PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] Petycja o nowy server (npvp)


Strony : [1] 2

Sosna
05-05-11, 17:12
witam. Jak zapewne zauważyliście coraz więcej pojawia sie odzewów z zaczepieniem o system walki. Dlatego postanowiłem założyć temat z petycją o stworzenie servera dodatkowego o charakterze optional pvp aka non pvp :P CHĘTNI NIECH SIĘ TU PO PROSTU WPISUJĄ. Klimat rpg łamie się pod uciskiem pk. Coraz więcej ludzi odchodzi bo ktoś się uweźmie silniejszy i akcje typu Pay or die etc. Nowy server niesie same korzyści. Mniejsze przeludnienie spotów itd. Nie będę się bardziej rozpisywał bo wiadomo ock. Pozdrawiam \m/

cado
05-05-11, 17:39
Podpisuję się pod petycją. A, i proszę miłośników PVP o nie komentowanie tej petycji, od komentarzy i dyskusji na temat walki jest inny temat.

_KuRa_
05-05-11, 17:40
W RPG nie może brakować także tego pvp, dlatego wolał bym aby fragi zostały zmniejszone do 2/4/8 (około) bądz wprowadzenie guild pvp lub systemu ochrony do "x-lvl'a" (lub pilnowania porządku przez MG w stosunku do pvp oraz screenów graczy z blokowań ich)

Slythia
05-05-11, 17:46
W RPG nie może brakować także tego pvp, dlatego wolał bym aby fragi zostały zmniejszone do 2/4/8 (około) bądz wprowadzenie guild pvp lub systemu ochrony do "x-lvl'a" (lub pilnowania porządku przez MG w stosunku do pvp oraz screenów graczy z blokowań ich)

Ile razy mam mówić, że screeny odpadają? Poza tym, to jest petycja o serv pvp, dyskusje o pvp są w innym temacie.

swiruch
05-05-11, 17:47
Jaj sobie nie róbcie.
1.To jest gra RPG kto lepszy rządzi.
2.Będziecie sobie bezkarnie wchodzić na respy każdego z graczy z myślą że nic mi nie może zrobić bo non-pvp.
3.Wbijecie 100+ i wtedy będzie płacz i lament że nie ma pvp a co gorsza będziecie pisać petycje o zniesienie non-pvp bo się wyexpiliście. Precz!

szpeto
05-05-11, 17:48
Popieram petycję. I dodam, że przez wysoką ilość graczy na servie wiele osób cierpi z powodu lagów związanych właśnie z dużą liczbą osób online. Dlatego stworzenie drugiego servera to wspaniały pomysł.

Jaj sobie nie róbcie.
1.To jest gra RPG kto lepszy rządzi.
2.Będziecie sobie bezkarnie wchodzić na respy każdego z graczy z myślą że nic mi nie może zrobić bo non-pvp.
3.Wbijecie 100+ i wtedy będzie płacz i lament że nie ma pvp a co gorsza będziecie pisać petycje o zniesienie non-pvp bo się wyexpiliście. Precz!

kto bedzie chciał grać na pvp gra na pvp, a kto na npvp gra na npvp, proste. kto chce bezkarnie wbijać na respy i płakać (tak jak wspominasz) niech gra na npvp, jego sprawa.

Sosna
05-05-11, 17:55
nikt nie będzie narzekał. Poza tym napisałem wyraźnie server z opcją pvp czyli jak ktoś wyraża zgodę to się leje z drugim lub jakieś wojny gildii. Proszę nie śmiecić tu tekstami typu będziecie płakać że nie ma pvp itd. Ja wolę ludziom pomagać niż ich zabijać ... Przez to dziś poleciała fajna guild i kilka osób fajnych juz nie gra :/

Tron
05-05-11, 17:56
Jestem za. Będę grał na obu serwerach :B

PS. I proszę was, ci którzy nie chcą się podpisać, i nie zgadzają się z tym pomysłem - niech się tutaj nie udzielają.

mors4444
05-05-11, 18:04
Podpisuje się do petycji.
Są miłośnicy PvP, ale są też również grania a nie ciągłej walki i uważania na wpadających po nas PK

Sosna
05-05-11, 18:16
zgadzam się z 2 powyższymi wypowiedziami. @świruch sa inne sposoby niż zabicie człowieka pokroju neokid. Można go bloknąć wezwać kolegów do łażenia za nim zabijać mu moby i się znudzi itd pozatym spoty typu los banditos na pacc można podzielić nawet na 3 osoby :P od czego mamy pt?

Bowmaster
05-05-11, 18:18
Popieram petycję.
I za przeproszeniem nic tym co chcą grać na pvp do tego czy będzie serwer non pvp czy nie, macie swój światek i nie wychodźcie za jego granice.
OD DYSKUSJI MACIE OSOBNY TEMAT - bądźcie na tyle rozumni i zastosujcie się do tego.

Co do samego serwera - sądzę, że taki wydatek dla Was teraz wielkim obciążeniem nie jest a w przyszłości może zaowocować nowymi chętnymi graczami, którzy wykupią status szlachecki, a takich jest niemało i chętnie siedzą na npvp.

Z pozdrowieniami dla kadry i normalnych ludzi,
Kap The Bowmaster.

___
Dodam od siebie jeszcze, że jeśli powstanie serwer npvp to sam chętnie kupię status szlachecki bo będę miał pewność, że nie dostane hunta czy czegokolwiek w tym stylu...

Eresol
05-05-11, 18:24
Popieram macie mnie jeżeli powstanie serwer n-pvp na 100%;)

cado
05-05-11, 18:24
Chciałem dodać, że zapewne wiele osób, w tym ja, chętnie kupi SSz, jeśli będą mogły bezpiecznie grać.

pct
05-05-11, 18:33
Również popieram.

Metamorfo
05-05-11, 18:39
popieram , dodatkowo możliwość przeniesienia swojej postaci z servera pvp do nowego npvp

Sosna
05-05-11, 18:46
@up przeniesienie postaci będzie raczej niemożliwe zbyt wiele roboty. A przecież chcemy szybkiego powstania takiego serwera prawda? Damy radę wspólnymi siłami szybko osiągnąć to co mamy już tutaj :) prosimy administrację o szybką reakcje :) mało ludzi zagląda na forum ale chętnych jest pewnie coś koło połowa wszystkich graczy

czarny992
05-05-11, 18:50
podpisuje się pod powyższym panowie bezstresowa gra wspólne hunty i questy bez ranbom pk z systemem wojen gildi dla fanów walki ten pomysł mógł by wypalić gdyby mg go poparli

travq
05-05-11, 19:00
czarny ta gra cie stresuje?;s
Wspolne hunty i questy na pvp tez mozna wykonac. Problem jest w tym, ze za bardzo bierzecie ta gre do siebie...I tak o rsa tu jest latwo wiec duzo pekowania nie ma. Nowy serv, niskie lvle jeszcze sa to nuby biegaja i bija slabszych. Trzeba troche czasu, wybic sie w gore i gra bd prostsza i przyjemniejsza na pvp.

ruski
05-05-11, 19:00
Pomysł w 100% popieram, przeniesienie postaci również było by fajne, ale gdyby szybko można to było zrobić :P

jakow1994
05-05-11, 19:02
ni popieram na pvp tez mozna isc na hunty i dogrze grac w teamie ! to ze gracie sami to wasza sprawa.

joasia
05-05-11, 19:07
Popieram! :)
Jak ktoś chce pvp, to nic mu nie przeszkodzi przecież, że powstanie osobny serwer. Mi i kilku moim znajomym bardzo zależy, żeby powstał. Jedni lubią się bić, drudzy nie i powinna być możliwość wyboru 8)

pozdrawiam,
joasia :B

igor11122
05-05-11, 19:11
Nie popieram

NerVvuS
05-05-11, 19:17
Ja również jestem ZA. Nie kręci mnie nawalanie innych i low lvl (Jak robi większość 20+). Wolę poznawać grę powolutku i expić spokojnie bez obaw że zaraz padnę bo ktoś ma taką zachciewajkę. 8)

Sosna
05-05-11, 19:17
to petycja a nie antypetycja. Boicie się że zabraknie wam ofiar? Trudno xD nam zależy na powstaniu servera i tyle... Chcesz to moge wbić na Tobie rsa ciekawe co wtedy poczujesz

Niltram
05-05-11, 19:20
Podpisuję się pod petycją.

Siwor
05-05-11, 19:22
Wiem wiem... Ci co są przeciwko mieli sie nie wypowiadać ale....

Zachowujecie sie jak PANIENY!!!! "Kupie status szlachecki jak bd mógł bezpiecznie grać...." "Chcemy grać na non pvp i być bezpiecznym"

Napiszę co ja o tym sądzę i jak mi sie wydaje co będzie!!! TO tylko pierwsze skojarzenia na ten pomysł i po przeczytaniu komentarzy.

1. Jeżeli server powstanie to wiele osób odejdzie tam... co za tym idzie ludzie którzy lubią pvp nie bd miały sie z kim bić też z tąd odejdą.
2. Jak tylko server powstanie zobaczycie co to jest złodziejstwo... i jak bd płakać że nie ma kar dla złodziejów którzy ukradli wam loot baga.
3. Bd także płakać że jest tyle botów i nie macie wolnych expowisk (a teraz możecie bota zabić, lub siła wypędzić ze spawna)


Szczerze? Mam na rl Tibi 2-3 chary na 2 jest pacc... a gram tu. Przyszedłem tu z braćmi którzy również mają pacce ze względu na to że ten server jest SUPER! Wszystko wróciło jak 3-4 lata temu w tibi. wróciły ihy które sie opłacają , wróciło pvp które jest naprawdę super. Nie jest to orshaball Ale WOLE WALCZYĆ NA TYM SERVERZE NIŻ NA RL TIBI... Tu jest więcej emocji teraz w pvp niż w oryginale nie widzicie tego? Cieszcie się tym róbcie ekipy dołączajcie do tutejszych i walczcie. Nie podoba wam się to jak np... stoisz przy npc robisz questa a ekipa przeciwka w 20 osób wpada po Ciebie i padasz lub gdy jesteś po drugiej stronie? Gdy ktoś sobie spokojnie expi a ty z kolegami wpadasz trap zero switchowania. To jest właśnie to czego już dawno nie było. A ja uwielbiam walkę lubię gdy osoby padają z mojej winy i wiem że to samolubne ale... ja zawsze czekam aż i po mnie wpadną sie odpłacić a nie płaczą na forum czy gdzieś... TO tylko GRA tu liczy sie zabawa... na Rl zabawa została popsuta NIE ZRÓBCIE TEGO SAMEGO Z TYM SERVEREM!!!

cado
05-05-11, 19:26
PVP nie zostanie zlikwidowane, o co Ci chodzi? Ci co chcą pvp będą grać na pvp. Ci co chcą npvp będą tam grać. WSZYSCY BĘDĄ ZADOWOLENI. Ci którzy nie lubią pvp i tak się nie biją, więc co to za idiotyczny argument że nie będziesz miał się z kim bić?

jakow1994
05-05-11, 19:28
jak nie lubicie pvp jak znalezliscie sie w altaronie?

Eresol
05-05-11, 19:29
@up
1.Nie odejdą wszyscy zostaną ci co lubią pvp z nimi będziecie się bili
2.Złodziejstwo to normalka jeżeli będziesz uważał to nic się nie stanie
3.Bota można zbloczyć wystarczy kilku ludzi

Sosna
05-05-11, 19:30
@sivor my wiemy o co prosimy i nic nie upadnie bo to nie tibia... Bota się raportuje i po problemie. I nie nazywaj ludzi pokojowo nastawionych panienkami bo tylko się ośmieszasz sry... Taka prawda

Acolt
05-05-11, 19:34
a weźcie mnie i podpiszcie;) TAK

Siwor
05-05-11, 19:38
@sivor my wiemy o co prosimy i nic nie upadnie bo to nie tibia... Bota się raportuje i po problemie. I nie nazywaj ludzi pokojowo nastawionych panienkami bo tylko się ośmieszasz sry... Taka prawda

Pokojowo nastawionych? TO JEST gra... I ośmieszacie to się wy bo ludzie się tu męczyli 4 lata żeby pvp było jak trzeba żeby nie było samego pk to jest zmniejszona ilość fragow do MINIMALNEGO moim zdaniem to jeszcze nowy server. AA i jestem SIWOR nie sivor. Zresztą ja już swoje zdanie powiedziałem... i nie zamierzam się kłócić wyraziłem co chciałem jak kogoś uraziłem przepraszam poprostu tak uważam ;>

Pozdrawiam.

Pomocnik
05-05-11, 19:46
O co wy ludzie prosicie ? o jeszcze wiecej zlodziejstwa i noobostwa wy chyba nie wiecie co to jest pvp i co tam dzieci neo moga robic. Teraz myślicie ze będzie spoko nikt was nie bedzie ubijal, wiec bedzie okej. Ale sie mylicie bo sie zacznie wbijanie na respa , blokowanie , kradniecie lota, i sobie z tym nie dacie rady nawet i bedziecie plakac zeby ukarano zlodzieji itp.

Sosna
05-05-11, 19:53
boże... Chyba każdy z nas miał do czynienia z serverem non pvp wiemy co tam jest. Ja w altarona miałem grać tylko przechodnio a tu proszę... Wciągnęło ostro :) doceniam pracę ekipy i to bardzo wiec nie najeźdzajcie na to że nie szanujemy pracy... Proszę administrację o uspokojenie tematu. Decyzja czy server będzie czy nie nie należy do żadnej ze stron a do ekipy mistrzów gry.

@down masz absolutną rację :) dlatego powstał ten temat a nie żeby flame'ować :(

Tron
05-05-11, 20:06
boże... Chyba każdy z nas miał do czynienia z serverem non pvp wiemy co tam jest. Ja w altarona miałem grać tylko przechodnio a tu proszę... Wciągnęło ostro :) doceniam pracę ekipy i to bardzo wiec nie najeźdzajcie na to że nie szanujemy pracy... Proszę administrację o uspokojenie tematu. Decyzja czy server będzie czy nie nie należy do żadnej ze stron a do ekipy mistrzów gry.

Ale najpierw administracja musi się dowiedzieć o tym, że istnieją chętni do grania na serwerze Non-PvP.

Obles
05-05-11, 20:20
Nie.
Nie ma sensu robić 2 serwerów na tym etapie gry, gdyż gra za mało osób.
Aż do znudzenia powtarzam, że to gra MMORPG! Powinniście poznawać ludzi, zbierać się w drużyny, robić klany! Z ekipą 15 zgranych osób zabicie kilku "pkerów", którzy Was gnębią to nie problem.
Wg. mnie zrobienie npvp i granie na nim jest tylko usprawiedliwianiem na to, że nie możecie sobie poradzić w tym systemie pvp, który jest. Nie bądźcie oportunistami tylko spróbujcie grać na pvp - zapewniam że jest to wiele ciekawsze.

Ugaki
05-05-11, 20:25
jestem za! z wielka chęcią pograłbym sobie na serwerze npvp

Sosna
05-05-11, 20:28
do tej chwili nie jestem gnębiony choć pewnie to się zmieni teraz haha. Radzę sobie i mam dość spory lvl mimo że gram mało. Na forum piszę gdyż net w tel to błogosławieństwo ^^ jest mało ludzi? Kilka tysięcy kont... Rzeczywiście mało... Panowie ogarzy mistrzowie wojny proszę nie zakłócać równowagi tematu :/ i czytać dokładnie o co w nim chodzi a nie wyjeżdżać z tekstami npvp jest zUo chcemy was zabijać...

@down No cóż albo nie czytają albo nie rozumieją ewentualnie hejtują i robią flame'a :/ nic na to nie poradzimy jest wolność słowa :)

NerVvuS
05-05-11, 20:34
Ale ludzie są bezmózgowcami... jak czytam komentarze to myślę sobie że chyba nie czytają 1 posta w którym jest wszystko wypisane albo czytają ale nic z tego nie rozumieją i dają komentarze bo wyczytali tam że niby chcemy zlikwidować PvP na tym serwerze. 8)8)8)

Evenix
05-05-11, 21:11
Też jestem ZA, ale będę tam grał tylko jeśli można będzie przenieść postać, jeśli nie to będe grał tak jak jest teraz. Na PvP jeszcze nikt mnie nie zabił ale na pewno się to kiedyś stanie :P

dawidek9117
05-05-11, 21:18
Nie Wiem Czy Coś To Da Ale jestem Na TAK

Sosna
05-05-11, 21:26
da. Każda jednostka sie liczy bo razem możemy czegoś dokonać :) narazie zamierzam przystopować moją działalność w grze na tym 27 lvul i zacząć promowanie altaronu na całego :)

Gherrr
05-05-11, 21:50
jestem stanowczo na NIE, czym jest gra bez pvp...
tworząc dwa serwery ludność się podzieli liczba online na każdym z tych serwerów, będzie nijaka a chyba nikt nie chce grać na bezludnych serwerach ?

dawidek9117
05-05-11, 21:53
ale nie musisz grac na no-pvp ja ci sie nie podoba -.^

Van Taron
05-05-11, 21:56
Ostatnio przypomniał mi się taki jeden MoRPG "Flyff". Było tam 5, czy 6 światów, już dokładnie nie pamiętam. Zastosowano tam taki system, że na każdym świecie jest po 3, 4 pod serwery.

Jak to działa? Przepuśćmy zakładamy postać na jednym świecie, to już na drugim tej postaci nie ma. Niby proste ale w takim razie po co te pod serwery? Otóż grając na danym świecie mamy możliwość wybrać jeden z nich i zmieniać zawsze, kiedy będziemy chcieli ale tylko w danym świecie.

Można w ten sposób uniknąć przeludnienia, podział wyglądał tak że 3, 4 serwery było NON-PVP a jeden PVP. Kto chciał wpaść i się pozabijać, wybierał ten ostatni.

Czy pomysł dobry? Jak dla mnie jest spoko, bo mam gdzieś że ktoś chce się zmierzyć bo ja np w tym momencie idę wykonać zadanie czy zdobyć doświadczenie, gdybym chciał się zmierzyć to mam albo PVP ARENE albo serwer z możliwościa PVP "w każdym miejscu o każdym czasie".

Ocenę pozostawiam wam.

Sosna
05-05-11, 22:02
@gherrr hmm... Czy jest gra bez pvp pytasz. Mało masz takich gier? Jakoś nikt nie płacze że go tam nie ma a tutaj nikt Ci go nie odbierze... Ktoś mówi że pusto ludzie błagam was. Wstań o 7 rano np w środę i sie zaloguj zobacz że wszystko zajęte :) odejmij połowę co wychodzi? Równowaga

@down skrzynki na ważnych spotach? Rozwiążą problemy z kradzieżą. Ja jako rycerz np zbieram te 700 capa zanoszę wysyłam sellam. No problemo. Ciągle przeżywacie te kradzieże że będą większe to już sie robi nudne ^^

saitaver
05-05-11, 22:28
Panowie, zanim mnie z błotem zmieszacie, zabijecie, spalicie, krzesłem pobijecie przeczytajcie co napisałem do końca.

Jestem na NIE, dlaczego, nie dlatego, że nie miałbym kogo zabijać, ale dlatego, że nonpvp jest POŻYWKĄ dla noobów, troli, dzieci neo. Zaraz zrobiłby się płacz o złodziejstwo blokowanie, już na pvp jest więc nie próbujcie mi wmówić, że nie byłoby. Zaczeło by się na nowo SPOILOWANIE, WIKI, LISTY, a tego zdzierżyć nie mogę.
Apelujcie panowie raczej o serwer enfo, niech tam się wyżywają i zabijają.
Jeżeli by powstał server non pvp to ja jestem za tym aby nie było systemu wojen, aren, wszystko albo nic.
Wybierajcie sami.

Czytając wcześniej screany nie są dowodem, więc co jest, można się dowiedzieć? Filmik kręcić?


@Edit
-jestem przeciwny powstaniu noobpvp ponieważ spowodowałoby to powstawanie spoili, jak grzybów po deszczu.
-screenów sam bym nie uznawał, zbyt łatwo, przerobić, tak samo sąd polski nie uznaje fotografii cyfrowych jako dowodu winy,

Van Taron
05-05-11, 22:37
nonpvp jest POŻYWKĄ dla noobów, troli, dzieci neo. Zaraz zrobiłby się płacz o złodziejstwo blokowanie, już na pvp jest więc nie próbujcie mi wmówić, że nie byłoby. Zaczeło by się na nowo SPOILOWANIE, WIKI, LISTY, a tego zdzierżyć nie mogę.

Niech mają sobie ten Non-Pvp. Twoja apelacja jest na temat tego że byś nie grał na takim serwerze czy na temat tego żeby wcale nie powstał? Bo ja nie widzę w tym nic złego by ludzie, którzy nie chcą się zabijać a poznawać Altaron, np. przed obawą o straty czy też po prostu nie czują się na tyle "finezyjni" by grać PVP.


Czytając wcześniej screany nie są dowodem, więc co jest, można się dowiedzieć? Filmik kręcić?

Dla pani Slythii, to chyba tylko wizja z jej komputera. Bo nie masz niestety wpływu na to że taka mało kompetentna osoba może w ogóle podejmować jakiekolwiek (nie uzasadnione bardzo często w informacji) decyzje.

cado
05-05-11, 22:53
Noob wbijający mi się na respa na non-pvp wbija mi się na respa i kradnie exp.
Noob wbijający mi się na respa na pvp wbija mi się na respa, ubija mnie i kradnie moje rzeczy, i kradnie exp. Przykładem są gracze z wyższymi poziomami wyrzucający słabszych z np. goblinów aby mogli sami i tylko wyłącznie oni zbierać kamyki.

Sosna
05-05-11, 23:00
pozwolę tu sobie na małe wtrącenie www.forum.altaron.pl/showthread.php?t=677

W tym temacie macie spór o fragi skulle i inne pvp pierdy. Server npvp rozstrzygnął by problem bo wtedy na pvp podniosło by sie liczbę zabójstw i ave \m/

Tron
05-05-11, 23:01
Dość! Niech wpisują się tutaj tylko osoby, które popierają temat!

W woli wyjaśnienia. Ktoś kto zacznie grać na serwerze Non-PvP, nie będzie miał do nikogo pretensji, że nie może nikogo zabić. Ponieważ sam wybrał taki świat, i zakładając postać na takim serwerze, zaakceptował fakt, że będzie grał na świecie, gdzie zabijanie innych jest niemożliwe.

To jest prosta zasada: Ktoś lubi zabijać - wybiera PvP, ktoś kto woli grać spokojnie, bez zabijania, i bez strachu, że ktoś go zabije - wybierze Non-PvP. Myślę, że przedstawiłem to dosyć jasno. A inne teksty, typu: "No wiecie jak to jest na Non-PvP: zabieranie loot'a, zajmowanie expowisk" - NIKT WAM NIE KAŻE TAM GRAĆ. My tutaj dyskutujemy o stworzeniu bliźniaczego serwera, ale z wyłączonym PvP. Zrozumiano?

Ktoś chce odpowiedzieć na moją wypowiedź, niech napisze mi na PW. I niech nie zaśmieca tego tematu swoimi wypocinami. Przypominam raz jeszcze:

TUTAJ ZBIERAMY PODPISY!

Bez odbioru.

@down: Tak, to lepiej zapytaj kolegów, jak wyjść z wyspy pomiędzy Licorem/Ananem, a Neolithem. I lepiej przestań reklamować inne serwery w sygnaturze.
@edit/down: Wiem, że nie przeczytałeś mojego posta, dlatego że sam twojego nie widziałem :)

saitaver
05-05-11, 23:01
To zwołaj kolegów, znajmoch i nieznajomych. Nie masz, to jak grałeś? Wyklinałeś na czym świat stoi na archipelagu? Ja mam dobrych pięciu znajmych coby się za mną wstawili, dlaczego utrzymują ze mną kontakt skoro dopiero mam 10 lvl przy czym oni 25+, dobrze się ze mną rozmawia? Pomogłem im na początku? Jeżeli nie masz znajomych to zwróć się do nieznajomych, w grupie siła. Dołącz do guildi. To pomaga.

@Edit
Pana powyżej jeszcze nie było gdy zaczołem pisać.
-Mi noobpvp nie przeszkadza, ale zapewnijcie mnie, że przez was nie powstaną spoila, a będę za powstaniem serwa

maverick987
05-05-11, 23:45
Także jestem za powstaniem non pvp lub optional.

Van Taron
05-05-11, 23:45
Pana powyżej jeszcze nie było gdy zaczołem pisać.
-Mi noobpvp nie przeszkadza, ale zapewnijcie mnie, że przez was nie powstaną spoila, a będę za powstaniem serwa

Prędzej czy później Spoilery się pojawią :) Oboje wiemy że to jest tylko kwestia czasu, nawet na forum powstał odpowiedni dział na spoilery.

Od was zależy czy chcecie używać Solucji w dziale Poradniki, czy wolicie sami odkryć grę.

dorotkay
06-05-11, 09:09
Rowniez podpisuje sie pod tym postem .Jak najbardziej jestem za nowym serwerem

CySiO
06-05-11, 10:07
Mi pasuje, powinny być opcje do wyboru, bo nie którym nie zależy tylko na atakowaniu innych graczy....

Zyraf
06-05-11, 11:11
Zdecydowanie powinno powstać coś takiego jak optional pvp. Co do non-pvp jestem na nie

Onori
06-05-11, 18:05
Oczywiście jestem za. Ja sam wybieram serwer, więc nie mam do kogo mieć pretensji, rzecz banalnie prosta.

Van Taron
06-05-11, 19:36
Czy naprawdę zależy wam na tym by takie serwery nie powstały?

Nie wiem co to zmieni w waszym jakże uzależnionym od gry życiu. Bo tylko tyle mogę wywnioskować po waszych wypowiedziach. (mówię tutaj oczywiście o śmiesznych argumentach - wiecie jakich)

Altaron ma prawo być podzielony na PVP, NON-PVP oraz WAR-PVP (czy też Hardcore, Enforced, Fatality, Murda i inne opierające się tylko na jak najszybszym zabiciu kogoś bo inaczej nie potrafimy)

Poza tym, gracie gdzie chcecie. Nie chcesz grać na NON? Wybierz PVP. Tyle w temacie.

travq
06-05-11, 20:41
Zamiast robic nowy server to juz lepiej zrobic opcje zmiany statusu postaci z pvp na npvp i na odwrot w postaci 7 dni statusu szlacheckiego na czas np 14 dni.

cado
06-05-11, 20:46
Zamiast robic nowy server to juz lepiej zrobic opcje zmiany statusu postaci z pvp na npvp i na odwrot w postaci 7 dni statusu szlacheckiego na czas np 14 dni.
To nie przejdzie raczej.

Ugaki
06-05-11, 21:31
Zamiast robic nowy server to juz lepiej zrobic opcje zmiany statusu postaci z pvp na npvp i na odwrot w postaci 7 dni statusu szlacheckiego na czas np 14 dni.
bez sensu, i co jeszcze... może item shop?


a co do tematu; to po prostu każdy będzie grał tam gdzie chce, wiec po co te głupie dyskusje. Fajnie by było jakby się administracja wypowiedziała na ten temat bo jak widać zainteresowanie jest duże, choć temat ma dopiero 1 dzień.

Dinoo20
06-05-11, 21:37
Jestem za otworzeniem serwera NON-PVP. W koncu wszyscy Ci ktorzy narzekaja mieliby wybor i mogli spokojnie grac na bezpiecznym serwerze bez obaw ze ktos ich zabije.

NerVvuS
07-05-11, 08:07
@ travq Jak dla mnie jesteś skończonym idiotom. Ten twój pomysł niema najmniejszego sensu... idziesz na expa włączasz npvp, expisz się do hlvl, zmieniasz się na PvP i bijesz low lvl a do tego strata tych dni Statusu Szlacheckiego... Zanim coś napiszesz to przemyśl sprawę bynajmniej 5*.

travq
07-05-11, 08:28
A ty dla mnie jestes analfabeta :/. To byla tylko propozycja, a ty odrazu wyzywasz. Zastanow sie nad soba. Moze masz jakies problemy emocjonalne?

Przemyslawlol
07-05-11, 10:04
Popieram petycje.

Mallard
07-05-11, 11:08
w sumie serwer npvp by sie przydał...

po 1. mniej ludzi by było na pvp, szybciej by sie expiło

po 2. więcej ludzi by kupiło status szlachecki, ponieważ na npvp nie będą się bać ze kupią go na marne ;]

po 3. na forum będzie mniej postów typu 'gildia mietka to pk-rzy' itp. itd.

NerVvuS
07-05-11, 11:34
@travq Tak mam problemy. Mam zółte papiery 8)8) a co do analfabetyzmu... <śmiech-na-sali> 1. Nie robię błędów 2. Nie wstawiam przecinków(masz ten mój analfabetyzm) 8)8)8)

lajner1
07-05-11, 11:39
Ja również podpisuje się pod petycją.
Założyłem konto jednak nie gram ponieważ wolę bardziej spokojniejszą atmosferę. Czekam na serwer typu no-pvp. ;]

Remu
07-05-11, 12:05
po 3. na forum będzie mniej postów typu 'gildia mietka to pk-rzy' itp. itd.
Za to będzie: gildia mietka to blokerzy, lurerzy, wbijają się na exp-a i biją wszystko bez pytania. Serwer non-pvp na pewno nie rozwiąże problemu jakim są kłótnie, bo te muszą być zawsze, taka chyba nasza natura.

Okocim
07-05-11, 16:40
Dla mnie jedynym argumentem przeciw są spoilery które napewno powstaną.
Zalet kilka z których ważniejsze to:
Mniejszy tłok na spotach
Mniej narzekań
Mniej debilnych pomysłów typu zmiana statusu z pvp na none pvp.
Osobiście jestem za, jednak w żadnym wypadku nie będę na nim grał.
Uważam również, że powinno powstać dodatkowe podforum dla tego serwera.

Sosna
07-05-11, 17:08
@up w końcu ktoś coś zrozumiał i mówi z sensem. Widzicie? Mówi ze nie będzie grał na npvp aka optional pvp ale widzi plusy jego powstania. Nie płacze że chcemy zabrać pvp i inne głupoty. Brawo :)

@down przyjacielu mam na myśli sens słów ludzi którzy nie zamierzają grać na servie npvp :) Chętnych jest sporo jak widać po zainteresowaniu tematem. Poza tym pytałem ludzi i jest bardzo dużo chętnych xD Nawet sie nie spodziewałem że będzie aż tylu :P

Gherrr
07-05-11, 17:20
Wiele było takich postów "z sensem" a ty chyba zrozumiałeś że serwer npvp były w tym przypadku pomyłką - póki co trzeba ściągnąć graczy na ten serwer

Ugaki
07-05-11, 23:24
Dla mnie jedynym argumentem przeciw są spoilery które napewno powstaną.


a co to ma do nowego servera?, moim zdaniem powinno się wprowadzić zakaz pytań o fabule gry oraz tworzenia spoilerów na forum, takie tematy na forum by były od razu kasowane a autorzy by dostawali warmy->bany. Wystarczy wpisać adnotacje o tym do regulaminu.


ogólnie ja z bratem raczej będziemy czekać na npvp(jeśli powstanie).
a co do ludzi to według mnie przybywają i będą przybywać jeśli zostanie tak jak jest (miedzy innymi; brak statystyk ani spoilerów)

Flash
08-05-11, 00:19
Oczywiście, że na TAK z tego powodu co all wyżej i dlatego że za dużo się traci po deadzie, a o niego dużo łatwiej na pvp.
To kiedy start ;>?

Tomek119
08-05-11, 09:14
Według mnie nie ma sensu robienie nowego servera.. jeszcze tu nie widziałem 50 lvla a już jakieś nowości ? wszystko zależy od MG, jeśli zechcą to zrobią pvp za zgodą obu stron, albo areny do pvp bądź całkowicie wykluczą pvp :) Moim zdaniem tworzenie nowego servera nie ma sensu :D tutaj liczy się bardziej praca zespołowa, jeśli masz kumpli do expa, skillowania to nic Ci nie grozi ze strony pk :<

Może mój post nie dotyczy podpisywania się pod petycją..ale chciałem wam pare rzeczy uświadomić ;D Wybaczcie :<

Sosna
08-05-11, 12:37
@up zawsze jest zagrożenie :D myślisz ze pk solo chodzą tylko? :P a 50+ już są jak coś hehe

meneca
08-05-11, 13:14
jestem na Za
Gram dla przyjemnośći i w wolnym czasie, nie interesują mnie wojny czy wbijanie jak najszybciej lvla, tylko klimat RPG, z noobami jakoś też sobie spokojnie radzę, więc nie rozumie płaczu, że nie można spokojnie expić, jeśli się decydujemy na ten typ serwera to też przy okazji na wolniejszy exp. Reszta to kwestia doświadczenia w grze.
Wybór powinien należeć do graczy która wersja gry bardziej odpowiada.

szapur
08-05-11, 21:20
Oczywiście że jestem za, podpisuję się obiema rękami i nogami.

1) Każdy chyba na tyle zna różnicę między pvp i nonpvp że wybierze co woli... Czy to naprawdę tak niektórym ciężko zrozumieć ???
2) Co do powstawania spoilerów, to chyba tylko skończony idiota powie że spoilery będą pisać ludzie z nonpvp, a z pvp nigdy nawet do tego nie zajrzą.
3) Gra dopiero zaczyna swoją karierę a już ma sporo graczy, myślicie że to już wszyscy i nikt więcej tu się nie zaloguje ? Wyobraź sobie że tibia ma 1 serwer, ilu z was by tam pograło, jak nie byłoby nawet gdzie stać? Altaron będzie musiał mieć więcej serwerów, czy tego chcą dzieci pvp czy nie. Oby jak najszybciej i w każdej kategorii, tak pvp jak i non.

Okocim
08-05-11, 21:51
Gdy powstanie serwer nonpvp spoilery będą pojawiać się dużo szybciej, gdyż gra na takim serwerze jest łatwiejsza.
To jest moje zdanie a jeśli nawet kolega szapur stwierdzi, że jestem skończonym idiotą moje zdanie nie ulegnie zmianie.

pleban1982
08-05-11, 21:57
co to za gra jeśli wychodzisz z 10 lvl na główny kontynent i jeszcze nie doszedłeś do depo a już leżysz bo komuś się w tej chwili zachciało Cie zabić??Jak dla mnie to to akurat jest smutne i żal mi takich ludzi.

Sosna
08-05-11, 22:04
dzisiaj mi tak kumpla zabili... spadły mu 2 rzeczy z eq. Na szczęście zmieniłem seta więc swoje stare rzeczy na 20 lvl mogłem mu pożyczyć. Inny kolejny już znajomy przestał grać bo został zabity dziś chyba 4x w ciągu godziny... Proszę administrację o zabranie głosu w sprawie naszego apelu. Myślicie Mistrzowie coś o tym? Jakiś znak dajcie że chociaż to czytacie :/

szapur
08-05-11, 22:09
up: Kolego Okocim, a ktoś komuś każe czytać te spoilery ? Podaj mi nick tej osoby która Ciebie zmusza.

Ci którzy mają problemy do nonpvp, ogarnijcie się........:\
To jest gierka (podobnie jak tibia i wszystkie inne gierki, czy to MMO czy jakiekolwiek inne) przyciągająca noby i trole. Spoile, kradzieże, lurowanie, blokowanie, wyzwiska i 100 innych bzdur i tak będzie, czy to nonpvp czy pvp, wybierasz sobie sam/sama serwer i wiesz jakie są + i -.
Jeszcze ktoś tego nie rozumie ? No to pozostaje mi tylko złożyć kondolencje.

n0taku
08-05-11, 22:57
Ja również jestem za serwerem non-pvp. Ten serwer jest tak skonstruowany, że ja wole zmagać się z noobami, trollami i inna hołotą niż odrabiać stracone punkty skilli przez kilkanaście-dziesiąt godzin bo komuś mama nie chciała zrobić kolacji. (Do tych co napiszą, że mogę się odegrać - nie, nie mogę, nie lubię zabijać ludzi ;p)

wicia102
09-05-11, 07:13
zgadzam sie z @sosna ^^. Popieram system no-pvp.

apollo
09-05-11, 08:51
Hahaha to idźcie na tibie npvp. Nikt nie bije bez powodu. Poprostu dolaczcie do gildi na zasadach npvp a nie placzecie.

Sosna
09-05-11, 09:05
@up to idź sobie XD zbaczasz z tematu. Biją bez powodu jednak się okazuje a co do tych guild nikt nie zwraca na to uwagi i tak Cię klepną :D

EDIT: hah przykład z dzisiaj wpada typek Lord papacośtam :P mówię że zajęte na razie. ten wywalone chodzi sobie. Już mam go bić odzywa się power abuser niejaki Ogryz wyjdź z jego respa O.o kij ze od paru godzin tam byłem... i mówię mu że ja tu pierwszy a on coś w stylu "h*j mnie to obchodzi wyjdź" bez komentarza ^^

paola92
09-05-11, 09:39
PETYCJA

Administracja Altaron.pl


My, niżej podpisani, gracze Altaronu, zwracamy się w niniejszej petycji do administracji Altaron.pl, o stworzenie nowego świata gry Non-Pvp.

Stworzenie nowego świata gry niesie ze sobą wiele korzyści oraz dobrą inwestycję dla administracji. Wielu graczy nie lubi PK i woli spokojną grę. Na serwerze PVP jest dużo osób, które bija 'Low lvl'. Taki gracz po śmierci traci swój cały dorobek, następnie denerwuje się i daje Exit. Następną rzeczą, która zachęci więcej osób do gry to więcej wolnych miejsc do zdobywania doświadczenia. Gracze miedzy nimi również ja często dają loga z powodu braku miejsc do zdobywania doświadczenia, a na pewno jakaś część graczy już nie wraca do gry. Jest wiele takich korzyści.

Prosimy o pozytywne rozważenie naszej propozycji.

z poważaniem
przedstawiciel
graczy Altaron.pl

PaOla








Apeluję o zachowanie porządku w temacie. A administrację proszę o karanie osób zaśmiecających ten temat


-Osoba która tylko zatwierdza tą petycje proszę pozostawić po sobie jedynie podpis.

-Osoba która chce dopisać korzyść albo jakąś propozycję, odpowiada w temacie tak: Treść korzyści bądź propozycji i pod spodem podpis.





Drodzy gracze jeśli chcecie aby administracja zwróciła uwagę na petycję to proszę zachować porządek w temacie, aby administracja mogła na spokojnie przeczytać naszą prośbę.

Okocim
09-05-11, 10:13
Uwaga: proponuję byś przejrzał już istniejący temat w tej sprawie i w pierwszym poście umieścił ich nicki jako osoby które są za wprowadzeniem serwera.

Oczywiście postawie mój podpis:
Okocim

Kosky
09-05-11, 11:09
Następną rzeczą, która zachęci więcej osób do gry to więcej wolnych miejsc do zdobywania doświadczenia. Gracze miedzy nimi również ja często dają loga z powodu braku miejsc do zdobywania doświadczenia, a na pewno jakaś część graczy już nie wraca do gry.

Heh, mysle ze na non-pvp, bedzie JESZCZE MNIEJ wolnych respow, bo nikt nikogo nie bedzie w stanie wyrzucic bez mozliwosci sprzedania paru "hitów"..
Świat Altaron jest OGROMNY, ja wciąż biegając po mapie odkrywam nowe, przez nikogo nie zajete respy- żadnych trupów, zadnych worków, po prostu CZYSCIUTKIE respy czekające na moje bełty :)

Nie jestem graczem, co mialby teraz napisac "naucz sie grac, to rpg, tu musi byc pvp", dlatego petycje popieram jedynie z grzecznosci, aczkolwiek zadnych korzysci nie widze :)
Kosky

szapur
09-05-11, 13:00
korzyści i minusów jest dokładnie tyle samo na nonpvp jak i na pvp

petycję oczywiście popieram, szapur

dorotkay
09-05-11, 13:31
Petycja jak najbardziej sluszna popieram

Van Taron
09-05-11, 13:46
Petycja zawiera wiele oznaczeń z Tibii, trochę to niechlujnie wygląda.

maks889
09-05-11, 13:50
Popieram aczkolwiek zwiększy to liczbę botów ale i tak będę grać na pvp
Maksiu kotku :**

NerVvuS
09-05-11, 13:51
Jestem w 1OO% ZA Lecz lepiej byłoby gdyby zrobiono Optional PvP.

NerVvuS 8)

gaLi
09-05-11, 14:14
Optional szczególnie wystarczyłby mi...

siwyus
09-05-11, 14:23
Ja również się podpisze lecz sam grać na takim serverze raczej nie będę.
Siwyus

cado
09-05-11, 14:24
podpisuję się pod petycją

mors4444
09-05-11, 14:26
Podpisuje się [S]layer

Jeszcze cofnąć lub zbalansować czy coś te PN i serv marzeń!

Flash
09-05-11, 14:43
Podpisuję się
Flash

Usunąć stratę skilli i serw jak marzenie ;)

Sosna
09-05-11, 14:52
nie wiem po co zakładacie 2 taki sam temat xd ale wiadomo podpisuję się własna krwią ^^

Eresol
09-05-11, 15:24
Macie mój podpis

Tron
09-05-11, 16:23
Zgadzam się. Z jednego powodu: większość graczy przejdzie na nowy serwer, a na PvP zwolnią się expowiska :B

demonks
09-05-11, 16:39
Zwariowany Alkocholik ma racje

Podpisuję sie pod petycja

MORFI
09-05-11, 16:46
Też jestem ZA!

dorotkay
09-05-11, 17:26
Zabijaja bez powodu sama dzis tak zginelam wychodzac z depo .
Zapytalam dlaczego ? przeciez nic ci zlego nie zrobilam - dlaczego to zrobiles w odp dostalam : hehehhahha Bo ja jestm najwiekszy ch... na serwie Idz placz dalej itd ... :(

Vorian
09-05-11, 19:05
Jestem jak najbardziej za !

Vorian
09-05-11, 19:05
Jestem ZA !

dawidek9117
09-05-11, 19:26
!Podpisuję Się Pod Petycją!

Shikate
09-05-11, 19:32
Podpisuję się. W końcu nie będzie narzekania ,,bo padłem na 10 lvl'' i tysiąc innych takich tematów. Won na Non-PVP! :X

ruski
09-05-11, 20:36
Oczywiście, że macie mój podpis ;d

Van Taron
09-05-11, 20:55
Składam Podpis ;)

mixtape
09-05-11, 21:02
Popieram , Przyjaciel wielu , wróg jednych Mara.

Tron
09-05-11, 21:30
Możemy sobie składać podpisy do usranej śmierci. Administracja sobie leje na to co my tutaj piszemy. Cała prawda.

Vorian
09-05-11, 21:34
Cóż trudno sie nie zgodzić z Tobą, Alkoholik ;d

Sosna
09-05-11, 21:35
hehe zaczynam też tak myśleć. Póki nie widać jakiegoś znaku od administracji będę tak myślał ^^

@down człowieku to jest petycja a nie rozkaz. Czytanie ze zrozumieniem leży ave

isorid
09-05-11, 22:43
To bądź uczynnym sponsorem i kup server, zapłać parę baniek (jak nie okolice tysiąca) za dobry server, co by te 300-400 (albo i więcej, bo osób przybywa) osób utrzymać bez problemu, na stabilnych warunkach.

Na tacy przy cycu mamy się żyło, że nie rozumiecie tego?

Pod petycją się podpisuję, co by o takim serverze pomyśleć i na niego odłożyć, a nie już zaraz postawić, bo ludzie tak sobie pierdnęli pod nosem zachciankę.


EDIT:
Up, to nie mówcie i nie podjudzajcie, że administracja nic nie robi i zlewa tą sprawę. Server jest na tyle oryginalny, ma tyle rzeczy niejasnych, że rzesza ludzi zaczyna coś kminić po swojemu, składać propozycję, prosić o zmiany - trzeba by było mieć przynajmniej tydzień na przeczytanie, opracowanie i rozplanowanie, a co dopiero na wykonanie. Temat nowego servera to nie jest zmiana głupiego skryptu, tylko spora inwestycja, więc nie chrzańcie, że admini coś olewają.

Ave, czy coś.

hafcik
09-05-11, 23:06
Składam podpis ! :) 2 server non pvp lub optional przyciagnie jeszcze wieksza liczbe graczy :)

Sooka
09-05-11, 23:47
Ja również jestem za. Choć wersja serwera optional jest lepsza.
Podpisuję się.

Sosna
10-05-11, 00:34
@isorid grzebalem w tym trochę to nie tłumacz mi ^^ bawiłem sie też trochę przy privach gry maple story :P wiem ze nie można tak hopsiup. Chodzi tylko o to żeby się wypowiedzieli mistrzowie w tej sprawie. :)

@down myślisz że na pvp nie ma botów? pvp czy nie pvp boty są i będą....

Muminek
10-05-11, 01:01
w sumie nie mam zdania, ja się przenosić nie mam zamiaru. Nie korzystam za bardzo z PK, tylko jak mi ktoś mi moby wybija to postrasze skullem jak ma mniejszy lv, tyle. Nie specjalnie jara mnie pekowanie. ;d

pomyślcie ile botów bedzie na non-pvp. Chcesz sobie zrobić nocke na Czerwiach, myślisz max 1 osoba, wchodzisz a tam 4 boty przez cala noc latają, miło ;d

Yobak
10-05-11, 13:23
popisuję się przed Patrycją :|

gex1995
10-05-11, 13:36
Popieram jak ktoś chce grać no NPVP niech gra podpisano
Slash

Ugaki
10-05-11, 16:34
Podpisuje się, ogólnie fajnie by było jakby ktoś z administracji napisał co o tym myślą.

Windsower
10-05-11, 17:12
Właśnie szukałem jakiejś gry w którą mógłbym pograć w wolnym czasie i trafiłem tutaj.

Pogram sobie narazie na pvp serwerze lecz ewentualne zostanie tu na dłużej i wykupienie konta premium będę rozważał tylko w przypadku powstania serwera non pvp.

Nie będę ukrywał że jestem miłośnikiem pve oraz zabawy ze znajomymi a zabijanie graczy którzy walczyć nie chcą nijak nie kojarzy mi się z obustronną zabawą.

W każdym bądź razie narazie pozwiedzam sobie świat Altaronu na free koncie na pvp serwerze a jeżeli zdecydujecie się postawić serwer non pvp lub pve jak kto woli wtedy zdecyduję czy zostać u was na dłużej.

Windsower
10-05-11, 18:30
Podpisuję się obiema rękami i nogami.

Zevs
11-05-11, 08:41
Popieram w 100%!

I składam swój podpis.
Zevs

sway12
11-05-11, 08:55
Jestem za , zmiejszy to liczbe osób na serwerze i nie będzie narzekan na brak expa

Piruet
11-05-11, 10:25
Również jestem za.

Jar1
11-05-11, 10:51
Podpisuje się , Może administracja odpisze cos na ten temat?

Jar1
11-05-11, 11:00
znam spokojnie z 10 osób i liku znajomych co opuściło altaron ze wzgłedu pvp .To już druga petycja pod którą sie podpisuje , czekam na odpowiedz administracji

danield13
11-05-11, 11:20
Popieram! I oczywiście podpisuję się!

Szybki'Knight

TeeMoo
11-05-11, 12:47
Podpisuje się TeeMoo

mohammad al bom ya
11-05-11, 13:35
jak najbardziej za :)
Mohammad Al Bom Ya

Xgray
11-05-11, 13:40
Również jestem za Xgray

cintorek
11-05-11, 14:22
Jestem za, Cintor.

Jar1
11-05-11, 15:09
To czekamy dalej na zdanie administracji...

wwarts
11-05-11, 16:18
Jestem jak najbardziej za, Katsuyoshi Abe

Spoon
11-05-11, 17:06
Nie mam nic przeciwko pvp, lecz petycję popieram w pełni. Z chęcią zagrałbym na świecie npvp.

czarny992
11-05-11, 17:13
popieram ale administracja nawet tego nie czyta ;d wiec nic z tego nie będzie zapewne

Slythia
11-05-11, 17:26
Czyta, czyta, nie marudzić.

Sosna
11-05-11, 18:04
Czyta, czyta, nie marudzić.


Omfg jestem w szoku :D a tak na poważnie no ludzie jest nadzieja!!

Barrbosa
11-05-11, 18:06
Popieram Barrbosa
Jeżeli powstanie serv npvp to jest możliwośćprzeniesienia postaci?? (oczywiście za opłata??)

czarny992
11-05-11, 18:27
transfer odpada z miejsca to nie tibia ze sobie jakiś "noobek" przerzuci postać bo ma hunta albo coś w tym stylu new serv new char new game i po sprawie a tak apropo nie wyskakujcie z transferami skoro nawet nie mamy informacji że administracja myśli o wystartowaniu servera non

Jar1
11-05-11, 21:47
Jak administracja czyta to niech napisze coś więcej :D czekamy..

Jar1
12-05-11, 11:36
czekamy dalej..:D

Jar1
12-05-11, 14:15
Ciężko odpisać..:D

Sosna
12-05-11, 15:12
spokojnie :P trzeba czekać

Jar1
12-05-11, 16:14
najwyraźniej:D

Slythia
12-05-11, 16:25
Ale co mam odpisać?

Jar1
12-05-11, 16:36
że niedzwiedz śpi w lesie ... , czy server n-pvp powstanie czy nie krótka piłka: )

Slythia
12-05-11, 16:40
Jeśli będzie odpowiednie zainteresowanie tym oraz odpowiednia ilość chętny na non-pvp to dlaczego nie?

Jar1
12-05-11, 16:52
sa juz dwa tematy na ten temat z łączną ilościa ponad 150 postów i założę się ze drugie tyle tez by grało albo chce ale nie zagląda na forum . Czy to mało?

maks889
12-05-11, 17:18
Popieram, tylko bez żadnych transferów bo to bez sensu jak ktoś sobie wbije 40 lvl na no-pvp przeniesie się na pvp i będzie koksił...
Popieram Maks889

cado
12-05-11, 17:36
Popieram, tylko bez żadnych transferów bo to bez sensu jak ktoś sobie wbije 40 lvl na no-pvp przeniesie się na pvp i będzie koksił...
Popieram Maks889
Dlatego przydały by się transfery ale tylko z PVP na NPVP, z powrotem nie można.

Sosna
12-05-11, 18:20
@up nie wybrzydzajcie x.x wystarczy sam server żadnego przenoszenia... Co to jest wbić ten 50+ mając już pewne doświadczenie z gry...

cintorek
12-05-11, 18:54
No to niech zrobią wreszcie ten server :D

Holdom
12-05-11, 19:18
Także popieram, troszkę późno, ale zawsze to jeden post więcej :)
Wolę spokojny świat, niż ciągłą bitkę.

Klawizna
12-05-11, 22:01
Ten server jeszcze nie ma miesiąca i już chcecie nowy ?
Śmiech nie zrobia na pewno przez najbliższe pół roku jeszcze non pvp, chociaż z takich pro elo rpgerow na non pvp dużo by zarobili ;>


/S

Jar1
12-05-11, 22:11
Dużo osób woli spokojny świat , i dużo ludzi przez pvp przestaje grać. Czekamy.

Piruet
12-05-11, 23:30
Ja osobiście właśnie takowy preferuje. Nie wiem czy to cokolwiek wniesie. Wiele osób może być przeciwnych, ale jeśli powstałby taki serwer to (bynajmniej dla mnie) miło by było gdybyśmy mieli prawo ostatecznie wybrać gdzie chcemy grać. Czy tu czy tu.

Xedro
12-05-11, 23:41
Ja wam inteligenci proponuję dodać ankietę bo nikomu się nie chce czytać xx stron w których wypowiadają się sami old super pro gracze xD

Ugaki
13-05-11, 00:18
bez sensu robić kolejny temat albo sondy, przecież widać ze zainteresowanie jest duże, administracja powinna po zamykać te petycje/ tematy o serv npvp i napisać na przykład; nie, tak albo za 2 miesiące~ powstanie serv npvp. Bo ludzie nie potrzebnie spamują i czekają nie wiadomo na co.

Apausfo
13-05-11, 00:20
No ja jestem za serverem n-pvp ;)

Heimdalld
13-05-11, 09:06
Bez rozpisywania się jestem ZA

adamo199412
13-05-11, 13:14
Ja wam proponuję wrócić do Tibii. Tam możecie się w gildiach bić jak wam się non pvp znudzi. Ta gra i tak szybko padnie. :p

Jar1
13-05-11, 13:30
Nie rozumiem twojego przekazu :D

cintorek
13-05-11, 18:37
Może admin sie wypowie wreszcie? Jestem na tak

Vilmandil
13-05-11, 21:08
Podpisuję się

yago
13-05-11, 21:55
Popieram i podpisuję się pod tym.

Yago

Jar1
14-05-11, 21:20
Administracja powinna :D , administracja to czyta uwierz ale no mogła byc odpisać.

Sosna
14-05-11, 21:32
ja osobiście stwierdziłem że na pvp nie wracam XD ciągła sieka tam teraz jest jak widzę a ja nie zamierzam ciągle się tłuc potem odrabiać all itd. Nie mam na grę tyle czasu co niektórzy tutaj że aż staminy nie mają :o Póki co poszukam sobie jakiegoś innego zajęcia i uzbroję się w cierpliwość :)

cintorek
14-05-11, 21:48
Dzisiaj jak zreportowałem bota i dostał bana na 30 dni, to porozmawialem chwile ze Slythią i powiedziała że server non-pvp bedzie może za miesiąc :).

Sosna
14-05-11, 22:01
o.O serio tak Ci nasza Pani mg powiedziała? Lolzud śni mi się ten post pewnie ^^ hmm... Czyli około miesiąc sobie pogram w coś innego. Wiecie czy status szlachecki stackuje? Bo zostało mi tylko 50 dni około a nie gram już trochę XD więc bym dokupił :p

Jar1
14-05-11, 22:46
w takim razie też poczekamy ...

Slythia
14-05-11, 22:49
Toż nie powiedziałam, że za miesiąc Oo. Ja sama nie wiem kiedy i czy będzie.

Jar1
14-05-11, 22:52
Wiele na tym zarobicie uwierz mi ze duzo juz osob przestalo grac przez pvp , a ja sam chetnie zakupie wasz status szlachecki jak i pewnie wiekszosc.

Sosna
14-05-11, 22:58
Toż nie powiedziałam, że za miesiąc Oo. Ja sama nie wiem kiedy i czy będzie.

lol no to puścili bajkę a ja już ziomków zacząłem zwoływać. Teraz musze odkręcić all >.<

Jar1
15-05-11, 00:24
Tylko na tym zarobicie i wiele osób czeka więc nie wiem o co chodzi może wkoncu wypowiecie się na ten temat głębiej ?

Krzychu2
15-05-11, 01:11
Tak, na non pvp będziecie jeszcze bardziej narzekać, bo duża część by przeszła na nowy serwer i wszystkie expowiska będą zajęte jak tutaj ... Wtedy będziecie musieli znosić jak ktoś wam na expa wbija, wyzywa, trapuje, kradnie loota itd. Najwyżej można by było zaostrzyć bardziej zasady pvp by się nie opłacało zabijać tak se dla przyjemności tylko w imię honoru lub innych ważnych powodów :p Co by sprzyjało dla tych graczy co grają neutralnie i dla tych co grają samotnie. Pozdrawiam

Sosna
15-05-11, 06:22
@up tłumaczone już to było więc nie wiem po co ten komentarz :) a poza tym wybierasz server akceptujesz wady i zalety

Jar1
15-05-11, 08:40
Wybija ,trapuje, przeklina to chyba grasz ze swoimi rówieśnikami :D

Jar1
16-05-11, 14:51
Administracja napisze cos wiecej tera?

mandaryn3d
16-05-11, 15:11
Podpisuje się, ponieważ zwolnią się expy na pvp. Co do kar za zabijanie to uważam, że powinny zostać zmniejszone, a przy deadzie nie powinno się tracić PN(na niskich lv aż strach padać w obawie o pn).

Vorian
17-05-11, 15:22
Jesli bedzie to server optional pvp to z miłą checią pogram .

Rooker
17-05-11, 19:50
A ja uważam, że nie powinno być coś takiego jak server NON-PVP, psuje to klimat gry. Jeżeli przeszkadza ci pvp, zrób to co ja i graj na Licor :)
Pozdrawiam :)

Sosna
17-05-11, 20:14
@up klimat psuje ciągle PA nolife'ów skoro npvp psuje klimat to widocznie połowa servera chce zepsuć grę :o btw jesteś z Elbląga! Ave brat XD

piotrek09i
17-05-11, 20:15
Ja widzę że administracja ma was z głębokim poważaniu:)

Nie odpisuje, to przestańcie spamować:P

Vorian
17-05-11, 20:16
Mi nie przeszkadza pvp wrecz przeciwnie :D ALe jakby byl optional pvp to napewno jakas postac tam bym mial ;]

Graudenz
17-05-11, 21:15
W tym temacie jak już ktoś wspomniał powinno się zrobić sonde,bo temat się ciągnie jak flaki z olejem.
Co do pvp czy npvp. Jeżeli patrzeć pod kątem ilości graczy i zarobku właścicieli to npvp bije na głowe wszystkie pozostałe.Wystarczy spojrzec na inne gry posiadające różne serwery w klimacie pvp i npvp. W każdym przypadku serwery npvp są bardziej oblegane= większa kasa i więcej graczy.
Jeżli miałby istnieć 1 serwer to można by to było rozwiązać specjalnymi terenami dla graczy lubiących pvp na których mogliby wyżywać swoje emocje.Graczy dokonywali by wyboru i określac się na jakich chcą grać zasadach.Obecnie wszyscy zostaliśmy wrzuceni do "jednego worka", a przy takim układzie zawsze znajda sie niezadowoleni.
Ja przychylam sie do npvp

Jar1
17-05-11, 21:25
Administracja może sie odezwie czy dalej olewa?

Sosna
17-05-11, 22:15
trzeba nawiązać kontakt z mg bo ja też myślę ze Oni Już nie czytają. Czasami przy duperelaCh jest odzew po 5 minutach od utworzenia a ważne tematy są skipnięte >.<

Nathaniel1991
17-05-11, 23:31
popieram... niech maja jak chca... ;p

Slythia
18-05-11, 02:30
trzeba nawiązać kontakt z mg bo ja też myślę ze Oni Już nie czytają. Czasami przy duperelaCh jest odzew po 5 minutach od utworzenia a ważne tematy są skipnięte >.<
Czytam, czytam. Reszta administracji także. Czy naprawdę muszę to ciągle podkreślać ;x?

Sosna
18-05-11, 06:40
Czytam, czytam. Reszta administracji także. Czy naprawdę muszę to ciągle podkreślać ;x?

a więc wszystko ślicznie pięknie ładnie ale... Jakieś zdanie na ten temat? :o

Kosiek
18-05-11, 09:19
Sosna, tutaj bardziej niż Teamu, to jest kwestia Bosala. Rozumiesz, to on zgarnia kasę z Altaronu i to on decyduje, czy będą kolejne serwery, czy nie.
Bo oprócz samego drugiego serwera, często jest także potrzebny login serwer, a to są dodatkowe nadwymiarowe koszta.

Van Taron
18-05-11, 09:53
Też w zależności od tego czy jest to postawiony komputer w domu na hoście czy wykupiony gdzieś.

Jeżeli opcja pierwsza to wiadomo, prąd, szybki net, wątpię w tą opcję... A więc musicie zrobić Donate :D

Jar1
18-05-11, 10:22
Odrobią się jak wszyscy zaczną grać na no -pvp , za status szlachecki.

Sosna
18-05-11, 10:53
co do datków ja mogę wspomóc nieco chyba :D wiadomo że są koszta ale za to jaki będzie zysk 8) dla graczy i dla ekipy :p

PLant
18-05-11, 11:23
Popieram petycję, nie wszyscy są za rąbaniem głów przed depo.

Jar1
19-05-11, 15:34
Popieram po raz setny?:D im dłużej czekacie tym bardziej na tym stracicie ..

Jar1
20-05-11, 10:07
Dobra ja i moi znajomi mamy już to gdzieś , wracamy na celeste pacc juz zamówiony. tak jak mówiłem tylko na tym stracicie z czasem juz wszyscy sie poddadza i nie bede walczyc o jeden server n-pvp , a ja i sosna chyba n ajbardziej o niego walczylismy ale administracja była zbyt ciekawa zeby napsiac cos wiecej :D , powodzenia.: ) , ale domyślam sie z gory ze to juz nie wypali:D

Slythia
20-05-11, 10:12
Nie odpalimy serwera w jeden dzień, nawet jeśli niewiadomo jak byśmy tego chcieli.

Sosna
20-05-11, 10:51
@jar1 spokojnie trzeba być cierpliwym ;) Ja teraz nie gram bo ciągle czekam. Oglądam sobie filmy różne i udzielam się na forum :D a inni też walczą tylko w cieniu ;) nie każdy lubi się ciągle udzielać przecież :rolleyes:

@paniMG hmm... tzn że są jakieś plany tudzież podjęte kroki?? 8)

Ugaki
20-05-11, 11:15
Nie odpalimy serwera w jeden dzień, nawet jeśli niewiadomo jak byśmy tego chcieli.

Wiadomo ze nie, ale moglibyscie napisac czy w ogole pracujecie nad nim, czy planujecie go odpalic za miesiac czy moze troche pozniej bo nie wiadomo czy oplaca sie czekac.

Jar1
20-05-11, 12:09
No właśnie prócz tego że poani mg napisze ze jest na forum to nic wiecej na ten temat nie napisze:D

może napsize coś wiecej o tym jak co kiedy hm?:D czy dalej napisze to samo ze server z dnia na dzien nie wystartuje bo czytalem to juz 5 razy:D

Slythia
20-05-11, 12:14
To zależy naprawdę od wielu czynników i teraz wątpię, by ktokolwiek podał jakąś datę. Za jakiś czas wszystko powinno być już bardziej jasne, może wtedy sam Prakt powie coś więcej :>.

albi
22-05-11, 12:54
Jakiś czas temu odszedłem z serwera, ponieważ mój team poszedł sobie na inny serwer. Gdyby został otwarty non-pvp, to na pewno grałbym ja i również wiele moich kolegów (Nie każdy lubi wojny). Podpisuję się pod petycją.

Ghall2
22-05-11, 18:52
Ja osobiście nie zagram na non-pvp ale Pomysł jest bardzo trafny jak kolega up napisał nie każdy lubi wojny.

Jestem za.

Jar1
22-05-11, 20:19
Wiedziałęm że tak bedzie haha:D Może prakt coś napisze?: )

wiedziałem że to all upadnie im dłużej bd czekać:D ale pewnie jak otworzycie to może polowa chociaz wróci

Sosna
22-05-11, 21:33
@up ee tam skrzyknie się ich jakoś :) i wrócą. A narazie czekać czekać i czekać pozostaje :p

Bowmaster
23-05-11, 17:36
Slythia mówiła, że wezmą pod uwagę podpisy i całą tę petycję jeśli będzie odpowiednia ilość zainteresowanych.
Swoją drogą ta petycja moim zdaniem nie jest w najmniejszym stopniu gotowa bo nie zawiera żadnych konkretów ani umów, ale trzeci taki temat to już by była przesada. A szkoda, bo przygotowałem dużo tekstu na tę okazję.
Pod petycją macie też mój podpis,
Kap Mistrz Łuku.

xahiv
23-05-11, 18:06
Ja tam się podpisuję, bo swoją drogą co mi szkodzi, ja i tak zostanę na normalnym serwerze, ale dziwie się tym wszystkim, bo przecież na normalnym nie ma random pk, a jeśli już ktoś pkuje to są to bardzo niskie lvle, którym łatwo uciec lub przed którymi łatwo się obronić.

Żadne hlvle nie pekują, bo limit fragów jest bardzo niski, więc zostawiają go sobie na wojny, które toczą.

A tak jak już wspomniano, możliwość bicia przynajmniej pozwala odpędzić złodziei loota, czy też pogonić graczy, którzy biją Twoje potworki, ponadto znacznie redukuje liczbę botów.

Dam sobie rękę uciąć, że jak kiedyś tylko ruszy non pvp, to już po kilku dniach będą pierwsze płacze o expowiska zajęte przez botów, o złodziei, którzy kradną wam loot, którzy wbijają się/blokują wam respy i setki innych powodów.
Nie ukrywajmy, server non pvp, to server botów i każdy kto temu zaprzeczy, oszukuje sam siebie, albo nie ma pojęcia o grze.

Podsumowując, jestem "za" serverem non-pvp lubię patrzeć jak ludzie płaczą na forum :D

Sosna
23-05-11, 18:11
@up to gl bo płakać nie zamierzam :o

Juhas
23-05-11, 18:15
Czy tak czy tak..
Podpis: Juhas

Klawizna
23-05-11, 18:25
Długo sobie jeszcze poczekacie ;)
Ale szczerze nic nie mam do osob grajacych na non pvp ich wybór ;)



/S

Sosna
24-05-11, 09:58
@up może i tak ale mam też dużo innych zajęć więc spokojnie sobie czekam :)

Jar1
24-05-11, 11:24
Poczekamy :D

Truee
24-05-11, 11:28
optional-pvp był by lepszym rozwiązaniem.

Sassafrass
25-05-11, 16:40
Sassafrass

jotenka
25-05-11, 16:47
Nowy świat? Hmm wszystko mi w sumie jedno, powiedzmy ze jestem za

Zioomek
25-05-11, 23:00
Jestem zaaaa :)
Fraps

Jar1
27-05-11, 00:00
PRAkt????? Albo pani MG?

Jar1
27-05-11, 19:02
milion postów , 2 tematy a prakt dalej milczy...

Jar1
28-05-11, 01:00
człowieku bardziej się udzielam i starałem o ten temat niż ty wiec nie narzucaj mi nic .

Jar1
31-05-11, 10:40
: ))))można dowiedzieć się juz czegoś wiecej na ten temat od administracji?

gonzoraz
31-05-11, 11:26
Mi tam pvp nie przeszkadza ale żeby nie narobić ze mnie wroga to nie mam nic przeciwko.

Dzudas
01-06-11, 18:38
Ja jestem za sam się przekonałem, że lov lv tutaj się bez powodu bije i póki nie będzie takiego serva to nie gram, sorry.
Też się podpisuje - Dzudas.

Jar1
07-06-11, 23:58
Czy z tym uptade bedzie mozliwa gra na servie n-pvp? i czy co kolwiek sie zmienilo?

dusieqq
08-06-11, 06:59
a weź idź się powieś, jak nie umiesz grać to nie graj a nie denne petycje wymyślasz.

Jar1
08-06-11, 23:56
usabsuahsausa:D dobra weźcie idzcie pisac testy gimnazjalne:D haha , ty mi będziesz mówić co mam robić hahah: ) , po to jest ta petycja a ja ją popieram nie wymyśliłem jej .

Choratio
09-06-11, 00:34
Choratio

niech maja swoj server ci ktorzy lubia expic i sprawia im to wieksza przyjemnosc niz walka!

leavemealone!
09-06-11, 10:27
przecież przy obecnym systemie pvp, ten świat też można traktować jako non-pvp.

cado
09-06-11, 12:37
przecież przy obecnym systemie pvp, ten świat też można traktować jako non-pvp.
Niezły dowcip, powiedz to wszystkim którzy wcześniej padali od securum a teraz od innych klanów i random pk albo są wywalani z respa przez wyższe lvle ;dd
Przydałoby się jakieś słowo adminów na temat tego serwera, czy on będzie, czy nie?

Van Taron
10-06-11, 02:23
Przydałoby się jakieś słowo adminów na temat tego serwera, czy on będzie, czy nie?

Wydaję mi się że jak by budzili jakieś zainteresowanie co do NON-PVP, to by przykleili ten temat tak by każdy mógł się wpisać, zastanawiam mnie też czemu w tym temacie nie ma sondy :)

Jar1
10-06-11, 14:07
Może Administratorzy Prakt albo Pani Stylthia sie wypowie . Sory za zły nick:D

Tron
10-06-11, 18:50
Może Administratorzy Prakt albo Pani Stylthia sie wypowie . Sory za zły nick:D

Już kilkanaście stron temu to zrobili... :rolleyes:

Jar1
17-06-11, 09:29
Administracja to pytanie od wielu osób , czy server N-pvp powstanie na wakacje?

Sosna
17-06-11, 10:05
w obliczu kryzysu serwera wątpię ;) muszą się teraz uporać z drobnymi bugami itd :confused:

@down normalnie? :o ogólnie ja już tego nie czekam :) wystarczy spojrzeć w moja sygnaturke <3

Nathaniel1991
17-06-11, 14:40
nie nastawiajcie sie na non-pvp...

nie rozumiem jak wogole mozna grac no non-pvp...

Zamaskowany
25-06-11, 14:28
Hmm ..! Nie którzy lubią czasem se pograć na tego typ światach ..! Jestem za stworzeniem ..! Chodz sam narazie pogram na Open PvP :) Zawsze jest ciekawiej 8)

Up6nP
02-07-11, 19:55
Popieram petycję.

Blumx
02-07-11, 23:44
macie moj glos

Blumx

k @ c p e r
06-07-11, 08:55
popieram.;)

makmej
06-07-11, 09:38
popieram;) chciałbym w końcu spokojnie pograć:)

pas18
06-07-11, 16:25
popiera ale to pvp nie jest takie zle raz na jakis czas ubije cie kilku gosci ale puzniej to ty kogos bedziesz bic

malpaa
06-07-11, 17:05
ja się podpisuje pod tym... ale ogólnie nawet na niego nie wejdę... botki pięknie tam będą latać bo jak ręcznie będą expić to normalnie pogratuluje ;d bo co na no-pvp innego robić tylko expić :D:D;)

olcia3436
07-07-11, 09:21
Jak dla mnie na świecie non-pvp będą biegać same boty i zajmować każde expowiska. Więc zastanówcie się czy to na pewno ma sens i czy na pewno tego chcecie , bo potem okaże się że wszyscy wolą pvp a na non-pvp nie będzie nawet z kim pogadać.

Oczywiście popieram

Tanaxa

Caveki
07-07-11, 09:37
@up

Troche fail, tu piszesz minusy a tu popierasz?


Jestem na nie, nie dość, ze teraz gra mało graczy to potem jak zrobicie non-pvp server to jeszcze mniej będzie grac. Teraz jest po te 100+ online, to potem będzie po 30...

Jar1
08-07-11, 08:17
Grało by wiecej gdyby administracja nie olała tych wszystkich którzy odeszli z powodu PVp