PDA

Zobacz pełną wersję : Przynależność


Chamsin
05-05-11, 18:04
Witam...

W tym temacie chciałbym poruszyć jedną bardzo ważną kwestie.
Mianowicie...

W Altaronie - tutaj szacunek dla twórców bo to w cholerę roboty było. istnieją gildie do których jeśli się należy dostaje się subprof. np alchemicy itd.

Ale co z Strażnikami bądź jeźdźcami smoków? Idę sobie do strażników chcę wziąć zadanie a tu pisze że mam się zaciągnąć... Tylko jak? Pisze: " witaj " a potem " praca, strażnik, zaciągnąć się, przynależność " i...? NIC. Więc był bym wdzięczny jakby ktoś chociaż mniej więcej wytłumaczył o co chodzi i jak się do nich dołączyć.

Chciałbym też przedstawić swoją sugestię do GM'ów, nie mogłem znaleźć takiego tematu na forum więc pisze tutaj... System loota jest bez sensu, stoję sobie czasami klepie potworka zadałem mu 80 dmg podbiega łucznik zadał 1 dmg i dostał loota mimo iż ja 1 zaatakowałem i ja blokowałem.

Pozdrawiam :)

isorid
05-05-11, 18:58
Tak, ja też to zauważyłem i było to irytujące.

Chyba chodzi o to, że kilkukrotnie trzeba zaznaczyć/odznaczyć potworka, wtedy loot będzie nasz, bez względu na to, kto więcej dmg zadał.

@Slythia - sieeemaa! (musiałem, Nekro z #)

Van Taron
05-05-11, 21:14
Strasznie namieszałeś :) Dlaczego? Bo robi się kilka tematów w temacie, no i działy też pomyliłeś.


Ale co z Strażnikami bądź jeźdźcami smoków? Idę sobie do strażników chcę wziąć zadanie a tu pisze że mam się zaciągnąć... Tylko jak? Pisze: " witaj " a potem " praca, strażnik, zaciągnąć się, przynależność " i...? NIC. Więc był bym wdzięczny jakby ktoś chociaż mniej więcej wytłumaczył o co chodzi i jak się do nich dołączyć.


Przede wszystkim to jest temat do działu Pytania i Odpowiedzi, być może znajdą się gracze, którzy pomogą Ci, postując spojler.


Chciałbym też przedstawić swoją sugestię do GM'ów, nie mogłem znaleźć takiego tematu na forum więc pisze tutaj... System loota jest bez sensu, stoję sobie czasami klepie potworka zadałem mu 80 dmg podbiega łucznik zadał 1 dmg i dostał loota mimo iż ja 1 zaatakowałem i ja blokowałem.


Czy oby na pewno to jest sugestia? :) Polecam wikisłownik na przyszłość.

Jak sam pewnie zauważyłeś to też również jest Pytanie, z nieznaną przyczyną utraty pozostawionych rzeczy po potworku. Niestety jest to błąd i jak dowiadywałem się od Administracji, to cały czas pracują nad tym.

Chamsin
06-05-11, 08:28
Dziekuję ;)

Holdom
06-05-11, 09:21
Skoro jesteśmy przy sprawie przynależności. Szkoda, że nie da się wybrać pomiędzy dobrem, a złem :) Pomiędzy obrońcami, a najeźdźcami.. Ale i tak serwer wypas :)