty masz na tacy !! Chcecie niszczyć klimat gry ? Proszę bardzo ale wtedy Altaron stanie się zwykł± gr± dla bezmózgowców... :\

dawidek9117
02-05-11, 02:31
... nie zgadzam sie na to .... nie pasuje nie grajcie ...

Rashinon
02-05-11, 02:32
Ethelon po to jest forum by wyrazac swoje zdanie po to jest dzial propozycje i sugestje ja nie mowie zeby byly misje questy itp to sie przypadkiem zrobi ale spis czarow , potworow , przedmiotow sie jak najbardziej przyda co w tym takiego bezmozgow... jest ? nie rozumiem twojej wypowiedz takie rzeczy sa potrzebne jak najbardziej i to nie popsuje klimatu gry nie boj sie

gaLi
02-05-11, 02:35
Nie zapominajmy że jest to serwer RPG :> nowo powstały więc nie podadz± Ci odrazu wszystkiego na telerzu, musisz sam odkryć, popytać się npc/graczy.

Rashinon
02-05-11, 02:37
no niby masz racje...

Ethelon
02-05-11, 02:38
Ale czy nie jest przyjemniejsze jak gracz wylootuje przedmiot, którego nikt wcze¶niej nie znał i może pochwalić się nim na trade ? Odkrycie nowego potwora, respawnu ? O to chodzi w Altaronie, nie psujmy tego ! Moim zdaniem ewentualnie lista czarów mogła by być pomocna ale i tak jestem na NIE, gdyż przyjemniejsze jest nauczenie się i sprawdzenie czaru :B

gaLi
02-05-11, 02:46
Idziesz do npc i piszesz 'czary' i pokazuje Ci wszystkie ...A co do tych expowisk to już powinien jaki¶ gracz zamie¶cić na forum informacje o miejscu. Jakby to było wbudowane w stronę to już za duża pomoc ;p

Ethelon
02-05-11, 02:48
Nie można spoilować :) No więc, z poradników nici :D Tym lepiej dla graczy !

Van Taron
02-05-11, 22:27
Nie można spoilować :) No więc, z poradników nici :D Tym lepiej dla graczy !

O ile wiem to Poradniki owszem można pisać jak i znaleĽć je na forum w odpowiednim dziale.

Ale ! Korzystaj±c z poradników tracimy zabawę z gry więc czytacie na własn± odpowiedzialno¶ć :)

kokolinko
02-05-11, 22:35
RPG panowie ! ale top lista lvl,skilli,mlvl to moglo by byc