PDA

Zobacz pełn± wersję : Pomożecie ?


leon
14-10-13, 19:15
Witam na Tibia.net.pl zobaczyłem temat jaki¶ ziomek zareklamował Altaron lecz jaka¶ Banda Gimbusów zaczęła pisać bzdury na temat Altaronu może nie które się zgadzaj± ale były one dawno temu Altaron się zmienia mam nadzieje ku lepszemu i chciał bym po prosić was żeby każdy chętny który ma konto na Tibia.net.pl wypowiedział się w Temacie Altaronu żeby zachęcić nowych graczy na Nasz serwer Altaron chyba każdy by chciał żeby na Altaronie było więcej graczy ? :)

tu macie link do tematu
http://tibia.net.pl/threads/563082-Altaron-RPG-z-systemem-niweluj%B1cym-boty?p=1587811#post1587811

Zapraszam do wypowiadania się w temacie a może to wy zachęcicie nowych graczy na grę na tym zajebistym serwerze :) pozdro daniofordon

adamo199412
14-10-13, 20:50
Z mił± chęci± obroniłbym Altaron przed atakami niecnych sił zła, niestety moje konto na tym zacnym forum dyskusyjnym zostało zablokowane na czas z góry nieokre¶lony. Mimo najszczerszych chęci blokada mojego IP sprawia że mogę ograniczyć się jedynie do duchowego wspierania wojowników Dugiona w niesieniu chwały jedynej słusznej grze :piwo: