PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Altaron Wiki


psotek
02-05-11, 12:19
Zapraszam do budowania Altaron wiki

@edit
usuwam linki

Stwórzmy coś z czego będziemy dumni. :B

saitaver
02-05-11, 12:29
Mam jedno pytanie: jesteś troll, noob, neokid -10 lat, czy pomyliłeś Altaron z ots-em.

"Zróbmy coś z czego będziemy dumni"- tworząc wiki powinieneś napisać: Rozwalmy coś z czego inni są dumni, zdanie te bardziej pasuje do twego wodomózgowia.

Proszę o usunięcie tego tematu i ukarania twórce tematu, jak na forum, tak i w grze (jeżeli się tylko da)

@Edit
Masz prawa autorskie do zdjęć na twojej wiki, o ile się nie mylę nie.

psotek
02-05-11, 12:34
wiele osób prosi o wiki i powstanie on czy tego chcesz czy nie.Ja chce włączyć coś swojego do tej gry.Lepiej to zrobić porządnie ,jak trzeba a nie aby jakieś dziecko neo zepsuło zabawę.Najpierw zajrzyj a potem się wypowiedz.:\

Mam jedno pytanie: jesteś troll, noob, neokid -10 lat, czy pomyliłeś Altaron z ots-em.

"Zróbmy coś z czego będziemy dumni"- tworząc wiki powinieneś napisać: Rozwalmy coś z czego inni są dumni, zdanie te bardziej pasuje do twego wodomózgowia.

Może źle się wyraziłem "Zróbmy coś z czego będziemy dumni" bo inaczej to zrozumiałeś niż chciałem.

Co do obrazków są one dostępne dla wszystkich nie widziałem przy nich dopisku powielanie zabronione.

Nie zachowuj się jak dzieciak po co odrazy obrażać innych. Nie podoba się to napisz,i jak inni też będą cie popierać to potwierdza to usunę.

blanko2222
02-05-11, 12:44
HAHAHA stwórzmy coś z czego będziemy dumni. Nie będzie spisów było już to oznajmione przez MG więc usuń stronkę tam ,bo i tak Dużo bardziej niebezpieczny od zwykłego orka. Atakuje z dystansu i potrafi zadac duzo obrażeń.

Daje expa- (nie pamietam) 2@up wyluzuj nie musisz odrazu z kolesiem jechać jak z błotem.

wasiul
02-05-11, 12:49
Wiesz kiedy mam satysfakcję z wykonanego zadania? Wtedy, gdy zrobię go samodzielnie, bez podpowiedzi. Poza tym, gdyby twórcy Altarona chcieli zrobić wiki, sądzę, że już by powstała. Nie odkrywajmy tajemnic gry poprzez takie strony.

voagar
02-05-11, 13:22
Analfabetom mówimy stanowcze nie! Kup słownik ortograficzny, poczekaj aż skończysz podstawówkę, a potem dopiero zabieraj się za tworzenie encyklopedii.

psotek
02-05-11, 13:24
Zasmucil mnie brak inicjatywy z waszej strony. Mialem nadzieje ze stworzymy fanofska wiki. Trudno proszę o zamkniecie lub usuniecie tematu.

zelan
02-05-11, 13:34
Psotek, gracze przyszli tu, jak to mówią, aby samodzielnie odkrywać świat Altaron. Czasem jak czytam jak każdy jest deptany po tym jak o coś pyta to nie dobrze mi sie robi, ale prawda, wszechobecnie lepiej nie spoilować. Ktoś chce się coś dowiedzieć, poprosi o wiadomosć priv lub zapyta w grze. Wiki niech sobie ludzie tworzą (może to być przejaw zainteresowania, hobby lub kto wie czego jeszcze) tyle niech szukają takich stron samodzielnie. Informacji o tego typu strone nie zamieszczaj na forum i w grze.

Kosiek
02-05-11, 13:38
Spoilery zadań są zabronione.

meneca
03-05-11, 10:42
buduję własną wiki jeśli ktoś ma ochotę dołączyć zapraszam
ze względu na regulamin forum podam linka na PW :)

Xaynus
03-05-11, 11:05
STOP dla Altaron wiki! Ludzie, czy wy na prawdę chcecie zniszczyć coś, nad czym ludzie pracowali przeszło 4 lata? Zastanówicie się...

Ethelon
03-05-11, 13:08
Jeżeli ktoś zamierza robić Wiki dla Altaronu to delikatnie ma nie zbyt równo pod deklem... :( Zdecydowanie jestem na :

NIE

david151515
15-05-11, 13:20
Ja mysle ze mogloby powstac takie info o zbr broniach itd ale tylko żeby pisało ile maja defa i ataku i zeby ludzie widzieli jak wygladaja zeby wiedzieli co maja kupic bo ja np wszedłem własnie na maina czy tam na Neolith i chciałbym kupić jakieś eq na początek tylko nie znam żadnych nazw eq oprócz tych z licora :(

Tron
15-05-11, 14:32
Ja mysle ze mogloby powstac takie info o zbr broniach itd ale tylko żeby pisało ile maja defa i ataku i zeby ludzie widzieli jak wygladaja zeby wiedzieli co maja kupic bo ja np wszedłem własnie na maina czy tam na Neolith i chciałbym kupić jakieś eq na początek tylko nie znam żadnych nazw eq oprócz tych z licora :(

Mistrzu, popatrz czasami na daty ostatniego posta, zanim coś napiszesz.

Sosna
15-05-11, 15:05
@up odświeżył stary temat. Nie jest zamknięty przecież :D