PDA

Zobacz pełną wersję : [pvp] Payment list


Wicher
05-01-14, 21:56
Jezeli ktokolwiek z Collegium i reszty walczących pragnie byc wolnym niech napisze do mnie w grze.

Payment to 10k x LvL (z pewnymi wyjątkami).




Pozdrawiam.

kapik12342
05-01-14, 22:02
Zgadzam sie z kolega wyzej.
Zly.

Tisaya
05-01-14, 22:11
Signed

znaczki

Uwolniona Mysl
05-01-14, 23:55
Siema ziomki
Dla starego kompana będą jakieś zniżki?

Na prośbę Agriego, który też by się chciał wypłacić ale nie ma hajsu zadaję pytanie
"Jeśli trzeba to postaram się wyciągnąć kogoś z więzienia, jeśli dacie mi free, pozdrawiam Agri"

makmej
06-01-14, 01:24
Ja również mogę kogoś z paki wyciągnąć, ewentualnie wafel Eldoka zrobi to za mnie. Pozdrawiam i liczę na zniżki jak w media markcie.

Sacred
06-01-14, 05:14
Co tu się porobiło, hahaha :D

my life
06-01-14, 07:56
Haha... czyli wczorajsze ob wygrało exorit ;D

c770832
06-01-14, 12:36
Mogę ułożyć komuś plan treningowy na silownie w zamian za wolność

9106796
06-01-14, 13:09
Daje krawat mariusza,kto da więcej?

Uwolniona Mysl
06-01-14, 13:33
Walec Blooda, przebijam?

Mervakis
06-01-14, 13:36
Jestem w posiadaniu grilla Bubnika Muci, mogę komuś udostępnić O.o

sebastianix
06-01-14, 14:13
Merv, grillem chcesz się wykupic?! :D

Mervakis
06-01-14, 14:16
Ja się wykupywać? Przecież ja neutral od 1,5 roku. xD Poza tym ja nie padam _/

Catthon
06-01-14, 14:23
Neutral?! Ja Cię widziałem z Hertagonem jak pod dp piwo piłeś!

kapik12342
06-01-14, 14:27
Teraz sobie z tego zartujecie ale za miesiac jak zachce sie grac to bedzie placz :((:(

Oxar
06-01-14, 16:22
Kto pierwszy się wypłaci, dostanie wstęp do nas na VC i zniżkę 10 % paymentu. xD

Nil Loth
06-01-14, 16:40
a dopłacacie za wstęp na wasze vc?

Wicher
06-01-14, 19:40
Nie chcecie płacic ? Nie płaćcie. Oferta jest skierowana dla tych ktorzy chca tu jeszcze pograć. To ze nie macie jaj i poddajecie sie po kilku przegranych akcjach świadczy o załosnosci waszego teamu. Jesli znajda sie tacy, ktorzy chca odejsc i znów pohasać po altaronie bedąc wolnym, niech pisza do mnie na Pekeya.


Pozdrawiam :)

mario
06-01-14, 19:53
Pekey a ja mam jakąś zniszkę za solówkę? : )
@zurvy
nie masz mego krawata wiec nie pisz takich głupot bo twój limit na internet drastycznie spadnie...

Uwolniona Mysl
06-01-14, 19:56
Nie chcecie płacic ? Nie płaćcie. Oferta jest skierowana dla tych ktorzy chca tu jeszcze pograć. To ze nie macie jaj i poddajecie sie po kilku przegranych akcjach świadczy o załosnosci waszego teamu. Jesli znajda sie tacy, ktorzy chca odejsc i znów pohasać po altaronie bedąc wolnym, niech pisza do mnie na Pekeya.


Pozdrawiam :)


A to już się ktoś poddał? :zaskoczony:

c770832
06-01-14, 20:02
Nie chcecie płacic ? Nie płaćcie. Oferta jest skierowana dla tych ktorzy chca tu jeszcze pograć. To ze nie macie jaj i poddajecie sie po kilku przegranych akcjach świadczy o załosnosci waszego teamu. Jesli znajda sie tacy, ktorzy chca odejsc i znów pohasać po altaronie bedąc wolnym, niech pisza do mnie na Pekeya.


Pozdrawiam :)

Stary nie wczuwaj sie tak, kazdy od nas ma w dupie te gre bo od 2 lat sie nie rozwija i to jest normalne,ze ludzie nie chca tu grac. Nikt tu sie nie poddal poprostu raz ze nie ma sensu sie bic na obecnym systemie pvp, a dwa nie ma sie o co bic,wiec wkrecajcie sie dalej,zamulajcie sie,expcie cale dnie na pewno wam sie to oplaci ;D
pozdrawiam

Vahell
06-01-14, 20:16
Macie wyjebane? To po co pomysł Sis Roya na temat War mode?
Jeszcze nie dawno ostro wy expiliście.

Oxar
06-01-14, 20:18
Ah ten owczy pęd na hejtowanie Altaronu. Trzech nibyfajnych powiedziało, że chujowo, reszta bez własnego zdania pomyślała, gorszy nie będę też powiem że chujowo. Ot cała filozofia waszego "nie grania".

skyromk71
06-01-14, 20:32
lol wy co przegrywacie piszecie to samo jak mozecie w te gowno grać jesteście takimi .... ble ble ble ble potem ktos dochodzi do was od nas macie przewage nagle zaczynacie expic wbijac nawet 200 i zapominacie to tym co pisaliście na początku japier to sie nazywa głupota człowieka

Wicher
06-01-14, 20:33
@Zurvy @Edited Fardon myslalem ze to Zurvy napisal, do ciebie tyczy sie tylko ostatnie zdanie z mojej wypowiedzi

Dziwne ze zawsze mowisz tak na etapie kiedy to my wygrywamy wojne. Kiedy to wy jestescie na etapie wygrywania stoisz przed dp i krzyczysz ze mozecie wyjsc w 5 na nasz cały team. Jestes poprostu tak słaby jak wasz caly team. Jedyne co potrafiliscie zrobic w tej wojnie to wyslugiwac sie waszymi SG/spajami i walczyc na nie wbijanie skulla.

@Keavira

Solo style mowisz ? xD Jesli nazywasz solo style dojechanie kogos do black hp na afku a potem zabicie go na freezie to tak, zownowales mnie :( A tak wogole to zamiast slow zacznij blyszczec na polu bitwy bo jak narazie to niczego nie pokazales. Do czasu kiedy wygrywaliscie wojne caly dzien online, kiedy dostajecie wpierdol nawet nie ma cie na wiekszosci akcji.



Cya on the battlefield,
Over and out.

bilsom
06-01-14, 20:37
ta mają wyjebane na gre tylko że za każdym razem jak przegrywali to to samo pisali. Tak było za pierwszym razem jak przegrali, wygrana wojnę z exorit, potem po czasie powrócili, by kolejny raz przegrać, potem im coś wyszło tylko dlatego, że doszli do nich ludzie z exorit i teraz kolejny raz bęcki. Tam sytuacja wygląda następująco: jest 7 osób, może 8 które chciały by utrzymać serwer a reszta to zwykłe g...a które po przegranej bitwie potrafili przez tydzień się na vc nie pojawiać :)

Uwolniona Mysl
06-01-14, 20:57
Tam sytuacja wygląda następująco: jest 7 osób, może 8 które chciały by utrzymać serwer a reszta to zwykłe g...a które po przegranej bitwie potrafili przez tydzień się na vc nie pojawiać :)

Prawie trafiłeś, ale tu raczej nie chodzi o podtrzymanie serwera, tylko po prostu pobić się, po coś expiliśmy, to skoro mamy te postacie to sobie je wykorzystamy
Ale w sumie mnie nie licz pod collegium, ja jestem najemnikiem, walczę już po obojętnej stronie, podobno byłem tam wcześniej spajem
I z tego miejsca, chciałbym pozdrowić takich ludzi jak Niniu, Mortifer, i gość który teraz gra Hardyzz Skillzem, nie pamiętam jak on się tam wcześniej zwał, o wszystkich ich expiących się postaciach wiedziałem, i jakoś ich nikt nie bił ;)
I Krzyśka z Brazzersów z którym expiłem po nocach jak całe collegium szło spać :D

Buhajek
06-01-14, 21:07
Macie wyjebane? To po co pomysł Sis Roya na temat War mode?
Jeszcze nie dawno ostro wy expiliście.

No jakieś 4 miesiące temu...:uśmiech7:
lol wy co przegrywacie piszecie to samo jak mozecie w te gowno grać jesteście takimi .... ble ble ble ble potem ktos dochodzi do was od nas macie przewage nagle zaczynacie expic wbijac nawet 200 i zapominacie to tym co pisaliście na początku japier to sie nazywa głupota człowieka

A ty już zapomniałeś,jak płakałeś na forum,że kończysz grę?

Vahell
06-01-14, 21:19
Bez przesady, że to było 4 miesiące temu. Mam wyjebane w tą gre bo widzę, że się nie rozwija od 2 lat, ale poświęce swój czas i wbiję 200+ poziom. Tak Buhajek?

Buhajek
06-01-14, 21:23
Bez przesady, że to było 4 miesiące temu. Mam wyjebane w tą gre bo widzę, że się nie rozwija od 2 lat, ale poświęce swój czas i wbiję 200+ poziom. Tak Buhajek?

Ja coś takiego gdzieś napisałem?

c770832
06-01-14, 21:29
Cisnij z nimi Tomasz, zero litosci dla chu*owych gosci
Altaron jest spoko trzeba expic wbijac poziomy przeciez altaron to PRZYSZLOSC!
Niezle macie wyprane glowy tam wszyscy

Vahell
06-01-14, 21:29
Stary nie wczuwaj sie tak, kazdy od nas ma w dupie te gre bo od 2 lat sie nie rozwija i to jest normalne,ze ludzie nie chca tu grac.

Widocznie Procentowy się źle wyraźił mówiąc każdy.

sebastianix
07-01-14, 01:07
My nie graliśmy już od jakichś 4 miesięcy, pamiętam bo akurat wyjechałem na początku semestru i jak załatwiłem neta na początku października expiłem może 2 razy. A jak expiłem to tylko do pvp, a że pvp nie było to zrezygnowaliśmy. Tak samo będzie znowu. Jak collegium odpuści na 2 miesiące znudzi wam się expienie i albo zaczniecie sie tłuc między sobą albo przestaniecie znów grać. Ten scenariusz ile razy przerabialismy, chyba z 6 w ciągu tych 2 lat naszych wojen.

Jak nie będzie wojny to mnie tu nic nie trzyma :P

Pozdrawiam :D

rycerz5
07-01-14, 08:42
jak liczycie ze znowu bedzie tak jak wczesniej to przestancie liczyc

mario
07-01-14, 09:05
@Pekey
Heh, jest okres świąteczny więc mam mniej czasu na siedzenie przed kompem więc nie wychodziłem na akcje bo po prostu mnie nie było w domu podczas tych akcji. Na każdą akcję wychodziłem jak mogłem : )

makmej
07-01-14, 09:39
ok. Cytaty z 12.09.2013
"Mam ambiwalentne uczucia, co do tego, gdyż z jednej strony szkoda mi czasu straconego na grę tutaj, z drugiej zaś cieszę się, że kończę swoją przygodę z tą porażką, zwaną Altaronem. Nie mniej jednak życzę powodzenia i mam szczere nadzieje na to, iż Administracja poczyni krok ku lepszej przyszłości servera.

Podpisuję się pod tym i żegnam nielicznych

Tisaya"


"ja również chcę się pożegnać, gra jest po to aby przynosić przyjemność, a nie żeby na każdym kroku irytować. tak wiec powodzenia w dalszej grze.

P.S. Fardon nie musisz się już przejmować fragami, teraz będziesz ich miał nadmiar ;p

Lider Hertagonu"


"Zacytuje ziomka złego:B Bawcie się sami,porozdawajcie sobie wszyscy sg i doradców,i tak wnet zostaniecie na tym serwerze tylko wy sram na ten burdel
<Signed>
Karrim"

i w ogole macie swój zajebisty temat sprzed kilku miesięcy
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=6977,

Ja wiem panowie, że większość od was się nie musi uczyć albo pracować, bo to liceum, gimbaza, albo starzy utrzymują, ale teraz widocznie czas abyśmy my odpoczeli i poczekali, aż powyjeżdżacie gdzieś w pizdu. Ja znam wasz skład doskonale, i wiem że macie w teamie spinaczy, więc team w tej postaci się długo nie utrzyma, tym bardziej jeżeli my już więcej w najbliższych miesiącach nie wyjdziemy.
Oczywiście nie mówię że nie wrócimy. No ale niestety najpierw trzeba będzie poczekać, do tego czasu zapewne znudzi wam się gra.
Zresztą tak przeżywacie, wiemy że jesteśmy waszą jedyną rozrywką na tym serwerze, więc możecie się poczuć
a) smutni
b) opuszczeni
c) zdębiali (wtf)
d) szczęśliwi (lol)

Tak więc też z tego miejsca pozdrawiam wszystkich starych wyjadaczy, którym nie znudziło się jeszcze expienie! Wbijajcie 200 albo i 300, jak się wam znudzi to was dogonimy z lvlami!

A no i też chciałbym powiedzieć że nie będziecie mieli już problemu z fragami, bo będziecie mieli ich nadmiar <sad cry>

eremce
07-01-14, 10:59
Ok, to nie grajcie. Siemka.

Buhajek
07-01-14, 15:08
Dobrze Fasol !!!:uśmiech2:

cwiru
10-01-14, 10:34
Witam :) Wypłacam się . krótko i na temat

Uwolniona Mysl
10-01-14, 11:49
Witam :) Wypłacam się . krótko i na temat

To masz się czym chwalić...

cwiru
10-01-14, 12:30
Up@
Eldoka kto się chwali ? napisałem po prostu jak jest ... wiesz to ze np tobie się znudziło nie znaczy ze ja mam patrzeć na ciebie i tez nie grac :) ja sobie chetnie pogram . pozdro

Hardyzz Skilzz
10-01-14, 12:38
Loyx
"że większość od was się nie musi uczyć albo pracować, bo to liceum, gimbaza, albo starzy utrzymują, ale teraz widocznie czas abyśmy my odpoczeli i poczekali, aż powyjeżdżacie gdzieś w pizdu. "

Chyba Ty nie wiesz a gadasz, bo ja moge powiedzieć tak o was ze gimbaza i utrzymankowie rodziców! Nie oceniaj innych jak sam taki jestes!

Catthon
10-01-14, 12:59
Generalnie można rzucać takie same inwektywy w obie strony, bo przecież strony w tych wojnach są płynne i cały czas się mieszają...

Wawro
10-01-14, 15:04
Ja chcę się wypłacić :P mam zwykła taryfę czy specjalną ? :piwo:

makmej
11-01-14, 12:52
Loyx
"że większość od was się nie musi uczyć albo pracować, bo to liceum, gimbaza, albo starzy utrzymują, ale teraz widocznie czas abyśmy my odpoczeli i poczekali, aż powyjeżdżacie gdzieś w pizdu. "

Chyba Ty nie wiesz a gadasz, bo ja moge powiedzieć tak o was ze gimbaza i utrzymankowie rodziców! Nie oceniaj innych jak sam taki jestes!


Człowieku, popatrz na ludzi w Twoim teamie, no aha, wiem mam rację, może jest kilka osób, nie mówię, że nie, ale no... popatrz, pomyśl, nie odpisuj. Szkoda spamować.

Wicher
29-01-14, 16:22
Stary Rastaman spłacił ostatnią rate i jest free. GL


Jeśli ktokolwiek jeszcze pragnie sie wyplacic niech sie nie krepuje i pisze do mnie w grze.



Pozdrawiam.

Wawro
31-01-14, 00:14
Dzięki za odpowiedź Galholt

Wicher
13-02-14, 18:13
Alor zaplacil czesc paymentu i jest tymczasowo wolny az dozbiera reszte.


EDITED:
To samo tyczy sie Oberleutnant Web


@down

Oj Majcior Majcior ! Wiedzialem ze ktos zada to pytanie. Tymczasowo wolny a jak dozbiera bedzie calkowicie wolny. ^^

Quares
13-02-14, 21:45
Wicher czyli mam rozumieć że jak Alor dozbiera tą resztę to znowu "nie" będzie wolny tak?:D hahaha

krycha3064
13-02-14, 22:06
Też to tak zrozumiałem :D

Wicher
17-02-14, 20:09
Alor zaplacil cala sume i jest free. GL

Siwor
25-02-14, 23:14
Ktoś w to jeszcze gra?!:D

Obles
26-02-14, 06:15
Ktoś w to jeszcze gra?!:D

Zaskoczę Cie Dżefreju i wszystkich tych, którzy myślą, że jeśli oni nie grają to serwer świeci pustkami. Uwaga... to NIE PRAWDA. Co więcej - mam wrażenie, że liczba osób grających na pvp jest całkiem zacna!
Choć ja sam nie gram ^^.

mario
26-02-14, 07:29
Albo exorit robi sobie ciągle nowe postacie albo to są nowi gracze xD Bo jest dużo nowych postaci na średnim lvl ;D

makmej
26-02-14, 07:30
Albo my robimy nowe postacie ^,- ( YEAA HUNTED ALLL )

sebastianix
26-02-14, 12:39
Albo Collegium i Exorit robi nowe postacie. Albo Mariusz lata na MC :D

zmija58
26-02-14, 21:40
Nie,wątpie żeby to był coll,new era gdyż czat zalega ciągle pytaniami od graczy więc nie znają jeszcze,pvp wreszcie ma więcej ludu,pvp zaczyma nową ere:-_-

Obles
26-02-14, 21:42
Umiemy się maskować kolego!

zmija58
26-02-14, 21:46
Co racja to racja ale raczej ja bym wolał wbijać lvl niż siedzieć w dp i zadawać na waszym miejscu

Catthon
26-02-14, 22:08
Moim zdaniem nowych graczy mocno przybyło - może przez sesję. Pewnie część z nich się maskuje, ale jest całkiem sporo takich, którzy rzeczywiście grają pierwszy raz i nie przestają następnego dnia. :oczko:

Mervakis
26-02-14, 22:16
Jak expiłem kiedyś noobchara to celowo zadawałem milion pytań na Pomocy, nawet pożyczyłem topór obosieczny od przeciwnej gildii coby myśleli, że jestem "ziomkiem" jednego z ich graczy, pisałem do każdego po kolei kiedy gracz X się pojawi bo chcę mu zwrócić topór i każdy myślał "o, ten jest od X, Jego nie bijemy".

corkarypto
26-02-14, 22:36
A jak dla mnie należą się wielkie brawa dla nowej ery bo to głownie ich zasługa. Pewnie zostanę to odebrane że się pucuje przed nową erą ale prawda jest taka że były "niesnaski" i jakoś zawsze można było się dogadać z nimi. Prawdziwa gildia rządząca która potrafi zapanować nad własnymi członkami klanu.
Zobaczymy jak długo to potrwa ale narazie jest okey

sebastianix
27-02-14, 13:35
ile pajment za mnie? czy mogę liczyć na jakieś zniżki?
bym popykal a nie chce mi sie nowego chara robic~~ "tajnego"

moze ktos chce mnie do jakiejs rozwijajacej sie gildii?

mario
28-02-14, 14:10
Jak dla cb to pewnie z 400-500 talarów :)