PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Cała bezsensowność czaru Święty Dotyk {Mała petycja}


Evenix
07-05-11, 13:55
Otóż w tym temacie chciałem przedstawić bezsensowność czaru Święty Dotyk. A najlepiej jak przedstawię to w porównaniu z innym czarem :)

Ognisty Pocisk

-Poziom na którym czar jest dostępny: 15 (mag)
-Średnie obrażenia na poz. 24, mlvl 23: 50-70
-Koszt many: 20
-Plusy i minusy czaru: Można uderzać nim z odległości


Święty Dotyk

-Poziom na którym czar jest dostępny: 23 (czarodziej duchowny)
-Średnie obrażenia na poz. 24, mlvl 23: 40-60
-Koszt many: 30
-Plusy i minusy czaru: Trzeba podejść do potwora co u maga jest bardzo niebezpieczne.


I tu dojdę do wniosków. Czar Święty Dotyk jest bezsensowny, niepotrzebny i niebezpieczny. Rozumiem, że ekipa chciała aby ten czar zgodnie z nazwą, mógł być używany tylko przy podejściu do potwora i rozumiem większą ilość many. Ale jedna rzecz, która przedstawia go w złym świetle to obrażenia. Aby go użyć trzeba podjeść (narazić się na obrażenia), wydać więcej many, i zadać mniej obrażeń [niż Ognisty Pocisk]. I tu chciałbym przedstawić moją propozycję co do tego czaru: niech obrażenia Świętego Pocisku zwiększą się! Nie mówię tu o różnicy 100 tylko o 30-40 od dzisiejszego stanu. Mam nadzieję, że ktoś z ekipy przeczyta to i się nad tym zastanowi.

PS. Ten kto się ze mną zgadza niech się tu wypowie! :)

Sosna
07-05-11, 14:04
nie gram magiem ale fakt wygląda to trochę zabawnie :P a sprawdzałeś jaki dmg z tego masz np w truposza?

@down to rzeczywiście trochę leży ten czar :P miejmy nadzieję ze administracja go poprawi :)

Evenix
07-05-11, 14:09
Tak, te wszystkie obrażenia, które tu wypisałem są używane na nieumarłych.

Prakt
09-05-11, 11:11
Poprawiłem ten czar (a co za tym idzie analogiczny czar dotyk śmierci), sprawdź teraz obrażenia. Dzięki za zgłoszenie błędu.

Evenix
14-05-11, 11:22
Teraz obrażenia są idealne, dziękuję bardzo :)