PDA

Zobacz pełną wersję : [kwiatki] Name.. -.- (DO ADMINÓW RÓWNIEŻ)


iskra1947
03-05-11, 08:08
Co to wogóle jest że nie można miec name jakiego się chce? Nie bede nosić jakiegoś zamulonego name dajmy na to "Nostradamus" . W main Tibi jest dozwolone mieć name takie jakie się chce. Inni gracze mogą się poznać po właśnie imieniach identycznych jak na rl. Dla mnie to wogóle bez sensu. Jak chesz drogi GM'ie utrzymać poziom to najpierw ogarnij serwer a name zostaw nam w spokoju.

Spoon
03-05-11, 08:10
To nie 'main tibia', a serwer jest ogarnięty. Łącząc się z serwerem automatycznie zgadzasz się na aktualne brzmienie regulaminu i musisz się z tym pogodzić.

Xaynus
03-05-11, 08:15
Mistrzowie Gry (nie GM), utrzymują serwer w porządku i właśnie dlatego karzą za złe nicki. Po prostu egzekwują regulamin, który sami ustanowili. I nie można mieć ,,name jakiego się chce", bo (dajmy na to) Barack Obama może sobie nie życzyć, żeby ktoś się tak nazywał w Altaronie. Nie można mieć wulgarnych nicków (chyba tłumaczyć nie muszę), ani innych nawiązujących do rasizmu czy antysemityzmu (co jest karalne przez prawo).

A tak poza tym to w ,,main Tibi" nie można mieć nicku jakiego się chce - czytamy regulamin. Wiesz, co to namelock?

Slythia
03-05-11, 09:03
Poza tym, nie rozumiem jednego. Aż tak jesteście przywiązani do tych swoich 'dziwnych' nicków w stylu Lolylolyloly czy Pralka? Dlaczego żaden sam zainteresowany nie zgłasza obiekcji w grze, tylko marudzą wszyscy inni?

W Tibii też masz namelocki, powiedziałabym nawet, że łatwiej jest je dostać. Jest tam o wiele więcej tutorów.

psotek
03-05-11, 12:46
Ale poco blokować takie imiona jak Lolylolyloly czy Pralka. Według mnie to powinno być dozwolone nikogo nie obraża, ale nie powinno być potem skomlenia o jego zmianę.

Madela
03-05-11, 13:35
W main Tibi jest dozwolone mieć name takie jakie się chce..

Mój kolega na realu dostał bana na tydzień za to że miał nicku kox:D
Jak byś czytał regulamin to byś wiedział, że nawet na real tibi nie możesz mieć name takie jakie chcesz.

Dreat
03-05-11, 13:46
lawl

Są skrajnie nieklimatyczne imiona, niepasujące do gry.

Ryzy
03-05-11, 13:47
Ale poco blokować takie imiona jak Lolylolyloly czy Pralka. Według mnie to powinno być dozwolone nikogo nie obraża, ale nie powinno być potem skomlenia o jego zmianę.

No i dobrze niech banują, co to ma być Pralka, jeżeli nie potrafisz wymyślić czegoś lepszego, to sobie wylosuj
http://www.generator.dl.pl/


Wiem, że nikt tego nie pamięta ale w RPG wcielamy się w swojego bohatera, więc nick powinien być osadzony w realiach przedstawionego świata lub przynajmniej nie nawiązać do naszego. Czyli Ostry Buch, Oram Na'fecie i takie tam odpadają :D

Tron
03-05-11, 14:43
No sorry, ale ja nie potrzebuje nazwy "Bogdan w Wawrzyńca", albo "Niewiasta z najwyższej wieży", żeby "wczuć" się w klimat RPG... Może zaraz, będzie nakaz rozmawianiu po "RPG-owsku", czyli "waćpanny" itp.

Ryzy
03-05-11, 14:48
No sorry, ale ja nie potrzebuje nazwy "Bogdan w Wawrzyńca", żeby "wczuć" się w klimat RPG...

No ale twoja postać jest elementem świata, bo przebywasz wśród innych graczy. Nie rozumiem, tak ciężko wam jest to przyjąć, że w świecie magii i miecza nie powinni przebywać Lubie Placki, kosze raty, Daj Dwa'gp?



Hehe wiadomo, nie każdy potrafi rozmawiać jak krasnolud etc. i raczej nikt tego nie będzie wymagał, no ale nick wymyśla się raz więc można się wysilić


Ale w sumie Dobry Murzyn wg. mnie jest niech będzie ok.

Skoro może być Zły Metys, Jednoręki Mulat to czemu nie Dobry Murzyn


Haha, no wiadomo, że nie może być bo nazwać murzyna murzynem w związku socjalnej europy to propagowanie faszyzmu rasizmu i nazizmu i grozi za to minimum chłosta haha

Tron
03-05-11, 14:52
No ale twoja postać jest elementem świata, bo przebywasz wśród innych graczy. Nie rozumiem, tak ciężko wam jest to przyjąć, że w świecie magii i miecza nie powinni przebywać Lubie Placki, kosze raty, Daj Dwa'gp?

Oczywiście, sam nie uważam żeby taki nicki były spoko, są bez ładu i składu, i użytkownik musiał coś brać, wąchać i czymś popijać, żeby wybrać sobie taką idiotyczną nazwę. Ale nie przesadzajmy z tym klimatem RPG, jeśli wam to przeszkadza aż tak to proponuję wcisnąć sobie CTRL+N, i po sprawie.

Slythia
03-05-11, 16:40
Jeśli ktoś uzna, że dostał niesłusznego namelocka to może się odwołać. Adwokatów nie potrzebuje. Każda sprawa będzie rozpatrywana indywidualnie. Jak na razie regulamin jest jasny, należy go przestrzegać.

Nie przesadzamy - jakby się uprzeć do 50% nicków nie jest związanych z RPG i fantasy w żaden sposób, każemy zmienić je jedynie wtedy, gdy ktoś przesadzi - np. Pralka, np. Lolyloly.. czy jak mu tam było. Naprawdę chcecie, by po grze biegały Stoliki, Lodówki, Toalety czy Wanny?