PDA

Zobacz pełną wersję : Zimowy konkurs - etap V


Slythia
06-12-13, 15:57
Czas na kolejny etap zimowego konkursu.

To już piąty konkurs! Do boju!

Na każdego uczestnika przypada JEDNA praca. Czemu? Ponieważ nie chcę zalewu byle jakich prac, wysłanych z nadzieją, że któraś może będzie dobra. Wybierzcie najlepszą, dopracujcie i wysyłajcie!
Wszelkie prace możecie składać w tym temacie, lecz... lecz jeżeli obawiacie się plagiatu, możecie kierować ją na maila rekhyd@gmail.com lub do mnie na PW forumowe. Przy rozstrzygnięciu postaram się wtedy i tak wrzucić wszystkie prace. :)
Jak oceniamy. Najważniejszy jest pomysł i starania. To, że ktoś nie umie malować - nie dyskwalifikuje go wcale. Tak samo w drugą stronę. To, że ktoś umie obsługiwać 100 programów graficznych, nie oznacza, że z miejsca wygrał.
Na każdy konkurs jest równo 24 godziny. Po 24 godzinach zamykam konkurs, a następnie wstawiam kolejny. Ogłoszenie zwycięzców (lub zwycięzcy) będzie następować przy każdym kolejnym konkursie (wyniki pierwszego konkursu przy pojawieniu się trzeciego, etc, etc). Nie wiem ile będzie prac, dlatego wolę zarezerwować zapas czasu, aby móc sprawiedliwie skonsultować wszystko i ocenić.
Nagrody. O nagrodach nie mówię, znowu, nic. Chcę tylko zapewnić was, drodzy czytelnicy, że jest o co walczyć. Nie będą to potępione zbroje +15, ale mam ambitny zamiar sprawić, aby każdy się poczuł doceniony, wyróżniony i nie oszukany.
Technika, jak wcześniej pisałem, obowiązuje dowolna. Paint, screeny, wycinanki, skany, robienie zdjęć telefonem, nagrywanie filmików. Co tylko się wam marzy i potrzeba. Jedynie plagiat nie będzie tolerowany, a prócz tego istna dowolność formy. Jak komuś nie pasuje graficzna, może pisać. A jak ktoś umie, to nawet i śpiewać. Czemu tak? Chcę, aby każdy mógł wziąć udział, niezależnie od tego jakie uzdolnienia posiada.
ADNOTACJA: prace pisemne powinny się łapać do kategorii poezji, opowiadań, dobrze przemyślanych i rozpisanych szczegółowo propozycji, które wykraczają poza standardowe podejście do tematu (vide wasze "chcę śnieg zimą".)

TEMAT NA DZIŚ:
DOWOLNY! Całkowita wolność twórcza i wyboru!

I przypomnienie. TO JEST KONKURS, A NIE KONCERT ŻYCZEŃ. Oczekuje się kreatywności, pomysłów nietuzinkowych i odrobiny humoru.

A także nagrodzeni z trzeciego konkursu:
miejsce: Carbon
miejsce: mikeleplacido
miejsce: lila

nko22
06-12-13, 19:22
Dzisiaj opowiem wam o potworach,
siedzących w różnych norach .
Trudno je zabić.
Czekają na was pod każdym kamieniem,
chętnie pochwalą się waszym mieniem .
Same też ofiarą padają,
silni gracze je zabijają.
Lubią uprzykrzać innym życie,
uciekajcie ,gdy usłyszycie ich wycie.

sebcio12
09-12-13, 17:29
To miała być moja praca z tego konkursu, ale niestety konkury się skończyły :P

http://vpx.pl/i/2013/12/09/Nowy_klijent.jpg

Swistakowy
09-12-13, 18:12
WOW. Nie podoba mi się troszkę to, jak wygląda czat, i paski zycia/many. Da się to jakoś zaaplikować do gry?

sebcio12
09-12-13, 20:55
wiesz jakby się dało to bym zrobił to dużżżżżżo lepiej i dużżżżżżo ciekawiej, ale się chyba nie da ;D To dzieło photoshopa ;P

Catthon
09-12-13, 23:16
:sebcio12
Nawet mi się podobało. Dobrze wygląda, trochę w stylu starych, singleplayerowych rpgów.