PDA

Zobacz pełną wersję : [dyskusja] [Propozycja]Klan neutral:Niewidzialni


zmija58
07-01-14, 20:44
Witam wszystkich graczy tych starych i nowych.
Ponieważ w Altaronie debiutują jak narazie tylko dwa klany, wpadłem na pomysł by założyć nowy klan, dla nowych i także starych graczy, którzy zamierzają coś zdziałać w tym rpg.Pomysł ten ma szanse wypalić, ponieważ gracze z exorit i collegium chcą mieć innych przeciwników niż siebie nawzajem.Zainteresowanych prosze o kontakt pw

Catthon
07-01-14, 22:55
1.*dominują
2. nie ma szans

sidexxx
07-01-14, 23:18
No każdy neutralny klan prędzej czy później tu się rozpada, cóż urok pvp. Ale chwila...

Pomysł ten ma szanse wypalić, ponieważ gracze z exorit i collegium chcą mieć innych przeciwników niż siebie

czyli chcecie być neutralni do chwili gdy będziecie mieli wyższe lvl i dopiero wtedy zacząć się bić ? nie rozumiem... Chcesz być neutralny ? zostań niezrzeszony ;)

zmija58
08-01-14, 06:37
Hm.... czyli nie zakładać?Dojść do innego klanu?Czy założyć zwykły klan do pvp też?

Catthon
08-01-14, 10:28
Najpierw spróbuj wbić 100+ poziom, złapiesz o co chodzi.

skyromk71
08-01-14, 18:18
no chyba ze założycie klan taki co obie strony np colelguim i exorit bd sie bały ze dołaczycie do jedej z stron ale do new era musi was by tak z 20 + ale nic nie obiecuje.
Ale z nami da się dogadać my nie sprowokowali hertagonu do wojny.
Coś takiego z 20 ludzi ładne lvl z 150 + wtedy bd się bali i nie zarezykują

Wicher
09-01-14, 10:42
Spokojnie mozesz sobie expic/zakladac gildie etc. Rob czego dusza pragnie. Poki bedziesz respektowal to, ze rzadzimy na servie (czytaj: to ze mamy pierwszenstwo do expow), nie bedziesz zbytnio ,,kozaczyl'' i potrafisz sie dogadac to nic ci nie grozi z naszej strony.


Pozdrawiam.

makmej
09-01-14, 18:02
nie bedziesz zbytnio ,,kozaczyl'' i potrafisz sie dogadac to nic ci nie grozi z naszej strony

Tutaj Wichrowi chodzi o to że nie będziesz rozmawiał w miejscach publicznych, w szczególności z osobami z Collegium

skyromk71
09-01-14, 18:13
Jezus fasol pali za sobą lasy dziecko aż tak cie boli ze przegrałes wojne czy co wszedzie musisz swoj bezsensowny policyjny pocisk wepchać

makmej
09-01-14, 18:48
Ciebie boli "dzieciaku z Brazylii czy tam skądś", że mówię prawdę, zresztą ja się nie będę spinał, mam prawo po prostu do napisania tego co myślę, więc się "otczep"

Wicher
10-01-14, 12:23
Skonczcie ta bezsensowna gadke. Mozesz rozmawiac z kimkolwiek chcesz. My nie jestesmy takimi hejterami jak collegium i nie bedziemy bic kazdego nowego gracza tylko dlatego ze moze dojsc do naszych przeciwnikow.