PDA

Zobacz pełną wersję : Spadanie umiejętności po śmierci jest żalosne :)!


Alex
07-05-11, 13:24
Według mnie za bardzo spadają skille i to dużo za bardzo !
Miałem skille 53/44 padłem i mam 51/42 2 skille mi spadły za jedną śmierć i to na tak małych skillach jestem ciekawy co będzie na 100/100 co spadnie mi 10 skilli ? Żałosne to jest moj kolega tak samo padł na skillu 35 spadło mu półtora skilla to jest nie normalne gdzie przy lvlu moze spada 30% ? To jest żalosne :) bo m lvl tak drastycznie nie spada może po kilka procent ;p.. jakieś 10 mi spadło więc proszę o naprawienie tego bo Skille znacznie za bardzo spadają jeszcze do tego przy tak niskich skillach .. :))

Mieczny
07-05-11, 13:33
Według mnie też spada 1skill jak się padnie

Swotus
07-05-11, 13:34
Dolaczam sie do postu kolegi. Nie jest fajnie skilowac kilka godzin po czym pasc i stracic polowe czasu spedzonego na treningu.

jikoso
07-05-11, 13:34
Mi bardzo odpowiada że skille spadają, to nie ots że odrobisz w 5 minut wszystko, poprostu musisz się pilnować, i twoja postać coś znaczy, coś jest warta, skille dają respekt a nie taki dodatek żę walniesz 190 czy 200.Graj tak żeby nie padać,pilnuj postać to nie metin że ci nic nie zleci i jazda. :) Blessy pewnie są, może już ktoś je ma... Więc nie płacz tylko się pilnuj

gex1995
07-05-11, 13:39
Popieram temat , miałem przykry incydent ze śmierciami , miałem 47 umiejętności , a teraz mam tylko 46 ( miałem 45 ale odrobiłem ) Jestem absolutnie za .
SIGNED!

Alex
07-05-11, 13:42
Mi bardzo odpowiada że skille spadają, to nie ots że odrobisz w 5 minut wszystko, poprostu musisz się pilnować, i twoja postać coś znaczy, coś jest warta, skille dają respekt a nie taki dodatek żę walniesz 190 czy 200.Graj tak żeby nie padać,pilnuj postać to nie metin że ci nic nie zleci i jazda. :) Blessy pewnie są, może już ktoś je ma... Więc nie płacz tylko się pilnuj


Jak sam napisaleś ty nie skilujesz więc masz "Wyje...." Ja akurat skiluje w metina nie gram więc mi do tego gówna nie porównuj tej gry :) w tibii spada odpowiednio do lvla jak i do wszystkiego wiem że to nie jest tibia ale z grubsza przesada są te spadające skille gdy na 100 skilu cwiczy się w tibii tyle "Aby awansować z poziomu 99 na 100 potrzebujesz 7 dni 9 godzin 6 minut 2 sekund ." a tutaj lecą jeszcze wolniej !!! Wiec jest to duża przesada gdy już na 50 skillu spada ci po 2 to na 100 ci spadnie 4 to wiesz ile to będzie ? "Aby awansować z poziomu 96 na 100 potrzebujesz 25 dni 17 godzin 31 minut 26 sekund ." czyli około 617 godzin nieustannego atakowania :) a tutaj leci jeszcze wolniej więc pytam jeszcze raz pasuje ci to :)?

@down A jak mam nie porównywać do tibii to do czego ? Wiem o tym że to nie jest takie trudne ale będziesz inaczej pisał jeżeli padniesz i spadnie ci np 2 skille czy tam magic lvl :)
A co do padania to pada każdy nawet najlepszy ci paadnie :) pozatym nie mówię żeby nic nie spadało tak ? Tylko że spada za dużo! Niech spada po te 70% skilla bo to nie jest wcale mało :) ale 2 skille ? To przesada .

kosiorxd
07-05-11, 13:45
Każdy serwer rządzi się swoimi prawami, nie porównujmy tej gry do pierwotnej Tibii...
Nie chcesz tracić skili - pilnuj się i nie padaj, to wcale nie jest takie trudne :p

Tron
07-05-11, 14:04
No i następny temat o traceniu umiejętności po śmierci. Po co?!

Alex
07-05-11, 14:10
No i następny temat o traceniu umiejętności po śmierci. Po co?!

Więc skoro to już jest kolejny temat to znaczy że jednak coś jest nie tak z tymi skilami . Poza tym ja nie siedze na forum i nie czytam tego :) bo szkoda mi czasu pisze tylko jeżeli coś mi nie pasuje w grze ;).

fiodor89
07-05-11, 15:56
Zgadzam się, skille po śmierci nie powinny tak drastycznie spadać, 2 skille mniej po śmierci to duża strata, którą ciężko odrobić. A śmierć czyha na każdym kroku niestety, zwłaszcza, że nie ma opublikowanych żadnych map respawnu (co mi się bardzo podoba) i podczas eksploracji nowych terenów natykając się na przykładowo Wielkiego Pająka, taki 20lvl nie ma żadnych szans. Sam miałem kilka takich sytuacji w których ratował mnie plecak mikstur leczących i czar przyspieszenie.

Dawwid
07-05-11, 16:16
co do "plnuj się, a nie dedniesz" to nie zawszę deda się przez potwory, czasem zaatakuje nas 20 graczy, albo będziemy mieć laga

ruski
07-05-11, 18:12
Po prostu przyzwyczailście się do odrabiania strat po śmierci w godzinę gry i nie umiecie się przestawić.
Chcecie tu mieć taką tibie, gdzie kumpel padał 80~ sorcererem po 5 razy dziennie, a i tak wyrabiał się z lvlem dobrze?
Fajnie właśnie, że w tej grze jest jakieś poszanowanie dla śmierci i odpadają osoby niecierpliwe.

Swotus
07-05-11, 18:14
/\

Powiedzial 21 mag ktory ze skilowaniem nie ma nic wspolnego : >

Remu
07-05-11, 18:24
Jak nie? A mlvl to co? Mu mlvl spada tak samo, jak wojownikowi skill broni, czy obrony.

Alex
07-05-11, 18:32
Jak nie? A mlvl to co? Mu mlvl spada tak samo, jak wojownikowi skill broni, czy obrony.

Tak ale to jest bez sensu padniesz sobie 3 razy w dniu i odechce ci sie grać bo stracisz za dużo np gdyby wój padł na 100 skillu 3 razy stracił by około 12 skilli co daje Aby awansować z poziomu 88 na 100 potrzebujesz 55 dni 7 godzin 22 minut 51 sekund . Co daje 1326h (na zwykłej tibii gdzie leci szybciej) nieustannego bicia w target to powiedz mi chciało by ci sie grać ?

mors4444
07-05-11, 18:58
nie sądze żeby ktoś tu 100 wbił ;D
max 70.
Jeśli chodzi o maga ma on jeszcze gorzej od 20mlv+
1% wbicia to 1-2godziny stania wbijania spelli.
Jedynie można PNami wbijać mlv ale jak sie padnie na 30mlvu spadaja 2mlv wiec tak samo zenada:>

Klawizna
07-05-11, 19:29
max 70 jak juz ludzie maja wiecej niz 70 skila lol poza tym pozniej pewnie bedzie jakis bless do ogarniecia ale mam nadzieje ze nie bedzie jak na Tibi ze tracisz 10%lvla tylko na np 100lvl gdy padniesz z blesami tracisz 1 lvl i tyle a bez bless z 2,5 lvla tak jak kiedys na Tibi bylo ;-)



/S

Flash
07-05-11, 22:23
Tylko problem, że wyższe skille (zwłaszcza mlvl) mogą być nabite jedynie dzięki PN, a te z kolei są JEDNORAZOWE. A padając można powiedzieć, że je tracimy co na wyższym poziomie powoduje, że zamiast zyskiwać skille to je tracimy NA ZAWSZE :( Taki 50 mag który padał często może mieć np. 25 mlvl, a ten co nie padał 50 mlvl i jak ten słabszy ma się nie załamać? Wali prawie 2x mniej, a hity to podstawa maga. Zmieńcie TO!!!

Alex
07-05-11, 22:38
Ja pisałem ogólnie magowi też za dużo spada tam samo jak Knightowi czy Palkowi :) to jest bez sensu nie mówie żeby nic nie spadało bo to było by bez sensu ale np jak by spadało z 50~90% na 50 skillach to by było dobrze ewentualnie na 90 skillach by spadało po 1 skill to by było do odrobienia ale np 3? to już lekka przesada ;p..

Graudenz
08-05-11, 08:06
Każdy serwer rządzi się swoimi prawami, nie porównujmy tej gry do pierwotnej Tibii...
Nie chcesz tracić skili - pilnuj się i nie padaj, to wcale nie jest takie trudne :p

Śmiesza mnie takie wypowiedzi "pilnuj sie i nie padaj". Gdyby to odemnie zależało to bym nie padał bo nikt tego nie chce. Powiedz to bandzie 4-5 idiotów ktorzy czekaja żeby uwalić przypadkowego gracza-dla przykładu Ciebie.Co wtedy powiesz? Kurcze za słabo sie pilnowałem? Żenua:p

Flash
08-05-11, 13:05
Skoro to dział "Sprawy doraźne" TO NIECH JAKIŚ MG SIĘ WRESZCIE ODEZWIE. Bo tematy o śmierci są już zakładane od tygodnia a Admin ma to w d****.

mors4444
08-05-11, 15:48
0 odp. władzy.
Powoli zastaniawiam sie czy ten serv jest stworzony dla graczy,
czy dla zysku przykre;(

Alex
08-05-11, 16:14
Skoro to dział "Sprawy doraźne" TO NIECH JAKIŚ MG SIĘ WRESZCIE ODEZWIE. Bo tematy o śmierci są już zakładane od tygodnia a Admin ma to w d****.

Jak widać tak.. :/

Brando
08-05-11, 16:57
administracja wie co robi dobrze jest! najlepiej jak byscie zmienili na non-pvp :)

Evenix
08-05-11, 17:11
Skille w tej grze są bardzo niedopracowane, zgadzam się ze przedmówcami, trzeba to zmienić!! Niech ktoś z ekipy wreszcie zauważy miliardy tematów które na ten temat powstają!

Brando
08-05-11, 17:12
niezauwazają bo nie chcą! wszystko jest dobrze zbalansowane! To nie Tibia tu nie potrzeba 845693745374547384759384759 skila żeby się dobrze bawić :)

Alex
08-05-11, 17:46
niezauwazają bo nie chcą! wszystko jest dobrze zbalansowane! To nie Tibia tu nie potrzeba 845693745374547384759384759 skila żeby się dobrze bawić :)

Tak i zapewne jesteś magiem :) dla wojownika skile to podstawa od zawsze jak byś nie wiedział więc zastanów się co ty wgl piszesz ?

Flash
08-05-11, 17:54
@Brando
Weź się nie wypowiadaj jak się nie znasz. Masz 13 lvl i myślisz, że wszystko jest dobrze -.-. Gdyby tak było to gracze nie zakładaliby 10 tematów o stracie skilli.
Ps. Mag traci po deadzie więcej niż woj, bo nie może tego ręcznie odrobić, ale jest to widoczne na wyższym lvlu.

Evenix
08-05-11, 19:12
Alex zrozum też wreszcie że magowi też dużo spada i nie mów mi że mlv nie jest mu potrzebny...

Brando
08-05-11, 19:31
Powtarzam wszystkim ze to nie jest Tibia i nie potrzeba tu skili czy mlvla żeby się dobrze bawić. Jak chcecie szpanować lvlem/skilem/mlvelem to idzcie sobie na otsa... to jest ALTARON!

Alex
08-05-11, 19:37
Powtarzam wszystkim ze to nie jest Tibia i nie potrzeba tu skili czy mlvla żeby się dobrze bawić. Jak chcecie szpanować lvlem/skilem/mlvelem to idzcie sobie na otsa... to jest ALTARON!

Wypowiadamy się tutaj o stratach po śmierci nie o samych skillach. Co do panów Up wiem że też się liczą i to bardzo może w poprzednich postach źle to określiłem ALE TU CHODZI O ICH SPADANIE . PO DEDZIE 2 SKILLE NA 44 TO CHYBA O WIELE ZA DUŻO !? KAŻDEJ PROFESJI ! BO SPADA ICH OWIELE ZA DUŻO PISZCIE NA TEMAT A NIE PISZECIE O DUPIE MARYNIE !

( JAK ZWYKLE ADMINISTRACJA NIC SOBIE Z TEGO NIE ROBI ;) )

Evenix
08-05-11, 20:07
Brando ty też się wreszcie uspokój, chodzi tu o to żeby gra była sprawiedliwa i dobrze wyważona, jak ci się nie podoba temat to przestań wreszcie sobie posty nabijać. Chcesz potem mieć duży level a expić na cyklopach? No chyba nie więc przestań szerzyć twoje "prawdy".

Swotus
08-05-11, 20:19
Powtarzam wszystkim ze to nie jest Tibia i nie potrzeba tu skili czy mlvla żeby się dobrze bawić. ALTARON!

Bawil bym sie o wiele lepiej gdybym przy dedzie nie tracil ponad 100% skila :p

!Aadie.
09-05-11, 09:47
tak, mówicie, żeby pilnować postaci i nie padać.. a w przypadku kicku? przecież nie jest przyjemnie odrabiać tyle skilla w dodatku nie ze swojej winy.. moim zdaniem przesadnie spadają te skille jak na takie czasochłonne trenowanie.

dorotkay
09-05-11, 11:30
Powtarzam wszystkim ze to nie jest Tibia i nie potrzeba tu skili czy mlvla żeby się dobrze bawić. Jak chcecie szpanować lvlem/skilem/mlvelem to idzcie sobie na otsa... to jest ALTARON!

Kolejne bzdurne gadanie czy Tibia - Altaron czy inna maszkara ma byc zrobiona dobrze i z sensem ,a gadanie "dobrze bawic " stojac ubijajac maluczkich pod depo to nie zabawa .Popieram przedmowcow ze jest nie dopracowany temat skili badz balansu postaci i nic zlego w podejrzeniu jak to jest w Tibii ,dragons czy innym ustrojstwie by tu zadzialalo -bo jaki sens i logika tworzyc postac ktora nigdy nic nie osiagnie ?,a na chwile obecna tak tu jest

Alex
09-05-11, 22:25
i jak zwykle administracja milczy :) .