PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Domki


rafibb2
03-10-09, 23:23
Może by dać możliwość posiadania domku małym lvlom i za małe pieniadze.
Takie ich domki leżały by na obrzeżach miast, były by podobne do bloków i miały małą powierzchnię.
Np. 8lvl mógłby kupić domek o wielkości maksymalnie 4sqm, 100lvl - 50 sqm itd. Na rl nie miałem nigdy domku.
Był to jeden z powodów przez który przeniosłem się na ots.
I domków powinno być w miarę dużo aby każdy mógł mieć własne 4 kąty :B

!Aadie.
03-10-09, 23:27
Jeżeli każdy miałby mieć swoje cztery kąty, to pomyśl ile ludzi będzie grało na Altaronie i ile zajmowałoby to mapy.

Matiseq
03-10-09, 23:30
Może by dać możliwość posiadania domku małym lvlom i za małe pieniadze.
Takie ich domki leżały by na obrzeżach miast, były by podobne do bloków i miały małą powierzchnię.
Np. 8lvl mógłby kupić domek o wielkości maksymalnie 4sqm, 100lvl - 50 sqm itd. Na rl nie miałem nigdy domku.
Był to jeden z powodów przez który przeniosłem się na ots.
I domków powinno być w miarę dużo aby każdy mógł mieć własne 4 kąty :B

Hm, zawsze można zrobić podgrodzie miasta, tam by mogły by się takie domki znajdować, lecz musiałyby mieć minimum 7 sqm, mniejsze wyglądałyby by bardzo brzydko i śmiesznie.

rafibb2
03-10-09, 23:34
To zależy ile osób będzie grało na Alatronie.
Można zbudować osobną wyspę (trochę głupie), albo wysokie domy.Można też zrobić że do 50 lvla maksymalna powierzchnia domku to 5sqm na 100lvlu 20sqm itd.

!Aadie.
03-10-09, 23:38
No, prawdopodobnie będzie grało bardzo dużo osób, to załóżmy połowa będzie chciała domek na start, to nawet nie będziesz wiedział gdzie jest Twój i jak długo byś do niego szedł. Chociaż gdyby to weszło, to mogłaby być taka opcja w formie teleportu, tylko zaznaczasz, które mieszkanie itp. :D

Obles
04-10-09, 10:34
Moje zdanie jest takie, że każdy na początek powinien dostawać domek powiedzmy o wielkości 6 sqm. Wyglądałby on trochę jak barak, i znajdował by się koło dziesiątek podobnych baraków. Oczywiście ich ilość była by ograniczona, ale dostępna dla wszystkich. Gdyby zdobył już trochę pieniędzy, mógłby sprzedać swój domek dla innego mniejszego lvl'a, a dla siebie kupić większy, itd, itd... (nadążacie? :p) Lecz do czasu. By kupić dom/apartamentowiec powyżej 40 sqm. należało by wykonać jakieś dość trudne zadanie. Sytuacja powtarzała by się wraz z zwiększoną ilością sqm. W takim wypadku wielkość domku gracza nie była by jedynie odzwierciedleniem grubości sakiewki właściciela, lecz także dowodem jego umiejętności.

Petrus
04-10-09, 14:59
Coś na wzór slumsów :p Dzielnica dla biedoty bez "pacca";) Ale nie żadne baraki czy "bloki" tylko pojedyncze, małe chatki z drewna albo zlepione ze śmieci :p

CySiO
06-05-11, 09:16
Zgadzam się z użytkownikiem Petrus!

Uważam, że mogłyby być "mniejsze" domki dla osób bez statusu szlacheckiego w miejscach mało znaczących, tzn. obrzeża miasta lub powiedzmy nawet podziemne baraki. :D

Zyraf
06-05-11, 11:13
byle było normalne podłoże... tzn. nie takie jak np. w ab'dendriel bo to jest porażka ;s

Sosna
06-05-11, 12:54
pełno pustych domków stoi np koło mojego więc nie narzekajcie :) tylko kupcie