PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy regulamin gry


Trav
02-05-11, 20:23
Wprowadzamy od dziś nową wersję regulaminu gry - zalecam zapoznanie się z nim TUTAJ (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=297). Mamy nadzieję, że pewne kwestie staną się wraz z nim jaśniejsze :)

Wciąż dyskutowana jest kwestia systemu PvP - w tym temacie (https://forum.altaron.pl/showthread.php?p=4921) na przykład zbieramy opinie dotyczące ilości zabitych graczy na zdobycie czerwonej czaszki i blokady konta. Bardzo możliwe, że mechanika walk między graczami jeszcze niejeden raz ulegnie zmianie!

Xaynus
03-05-11, 06:21
Znalazłem jedną literówkę : Barack Obama ; p

A tak nawiasem mówiąc, czy umieszczanie linków ,,podejżanych" (tj. o wulgarnej treści, łamiące zasady przyzwoitości, czy może dot. spoilerów) będzie karane? Bo w regulaminie żadnej wzmianki na ten temat nie ma, a dla pewności chyba lepiej napisać tą linijkę więcej, żeby mieć święty spokój, prawda? :)

Poza tym, regulamin czytelny, czarno na białym widać czego nie można ;-)

Refeuz
03-05-11, 10:49
Ja również mam pytanie.
Czy można kupić od gracza status szlachecki za pieniądze, bądź itemy w grze?? Oczywiście na własną odpowiedzialność.

Xaynus
03-05-11, 10:58
Ja również mam pytanie.
Czy można kupić od gracza status szlachecki za pieniądze, bądź itemy w grze?? Oczywiście na własną odpowiedzialność.

Patrz rozdział II, punkt 1g

Nie ma że na własną odpowiedzialność. Nie wolno i tyle. A jeżeli i tak to zrobisz i Twój sprzedawca/nabywca Cię wykiwa, to nie miej pretensji do administracji
Tak w sumie to jak Ty chcesz kupić od gracza Status Szlachecki? Bo jeżeli nie możesz wysłać sms'a, ponieważ np. masz abonament i boisz się reakcji rodziców, to możesz poprosić kolegę, wtedy to (raczej) jest dozwolone.

@down
Przykro mi, ale nie wiem jaka jest sytuacja u Ciebie. Jasnowidzem nie jestem i nie zamierzam być.

Refeuz
03-05-11, 11:08
pieniędzy z gry za prawdziwe pieniądze bądź inne, nie należące do gry rzeczy

Jest to trochę nie zrozumiałe, przynajmniej dla mnie :) (widocznie jestem debilem )

ponieważ np. masz abonament i boisz się reakcji rodziców
Proszę, nie kpij sobie ze mnie :)

@Up Wiem, wiem tak sobie tylko żartowałem :) (dziwne mam poczucie humoru dziś)

Pekersik
29-05-11, 22:36
Od kiedy naruszeniem regulaminu jest granie w jednym domu na 2 innych komputerach o tym samym ip... Dla SG Keala to MC Porsze o dowody ze mam mc... Darmowy Ban

Slythia
29-05-11, 22:37
Od kiedy naruszeniem regulaminu jest granie w jednym domu na 2 innych komputerach o tym samym ip... Dla SG Keala to MC Porsze o dowody ze mam mc... Darmowy Ban

Odpisałam ci w innym temacie, nie spamuj wszędzie.

Pekersik
29-05-11, 22:38
sory nie widzialem ci pisales odp jeszcze raz

Slythia
29-05-11, 22:39
sory nie widzialem ci pisales odp jeszcze raz

Nawet nie wiesz gdzie piszesz? Miło.

http://www.forum.altaron.pl/showpost.php?p=11487&postcount=68

Następnym razem przeczytaj regulamin przed spamowaniem na forum, dobrze ci to zrobi.

Pekersik
29-05-11, 22:43
Co prawda to prawda nie czytalem niedaloby rady unbana? nie mialem pojecia ze nie mozna korzystac

Van Taron
30-05-11, 05:01
g) inne, które Mistrzowie (MG) bądź Strażnicy Gry (SG) uznają za niestosowne (np. Slythia to Parufka, Erfgdgh).

Kto to pisał :p:p:p:p:p:p:p

miko123
01-06-11, 11:59
Denwrwuje mnie to ze jak wlacze celownik zaatakije lub zabije kogos i zapomne wylaczyc celownik to jak nasyepnie na kogos klikke z miss clixkiem to odrazu mam skulla;/

... ... * *
..... l.................l
l.................l

... ... * *
..... l.................l
l.................l

AeRoX
05-06-11, 06:33
po co new regulamin ??

tenzuy
07-06-11, 20:12
Primo:
II, 1), d)
nagminne stosowanie wulgaryzmów, obrażanie graczy na kanale głównym w obecności Mistrza, Strażnika Gry lub Doradcy;

Czy to oznacza, że obrażanie graczy na kanale głównym w nieobecności Mistrza, Strażnika Gry lub Doradcy jest dozwolone?

Secundo:
Nie podano informacji o czasie trwania tzw. "białej czaszki". Albo ja jestem niedorozwinięty i nie zauważyłem.

@Van
Parufka niszczy system =P

Slythia
07-06-11, 20:17
Tylko skąd wiesz, czy mg jest obok, czy nie :>.

Sosna
07-06-11, 20:34
@up jakiś gm alert XD