PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd Gildii Elementalistów


Merry007
06-05-11, 16:03
Witam

Otóż chciałem zgłosić Bug.
Nie da się dołączyć do Gildii Elementalistów Gdyż rozmowa wygląda tak
"Ja:Witaj
Krzesimir: Witaj w naszych skromnych progach! Gildia elementalistów przyjmie każdego doświadczonego podróżnika!
Ja:Gildia
16:10 Krzesimir: Tak jest, nasza gildia poświęca wysiłki badaniu i wykorzystywaniu żywiołów, jakie znajdziesz na tym świecie! Ogień, woda, ziemia, energia albo powietrze - wszystkie uważamy za równie ważne! […]
16:11 Krzesimir: […] Zresztą nie będę ci o nich opowiadał teraz. Najlepiej przyłącz się do nas. Chcesz, to możesz zapytać mnie o korzyści wynikające z dołączenia do gildii elementalistów. A może jesteś zdecydowany i dołączysz już teraz?
Ja:Tak"

I żadnej reakcji.
Proszę o pomoc.

Agri
06-05-11, 16:20
Być może nie masz jeszcze 20 lvl'u , lub masz już jedną, inną subprofesję?

Slythia
06-05-11, 16:20
Ten NPC ma niestety błędy, próbujemy coś z tym zrobić. Próbuj dalej, w końcu się uda.

Scree
06-05-11, 18:01
Seqel - posiada 20 lvl, nie posiada innej subprofesji.

NPC z gildii elementalistów nie działa.

Wiem, że Slythia się tym nie zajmuje, ale wystarczy sprawdzić skrypt NPC. Przecież sami pisaliście skrypty [Prakt, Trav, Optimistic], więc nie powinno z tym być problemu.

Slythia
06-05-11, 18:43
Tylko mi na przykład właśnie zadziałał. Dosłownie przed paroma minutami zrobiłam wszystkie misje od elementalistów, przyjął mnie od razu. Więc NPC po prostu cię nie lubi :>.

Scree
06-05-11, 19:59
Slythia, z całym szacunkiem do Ciebie, ale chyba sobie kpisz:)

Ewidentnie w skrypcie jest jakiś błąd, podczas normalnej rozmowy NPC nie przyjmuje do gildii elementalistów. Mało tego po udzieleniu mu odpowiedzi zapada jakże niezręczna cisza ;]

@edit

A czy problemem może być brak promocji?

Slythia
06-05-11, 20:02
Dlaczego więc ze mną zechciał rozmawiać? I to za pierwszym razem :)? Sama dołączyłam do gildii, bez modyfikowania bazy, identycznie jak każdy normalny gracz.

Wiemy, że czasem się 'obraża', lecz pracujemy nad tym.

Scree
06-05-11, 20:13
Wiemy, że czasem się 'obraża', lecz pracujemy nad tym.

To mam mu kwiaty kupić? Albo lepiej flaszkę wódki, przecież to mężczyzna... :D

A ręcznie nie możecie edytować postaci? tak żeby już miała dokonany wybór?

Mervakis
06-05-11, 20:28
Wiem na czym polega błąd i już o nim pisałem na pomocy kilkukrotnie, otóż NPC musi być zwrócony w lewą stronę, należy stać za barierką. Jeśli rozmowę prowadzisz stojąc powyżej niego lub poniżej olewa Cię.

Merry007
06-05-11, 20:39
To Działa:D

Scree
06-05-11, 21:19
No tak, ta flaszka wódki, to do Ciebie Mervakis powinna trafić :p

Sosna
06-05-11, 22:18
Stanąć przed ladą i zadziała. Póki to z kumplem odkryliśmy minęła godzina XD