PDA

Zobacz pełną wersję : Przypomnienie o raportach


Slythia
03-10-13, 14:25
Ostatnia aktualizacja wprowadziła zmiany nie tylko w grze. Także na forum pojawiła się nowość, która powinna zainteresować każdego gracza.

Klasyczny sposób raportowania w grze nie był zbyt efektywny, gdyż wymagał jednoczesnej obecności zarówno zainteresowanego gracza, jak i członka administracji uprawnionego do odbierania zgłoszeń. Postanowiliśmy więc nieco ułatwić sprawę zarówno Wam, jak i nam. Od paru dni nie jest już wymagane czekanie w grze na nas - każde zgłoszenie po paru chwilach ląduje na specjalnym podforum, na którym macie dostęp tylko i wyłącznie do swoich zgłoszeń. Jeśli MG / TECH nie odpowiedział Wam w grze możecie więc sprawdzić, czy odpowiedź na Wasze pytanie nie pojawiła się na forum.

W związku ze zmianą działania systemu raportowania prosimy o niewysyłanie wiadomości typu 'czy jest jakiś MG', jedynie od razu wyjaśniać sprawę czy problem.

Podforum ze zgłoszeniami znajduje się w dziale Altaron.pl / Dyskusje Ogólne / Zgłoszenia, czyli tutaj (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=65).

eremce
04-10-13, 07:47
Wprowadzcie opcję 1 dniowego bana, za napisanie, czy jest jakiś gm czy innej bezwqrtosciowej treści w raporcie. Oczywiście, jeżeli będziecie mieli natłok tego typu wiadomości. Powinno skutecznie odstraszyf, a jak dostanie bo nieczytal regulaminu, to tez 1 dzień się należy.
Z telefonu.

Rian
04-10-13, 13:51
Jestem za !

cinkiwonsz
04-10-13, 22:27
Wszedłem, żeby to napisać. Patrzę, już jest. :)

paulusia
04-10-13, 22:33
Podforum jest, wszystko dziala sprawnie, swietnie, az sie blyszczy ale co z tego jak nikt nie odpisuje tygodniami
Wszystko dziala równie sprawnie, jak przed wprowadzeniem tego błyskotliwego pomysłu

Slythia
04-10-13, 23:35
Podforum jest, wszystko dziala sprawnie, swietnie, az sie blyszczy ale co z tego jak nikt nie odpisuje tygodniami
Wszystko dziala równie sprawnie, jak przed wprowadzeniem tego błyskotliwego pomysłu
Odpisujemy jak najszybciej jest to możliwe, maksymalnie po paru godzinach. Chyba, że problem jest bardziej skomplikowany (wówczas trzeba zaczekać na osobę mającą większe o nim pojęcie) bądź wiadomość należy do grona 'jest mg / tech' - wówczas jest ignorowana i usuwana.

JankeS
05-10-13, 00:19
Ja już czekam około tygodnia na odpowiedz ale jakoś nikt sie tym nie interesuje. Dodałem zgłoszenie przez ctrl + r w grze i opisałem problem.

Wymiatacz788
05-10-13, 00:31
Sprawdź na forum czy masz odpowiedź też

paulusia
05-10-13, 00:32
Chyba napisal ze sprawdzal i nic

Slythia
05-10-13, 00:59
Ja już czekam około tygodnia na odpowiedz ale jakoś nikt sie tym nie interesuje. Dodałem zgłoszenie przez ctrl + r w grze i opisałem problem.

Właśnie Twój przypadek należy do tych trudniejszych. Ja niestety nie mam pomysłu co mogło się stać, także nie odpisywałam.

Walles
05-10-13, 01:02
Nie wiem czy wiecie ale osoby zajmujące się tym to nie roboty..

Catthon
05-10-13, 09:47
Ale jak nie mają pomysłu, to mogą dać chociaż znać, że przeczytały i ktoś kiedyś nad tym pracuje.
Gdy takiego znaku nie ma, to ludzie myślą, że zostali olani.

paulusia
05-10-13, 10:04
Casual zmienił byś zdanie gdyby ci pare razy lvlu nie zapisało

JankeS
05-10-13, 14:52
Właśnie Twój przypadek należy do tych trudniejszych. Ja niestety nie mam pomysłu co mogło się stać, także nie odpisywałam.

Czyli nie mam co liczyć na odzyskanie straconego expa?

eremce
05-10-13, 23:21
Racja, nie można zostawiać kogoś bez znaku. Odpiszcie, że musi poczekać, nieco dłużej. Możecie nawet zdawać raporty z postępu rozwiazywania danego problemu. Nie mówię o skomplikowanych raportach. Wystarczy napisac, że jesteście bliżej źródła niż dalej. Jeżeli nie dajecie znaku przez 2 dni, to człowiek myśli, że sie go olalo. Trzeba dbać o klienta, bo potem macie taka sytuację jaka aktualnie jest. Nie dziwcie się, że ludzie nie mają do was szacunku, skoro taką amatorke odpierdalacie.

Z4anzib
09-10-13, 17:51
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!


ogólnie mi sie to podoba pomimo ze to jest owoc i marchewka w opisie , troche to sie nie ma jak ślimak do Kiwi

Swistakowy
09-10-13, 18:07
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!


ogólnie mi sie to podoba pomimo ze to jest owoc i marchewka w opisie , troche to sie nie ma jak ślimak do Kiwi

http://static.fjcdn.com/gifs/facepalm_56b1c3_2640209.gif

tomakeo
09-10-13, 18:34
@Z4anzib
Nie no aż muszę zrobić offtopa i jebnąć śmiechem!

@up
Twój gif wyraża dokładnie moje odczucia :D

Swistakowy
09-10-13, 21:05
Nie wyswietla mi sie na tablecie ten gif czy wygasł? :uśmiech4: