PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Propozycja stworzenia Fansite.


paola92
06-05-11, 12:33
Witam wszystkich użytkowników. Wpadłem na pomysł aby stworzyć Fansite Altaronu. Kto chce przyłączyć się do tworzenia strony lub ma jakieś propozycję proszę pisać. Serwer już wykupiony, więc zaczynam tworzyć projekt ogólny. :)

Camol
06-05-11, 12:52
Nie byłeś pierwszy, który wpadł na ten pomysł.
Chcesz tworzyć fansite ze spoilerami, spisem itemów, potworów etc. - WYPIERDALAJ.
Tyle ode mnie na ten temat. Gra za trudna? Tibia Cię zaprasza.

Muminek
06-05-11, 13:04
fansite przyjąłby się chyba tylko gdyby było więcej poradników ogólnych, bo spoile na pewno nie przejdą i altaron takiego fansitu nie poprze.

CySiO
06-05-11, 13:08
Fansite?? Jasne tyle, że dzielenie się swoimi przygodami, ocenianie róznych opcji dostępnych w grze, a nie odkrywanie całej tajemnicy gry. ;/ Z mojej strony tyle :D

gex1995
06-05-11, 14:09
Jeśli nie byłoby spoilerów to jestem jak najbardziej za ! :)

Gibon
06-05-11, 14:25
Witam wszystkich użytkowników. Wpadłem na pomysł aby stworzyć Fansite Altaronu. Kto chce przyłączyć się do tworzenia strony lub ma jakieś propozycję proszę pisać. Serwer już wykupiony, więc zaczynam tworzyć projekt ogólny. :)

Popieram!

Rób swoje, nie przejmuj sie komentami RPGowcow i dawaj tam spoilery nawet jest duza czesc osob ktora z checia z tej strony bedzie kozystac ;)

Fajnie by bylo jakby sie zaangazowalo wiecej osob zeby informacje wmiare szybko sie aktualizowaly. Ja niestety nie jestem rpgowiec wiec nie pomoge w odkrywaniu tajemnic gry ;]

Rookie
06-05-11, 14:44
W 100%... nie popieram

demonks
06-05-11, 15:11
Jak chcesz to twórz sobie cos takiego o tibi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

seya
06-05-11, 15:45
też jestem przeciwny!
Jest fajny tajemniczy klimacik ,wszystko sam musisz poznać!

Lenobian
06-05-11, 15:56
chętnie taką stronkę zrobię, nawet mam wykupiony serwer gdzie mogę ją umieścić

Swotus
06-05-11, 15:59
Przeciez ludzie ktorzy nie chca spoilerow nie musza odwiedzac tej strony. Osobiscie nie przepadam za spilerami i jezeli powstanie taka strona to i tak na nia nie wejde wiec wszystko mi jedno. Nie wiem czego wszyscy sie spinaja : p

Mefiv
06-05-11, 16:33
Ja jestem za, nie musisz patrzec na takową strone jeśli nie chcesz.
A czasami naprawde trudno jest uzyskac podpowiedz od innych graczy więc mogl bym nawet pomóc przy pracach zwiazanych ze stroną:)

Gibon
06-05-11, 20:11
Ale sie spinaja RPGowcy uhahahahah, juz dawno nie mialem takiego ubawu jak czytalem jakiekolwiek forum :D:D:D

Tak tak to nie jest tibia uhahahahahahaha

jakow1994
06-05-11, 20:25
zal was ludzie akzdy przeciwko spoilow jest a pozniej w grze pod nickiem XXX spamuja pomoc i czat zeby pomogli bo nie moga wyjsc zrooka gdzie lotnac to i to, jak wejsc do gildi skad wziac tego i srakiego questa, ogarnac sie.

Mefiv
06-05-11, 20:39
Jesli chodzi o wybór profesji czy promocji żeby czary zobaczyć itp mają problemy a nie każdy w pomocy otrzymuje odpowiedź.

Van Taron
07-05-11, 00:10
Jestem przeciwko spoilerom w grze oraz na głównej stronie Altaronu.

A to co wy będziecie robić sobie na zapleczu to mnie nie obchodzi, nie mamy na to wpływu to raz, a dwa to tylko i wyłącznie wasza strona (czy z Solucjami, czy nie).

Demol
07-05-11, 08:24
b dobry pomył


na czacie i pomocy jet niemilosierny spam co do pomocy czy chocby podstawowych info ktora bron lepszajaka na 15 lvl co robi to gdzie kupic tamto


1 wielki spam


100% poparcia pomyslu


kazdy tak pisze o rpg a 90% zpiszacych na rl tibi bez tibia wiki sie nie ruszalo ...


spoilowanie questow jest zabronione tak ze ajemnice beda trzymane don't warry :)

przydalby sie spis itemkow
ewentualnie npc ktory do czego i co za ile kupuje/sprzedaje