PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Propo - speary


jakow1994
03-05-11, 22:30
Moja propozycja dotyczy Spearów

skoro całe eq i swordy mało ważna to czemu by z spirami nie zmienić

skilowanie jest trdune

spiry w miare szybko kończa sie

to moze zmniejszyc ich wage do 10-15 ?. pomoglo by to troche
i nie trza biegac co 5 min do dp :)

Astacius
04-05-11, 00:12
Przeczytam ewentualnie co napisałeś, ale zrób to w sposób który mi to umożliwi.

Okocim
04-05-11, 06:27
Moja propozycja dotyczy Spearów

skoro całe eq i swordy mało ważna to czemu by z spirami nie zmienić

skilowanie jest trdune

spiry w miare szybko kończa sie

to moze zmniejszyc ich wage do 10-15 ?. pomoglo by to troche
i nie trza biegac co 5 min do dp :)

Chciałbym zasugerować niewielkią zmianę włóczni.
Uważam, że ekwipunek zwiadowcy a dokładniej włócznie ważą zbyt dużo w stosunku do wyposarzenia rycerza.
Waga włóczni i to jak szybko znikają uniemożliwia efektowny trening walki dystansowej.
Myślę, że zmniejszenie ich wagi z 20 uncji do 10-15 uncji rozwiązało by ten problem i powroty do miejskiego depozytu były by nieco rzadsze.

Tłumaczone przez Okocima.

Osobiście nie mam zdania na ten temat. Gram Wojownikiem. ;]

Sosna
04-05-11, 08:03
trenuje się z tego co wiem kamyczkami :P włócznie są na hunt bardziej :P nie gram palkiem ale faktycznie słyszałem że włócznie zbyt szybko się łamią ^^

@down dokładnie :) pozatym łucznik siepie troche mocniej od rycka :p wiec jakaś niedogodność musi być :D

gaLi
04-05-11, 08:07
Zmienią wagę i będzie Ci taki łucznik z 20 (czy więcej) włóczni huncić... Włócznie służą do początkowego wbijania tego levela (max. do 20), więc raczej nie do skillingu :>.

@Edit: A i jeszcze... nie trzeba się wozić cały czas do depo po włócznie, tylko bierzesz włócznie do baga i biegniesz na skilla :> (może pomóc Ci w tym kumpel). Ale lepiej skillować kamyczkami ;p.

@jakow1994: Czytaj ze zrozumieniem mojego posta...

jakow1994
04-05-11, 08:15
a na exp ?^^ biore na 13 lvl 19 spirów. wyexpie tym 3/4 lvl obecnie ;d. i co do baga dam spiry a z lootem co ?^^ XD masa ludzi bieega widza tez nieraz, ukradna. ;p

Tao Fao
04-05-11, 10:45
Nie podoba sie Tobie ze speary sie koncza szybko, zrob knighta i tyle.

jakow1994
04-05-11, 10:50
nie chce kine lipny

mucha505
04-05-11, 13:54
nie chce kine lipny
Narzekasz także na włócznie łucznika, więc zdecyduj się kim chcesz grać.
Każdą profesją jest trudno na starcie. To nie jest tibia, aby przez całą grę biegać z włóczniami(dla mnie najlepiej było, jak w tibi był tylko 1 rodzaj włóczni i jak spadały one na ziemie i się nie łamały). Łucznik powinien wg mnie biegać z łukiem+strzały/kusza+bełty(zapewne są lepsze amunicje/lepsze łuki/lepsze kusze), bo nawet nie ma w tym realizmu, aby przez cały czas biegać z włócznią, która w magiczny sposób wraca ci do ręki po rzucie. To jest nawet normalne, że włócznia jest dość ciężka, a kamienie lekkie.
Tyle ode mnie.

jakow1994
04-05-11, 18:23
nie mow ze to tibia, bo tutaj jest chyba 5x latwiej

jak na skilu 100 spirow leci mi nie wiem 30 minut? tyle kasy na wbiciu 30% skila..

Kosiek
04-05-11, 20:30
Nie narzekaj, bo w Altaronie włócznie są ponad 2 razy tańsze w przeliczeniu na walutę, a w przeliczeniu do rzeczywistych zarobków, to nie pamiętam żebym na 13. poziomie na jakimkolwiek serwerze i jakąkolwiek profesją wyciągał 1000gp profitu. Tu miałem na Twoim poziomie 1000 miedziaków na czysto, no, teraz już wychodzę na 1,3k.
Nie marudź więc, bo w porównaniu z Tibią, ekonomia gry mimo wysokich cen, działa bardzo na korzyść gracza. ;)

P.S: Do nak**wiania są strzały i bełty. ;)

Astacius
04-05-11, 20:33
Z jednej strony zgodzę się, że włócznie w porównaniu do mieczy są za ciężkie, z drugiej jednak zrobione jest to na potrzebę balansu i nie powinno zostać zmienione.

gumis21993
04-05-11, 20:58
A ja gram magiem i nie mam z tym problemu huehuehue.

Ethelon
04-05-11, 21:31
Łucznik na 18 poziomie może zabrać 25 włócznik około na hunty :)) A i tak starcza to na 40 min max ! No ale ja nie narzekam, zawsze można zwrócić się do kolegi aby z nami poszedł i położył gdzieś 2 porcję na respie :)

psajdi
05-05-11, 21:03
nie mow ze to tibia, bo tutaj jest chyba 5x latwiej

jak na skilu 100 spirow leci mi nie wiem 30 minut? tyle kasy na wbiciu 30% skila..

Powiedział 15 mag.

Mefiv
06-05-11, 16:10
Przecież na hunty najlepiej chodzić w drużynie więc nie wiem o co wam dokładnie chodzi.
Gra w sumie opiera sie tez na huntach drużynowych:)

jakow1994
06-05-11, 20:25
psajdi ogarze to moj nowy char a mam 25 + normalnego ><