PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Zmiany dotyczące Łucznika


Pawlo182
07-05-11, 23:58
1.Ogólnie bardzo fajnie gra się łucznikiem, nie jest łatwo, ale nie jest bardzo ciężko. Często zwiedzam Altaron z bratem - rycerzem i zauważyłem, że mu odnawia się mana szybciej, tj. 3many/1sekunda, a u zwiadowcy 2many/1sekunda. Nie wiem czy taki mieliście zamiar, czy też nie, ale dla mnie jest trochę dziwne, że postać posiadająca więcej many, odnawia ją wolniej. Powinno być chyba na odwrót, czyż nie?

2.Uwaga odnośnie umiejętności:
Czar "potrójny strzał", który ma bić 3 mobki, tak naprawdę w większości użyć będzie bił tylko 1. Dlaczego? Bo przeciwnicy nie chodzą gęsiego czy rzędami jak w wojsku. Oprócz tego czar działa tylko wtedy, kiedy mamy łuk i strzały, a nie działa podczas noszenia kuszy z bełtami.
Zmiana tego czaru:
Proponuję zmienić ten czar na inny, bardziej przydatny, np. "rzut piachem", albo coś w tym stylu. Chodziło by o to, że czaru możemy użyć tylko wtedy, kiedy przeciwnik stoi kratkę obok. Zadawałby ten czar obrażenia zależne od mlvl, albo od skilla.

3.I może takie pytanie na koniec, żeby nie robić nowego tematu:
Czy istnieją lepsze bronie dystansowe (np. kusze +x ataku czy gwiazdki assasynki) albo amunicja (np. coś w rodzaju power boltów)??
Pytam, bo zauważyłem, że jako łucznik mam obrażenia mniejsze niż mój brat (mamy podobny lvl i skille, różnica o 2-3). I wiem, że wraz ze wzrostem poziomu, ja będę używał dalej bełtów o stałym ataku, a wojownik będzie sobie zmieniał coraz to lepsze bronie o wyższym ataku.

Salltron
08-05-11, 01:10
Mg mogli byście się postarać o dorobienie łucznika bo moim zdaniem zrobiliście go na odwal się! Nie ma żadnych broni po za włóczniami (zwykłymi) i lukiem +strzały czy też kusza + bełty jak se wyobrażacie 50 łucznika z włócznią ataku 20 ?? :\:\:\:\ Jeśli inne profesje mają możliwość wyboru broni na dany lvl to czemu łucznik ma biegać z jedną bronią nie wiadomo do jakiego lvl? ZRÓBCIE COŚ Z TYM!!:\:\

crunchips
08-05-11, 01:24
Zgadzam sie z przed mówcą łucznikiem sie nie da grać bo
1. tak jak juz było wspomniane nie ma lepszych broni oprócz włóczni, kuszy, łuku
2. Łucznik nie ma czarów z których dobrze wali np. jak exori u rycerza którym na 25 lvl z 55 skilami wali sie po 150
3. Skile! jak to możliwe że rycerz z 55 skilami wali po 100+ a ja łucznikiem wale z skilami 60 po 80 max jak dobrze trafie bo zazwyczaj wale po 20-40
4. Z tego co doświadczyłem to rycerz szybciej może wbijać umiejętność Ryceszem w 30 min wbiłem od 17 do 30 skila a łucznikiem zajeło mi to 2h

Prosze o rozpatrzenie tego tematu bo ja lubie grać z łukiem a 20 łucznik z 60 skilami odpowiada 10 rycerzowi z 40 skilami

Tomek119
08-05-11, 08:08
@crunchips rycerzem*

Ja gram rycerzem, lecz mam paru kumpli łuczników.. zauważyłem, że ja na 13 lvlu mam skill 42 a zwiadowca na 21 lvlu skill 41 -.^ mi idzie w miare szybko (nie doświadczyłem nigdy skillowania więc nie wiem jak jest wolno :D) natomiast kumpel ze skillami stoi :<
Nie proponuję tu żadnego osłabiania, ale dodania jakichś czarów ofensywnych do zwiadowcy, lub czarów do subprofesji :) ułatwiłoby to grę łucznikom, jednocześnie nie uprzykrzając za bardzo innym profesjom ;D

Mam nadzieję, że piszę zrozumiale (zdarza mi się)

Pawlo182
08-05-11, 09:23
Racja, jeśli chodzi o skille, to zwiadowcy idą jak krew z nosa... Mam 63 dista. Po 3 godzinach expa wbiłem... chwila grozy... 1%! A nie wspominam o obronie, bo i tak założenie jest takie, że będę biegał z kuszą. Obrona tarczą na 29lvl: 25 :D

Evenix
08-05-11, 09:48
Ja się tu zgadzam na pewno z broniami. Wojownik może sobie zmieniać na bronie o większym atk co ileś tam lvli a łucznik będzie biegał z tym samym przez całą grę? To jest śmieszne. O reszcie tych rzeczy się nie wypowiadam bo nie grałem łucznikiem.

Okocim
08-05-11, 10:45
1.Ogólnie bardzo fajnie gra się łucznikiem, nie jest łatwo, ale nie jest bardzo ciężko. Często zwiedzam Altaron z bratem - rycerzem i zauważyłem, że mu odnawia się mana szybciej, tj. 3many/1sekunda, a u zwiadowcy 2many/1sekunda. Nie wiem czy taki mieliście zamiar, czy też nie, ale dla mnie jest trochę dziwne, że postać posiadająca więcej many, odnawia ją wolniej. Powinno być chyba na odwrót, czyż nie?

I tu mamy błąd. Nie jestem pewien czy rzeczywiście mana łucznika odnawia się wolniej niż mana Rycerza, ale jestem pewien, że wartości 3many/1sekunda są błędne gdyż w rzeczywistości jest to 3 many co 3 sekundy. Zaznaczmy jeszcze, że jest to wartość po promocji regeneracja many wojownika jest wolniejsza nie wiem czy to uwzględniłeś.

1. tak jak juz było wspomniane nie ma lepszych broni oprócz włóczni, kuszy, łuku
2. Łucznik nie ma czarów z których dobrze wali np. jak exori u rycerza którym na 25 lvl z 55 skilami wali sie po 150

1. Powiedziałeś to z takim przekonaniem, że niemal uwierzyłem, ale czy jesteś pewny tego co napisałeś?

2. Rago to rzeczywiście bardzo silny czar jednak jego użycie odbiera rycerzowi całą manę i może go użyć tylko w zwarciu nie mówiąc, że jest to jeden z dwóch czarów ofensywnych towarzyszących rycerzowi do końca gry podczas gdy z tego co się orientuje łucznik ma ich znacznie więcej i może ich używać z odległości dzięki czemu zabija potwory dużo silniejsze od siebie.

Daykiri
08-05-11, 11:18
Zgodze się z tym, że łucznik powinien zostać zbalansowany....
1 rzecz-skille. Ktoś powiedział mi, że u łucznika idą wolniej bo rycerz musi rozdawać w obrone i atak. A co z rycerzami z bronią dwuręczną? Niedość, że skille ida im o ok. 4 razy szybciej niż łucznikowi to wszystkie punkty dają w atak. Jest to troche nie fair ;p
2 rzecz- czary tak jak powyżej, z tym, że ja bym sugerowal "potrójny strzał" zastosować pod każdą broń dystansową, bo działa tylko na strzały a ze strzał malo kiedy się korzysta ze względu na ich mały atak, ludzie głównie używają bełtów co czyni ten czar bezużytecznym...
3 rzecz- Bronie to tak jak wypowiedzi powyżej z tym, że dodał bym propozycje aby bełty byly po 2gp szt. nie 3gp szt. ^^ Bo jak narazie wychodzi na to ze łucznik ma najsłabszy dmg i najbardziej kosztowny
To było by na tle ;) Jak coś mi sie przypomni to dopiszę.
Pozdrawiam, Daykiri.

Camol
08-05-11, 11:33
1. Łucznik rozdaje PN tylko w atak dystansowy. Rycerz, musi rozdawać go pomiędzy obroną, bronią jednoręczną a bronią dwuręczną. Dlategoteż rycerzowi skille rosną szybciej bo musi trenować aż 3.
2. Potrójny strzał może jest dla strzał z tego powodu, że strzały mają właśnie mało ataku? Nie wiem ile atakuje się ze strzał i bełtów ale pomyśl np. 20 łucznik strzela potrójnie z bełta 3x100?
3. Co do najsłabszego dmg. Ja swoim 18 wojownikiem wale średnio po 40. Dla mnie, zabić krasnoluda tego, mocniejszego niż zwykły to czasami problem, bo potrafi mnie on zjechać z 300 do 70 hp. Wy łucznicy możecie atakować z daleka. Pomyśl o tym. Kumpel na 17 poziomie łucznikiem śmigał na abitańskich. Nie płaczcie, że łucznikowi rosna wolniej skille niż wojownikowi a na realu jest odwrotnie bo to jest coś INNEGO niż TIBIA i tu wszystko jest zrobione tak, żeby było inaczej.
Pozdro.

nie ma lipy
08-05-11, 11:45
"17 poziomie łucznikiem śmigał na abitańskich"
chciał bym to zobaczyć, przy ich szybkości nawet nie zdołał by im uciec,a stojąc i bijąc je to z bp potów na 1 mu by szlo bo w łucznika hity wchodzą 80+ non stop.

co do tematu
łucznik jest najsłabszą postacią w tym momencie
-blokerem być nie może
-dps ma o wiele słabszy od rycerza
-leczyć też za bardzo nie może
-jako suport do teamu się nie nadaje bo w sumie nic nie wnosi
slaby dps, żadnych bufów , nie uleczy

crunchips
08-05-11, 12:02
z tegeo czaru szybkostrzelność nie walne po 3x100 bo maxymalnie walnelem 20x3 juz z jedego hita wale po 85 czasami na 60 skilach wiec ten czar jest bezużyteczny nawet ze strzałami proponuje dodać przynajmniej jden czar na 20 lvl z magicznej strzały, bełta albo włóczni np za 30 many i zebym walil ze tego tak jakiego mam skila czyli np na 60 skilach po 40-70 żeby można było dobijać stwory jak niemożna trafić albo stwór ucieka albo strzała obszarowa od 30 lvl która by zastąpiła potrójny strzał czyli że zamiast na 3 kratki na boki potwora to zeby waliło go na około czyli na 9 kratek i żeby można klorzystać z tego czaru za pomocom bełtów. A jeśli chodzi o broń to przydała by się obojętnie jaka inna broni jednoręczna która będzie lepsza od zwykłej włóczni
To są tylko propozycjie :]

Salltron
08-05-11, 12:11
Ja proponuje szczególnie i przede wszystkim dodać bronie łucznikowi.
To jest karygodne woj se może zmieniać bronie po osiągnięciu wyższego poziomu z mocniejszym atakiem a łucznik co ma biegać do usranej śmierci z włócznią atak 20?? :\:\

meneca
08-05-11, 12:38
Faktycznie łucznikowi skile lecą za wolno, jak na razie jest za duży rozrzut w ataku. Powinna być podniesiona szybkość skilowania dystansu.Co do obrony to jeszcze nie mam zdania. Łucznik też powinien mieć dwie drogi rozwoju. Albo maxymalny atak z pominięciem obrony na co iwestuje punkty + czary atakujące, postać wtedy świetnie się nadaje do huntów grupowych jako shooter i będzie chętnie zapraszana do takich. Druga opcja, punkty będzie inwestować w obronę + czary leczące by można było samodzielnie expić, co prawda wolniej i z większym waste mikstur ale za to w miarę bezpiecznie ze względu na def.

Nie prawdą jest że woj musi skilować 3 skile jednocześnie, to wyjdzie gdy osoby będą miały już wysokie lvle. Od początku trzeba wybrać jedną drogę i w nią inwestować, albo tank więc punkty idą tylko na obronę i maxymalny def albo chce mieć duży damage więc idą na broń dwuręczną ale za to będzie słaba obrona. Tak samo do tego trzeba będzie dobrać odpowiednią gildię. I to właśnie innowacyjność Altaronu o czym jak widać po postach na razie zdecydowana większość nie zdaje sobie sprawy :) Przy odpowiedniej kombinacji i dobrym rozplanowaniu skili dwóch wojów może wymiatać w teamie.

Pawlo182
08-05-11, 14:57
2. Potrójny strzał może jest dla strzał z tego powodu, że strzały mają właśnie mało ataku? Nie wiem ile atakuje się ze strzał i bełtów ale pomyśl np. 20 łucznik strzela potrójnie z bełta 3x100?

Potrójny strzał to nie szybkostrzelność. Nie my tego, bo to 2 różne czary. Potrójny strzał uderza 3 kratki obok siebie (coś w rodzaju explosion, ale nie na planie krzyża, tylko linii).
Szybkostrzelność to 3 strzały zamiast jednego. Bardzo fajny czar - szczerze powiedziawszy, to jest siła łuczników. Co prawda nie zdarzyło mi się, aby walnąć 3x100 czy 3x150, ale i tak robi wrażenie wbicie się jednym ciosem za obronę przeciwnika (przypomnę: 2 ciosy w jednej turze likwidują obronę tarczą) 3x50 czy czasami więcej (takie obrażenia zadaje na 29lvl, 63 dista).

Wracając do potrójnego strzału: żaden szanujący się łucznik idąc na hunta nie zabierze ze sobą strzał, żeby mógł użyć potrójnego strzału, bo po pierwsze: strzały z tego co zauważyłem zadają bardzo podobne obrażenia co włócznie, a po drugie: jeżeli zadają podobny dmg, to lepiej wziąć włócznie i mieć tarcze (nawet jeżeli będziemy mieli niską obronę tarczą, to i tak mamy szanse na zblokowanie ciosu).

Daykiri
08-05-11, 15:54
Pawlo w takim razie pytam sie po co są te strzały i ten czar?:P strzały słabe i bez defa, a czar tylko dla strzał wg. mnie to troszke nonsens ^^

Kosky
08-05-11, 16:27
Nie tylko ten czar jest bezsensowny!
Kupiłem promocję, dołączyłem się do duchownych (coś a'la Paladyn rpg, ale bijący na dystans (naleciałość tibijska)) , chce kupic czar na 20 lvl (mialem ponad 20 lv) okazuje sie ze musze miec promocje ta od 50 + lvla... to czemu czar jest od 20 a nie 50 ? ta subprofesja traci wtedy wiele na wartosci...
Gram łucznikiem (nick na forum taki jak w grze ) i niejednokrotnie lobbowalem za podniesieniem szybkosci nabijania skilla łucznikiem, juz nie o sama bron chodzi, tylko o skill. bo jak skill bedzie wyzszy, to i dmg bedzie wieksze.a teraz ? ani ATAKU z broni ani SKILLA i siły z niego płynącej...

Muminek
08-05-11, 16:27
Gram Ryckiem i jak po maśle nie idzie mi ze skillami, ale łucznicy mają ciężej, trzeba dopracować ich klasę trochę, bo to oni powinni być głownymi dpsami a nie tank, rycerz, który bije więcej od shootera. Proponuje podnieść trochę cechy łucznika nie zmieniając przy tym innych klas.

Pawlo182
08-05-11, 16:41
Pawlo w takim razie pytam sie po co są te strzały i ten czar?:P strzały słabe i bez defa, a czar tylko dla strzał wg. mnie to troszke nonsens ^^

Masz rację - strzały są słabe i bez defa. Ogólnie tylko raz na hunta wziąłem strzały i nigdy więcej ich nie wezmę. Czar byłby "ok", gdyby faktycznie działał dla broni dystansowych z amunicją. "ok" dlatego, że wtedy by działał, ale tak jak napisałem w pierwszy poście i tak byłby zbyt słaby, żeby go używać.
Dodatkowo za włóczniami przemawia fakt, że od 20 poziomu dostajemy czar na ich tworzenie :D Więc kolejny nonsens - po co brać łuk+strzały i robić strzały na expie (robimy 10 strzał, więc 10 strzałów), jeżeli możemy wziąć włócznie+tarczę i tworzyć włócznie (1 włócznia może wytrzymać dużo więcej niż 10 strzał).

Łuk jedynie można by używać z eksplodującymi strzałami, chociaż i te nie mają powalającego dmg. Łuk+strzały to nietrafione uzbrojenie w tej grze. W tibii mamy do wyboru np. onyxowe strzały, które mają dobry dmg i gdyby nie royal spears, assa stars, to naprawdę były by bardzo użyteczne. Powinno się tutaj też o takim pomyśle zastanowić, by zrobić lepsze strzały/bełty.

Brando
08-05-11, 16:53
dobrze jest tak jak jest nie zmieniajcie nic :)

Ravson
08-05-11, 17:07
Czar wijące pnącza jest od 20 lvl a potrzebuje 300 many na niego;/

Brando
08-05-11, 17:13
co to jest 300 many... tu tak szybko odrasta...

Ravson
08-05-11, 17:16
Tylko że na 23 lvl mam ok 225 many pomyśl!!

Brando
08-05-11, 18:00
to wbij pare lvli i po problemie? ja nie moge... zaraz muszą zakładać temat na forum...

crunchips
08-05-11, 18:15
Chciał bym jeszcze dodać że mam 25lvl 60 skile w tej grze i wale z włóczni po 80 max a w tibi na 10 lvl skile 60 wale po 130 max z włóczni jak tu expić dodając że to 80 to moj best hit bo zazwyczaj wale po 40 a w tibi 90+ ZRÓBCIE COŚ Z TYM BO DLA MNIE TO JEST KUR... WKURZAJĄCE ŻE JAKO PALL JESTEM NAJGORSZY W PORÓWNANIU DO INNYCH PROFESJI I TĄ RÓŻNICE BARDZO WIDAĆ

Brando
08-05-11, 18:38
Chciał bym jeszcze dodać że mam 25lvl 60 skile w tej grze i wale z włóczni po 80 max a w tibi na 10 lvl skile 60 wale po 130 max z włóczni jak tu expić dodając że to 80 to moj best hit bo zazwyczaj wale po 40 a w tibi 90+ ZRÓBCIE COŚ Z TYM BO DLA MNIE TO JEST KUR... WKURZAJĄCE ŻE JAKO PALL JESTEM NAJGORSZY W PORÓWNANIU DO INNYCH PROFESJI I TĄ RÓŻNICE BARDZO WIDAĆ

Ale to nie jest tibia kolego gdzie palek jest bezkonkurencyjny :)

Sprawdz maga i jego exori vis walace po 9...

Ravson
08-05-11, 18:53
Brando Ty chcesz łucznika udupić. po co dają czar od 20 lvl jak i tak nie można z niego korzystać.... pomyśl i jak masz takie głupie posty pisać to lepiej wcale nie pisz. Pozdro

Brando
08-05-11, 19:24
Wiem co pisze więc nie napinaj się

Ravson
08-05-11, 19:38
Ale na logikę... to chyba błąd jest że czar dali na 20 lvl jedyny dla łucznika elementalisty!! i jeszcze trzeba czekać aż będzie się miało do dyspozycji 300 many.

Pawlo182
08-05-11, 20:26
Chciał bym jeszcze dodać że mam 25lvl 60 skile w tej grze i wale z włóczni po 80 max a w tibi na 10 lvl skile 60 wale po 130 max z włóczni jak tu expić dodając że to 80 to moj best hit bo zazwyczaj wale po 40 a w tibi 90+

To coś kantujesz chyba, bo na 20lvl i z 61 distem waliłem maxy po 120. Widocznie bijesz potworki, które mają więcej obrony, przez co wchodzą mniejsze obrażenia.

Czar wijące pnącza jest od 20 lvl a potrzebuje 300 many na niego;/

A czy to jest czar tylko dla zwiadowców? Bo ja nic takiego nie mam... jeżeli jest z jakiejś subprofesji, to pewnie taki mag na 20lvl będzie mógł go użyć, bo będzie miał odpowiednią ilość many.

Ravson
08-05-11, 20:34
On tylko dla zwiadowcy.

saitaver
08-05-11, 20:39
Sprawa z czarem została już omówiona w innym temacie to nie nawijajcie już o tym.
Łucznik ma mniejsze hity od wojownika, ale większą obronę od maga więc się uspokujcie z tego powodu.
Co innego skilowanie które jest zbyt długie i z tym się zgadzam.

@edit
a mag najgorszy armor i hity podobne

Lejdii Keczap
08-05-11, 20:56
Czyli ma najgorsze hity i średni armor ... super :p tak jak lubisz chyba ... 8)8)8)

drazbeczka
08-05-11, 22:02
zgadzam się prawie z wszystkimi negatywnymi opiniami na temat łucznika został on zrobiony na odwal sie przy tych ustawieniach i broniach od wyboru beznadziejnie sie nim gra :\

Ravson
09-05-11, 08:59
Prosimy o wypowiedź administracji....

Pawlo182
10-05-11, 13:29
Kolejny minus zwiadowcy, który wczoraj mnie zadziwił: podwyższenie z 66 na 67 walki dystansowej kosztowało mnie 8 PN, kolejne podwyższenie jest za 9 PN :(

Acolt
10-05-11, 13:36
Proponuje skończyć już tą debatę.
Wczoraj zwiększyli prędkość skilla Łucznika.

@up
to nie minus zwiadowcy tylko taki system. Im masz większy lvl tym więcej PN na skilla potrzebujesz. Każdy tak ma, nikt nie płacze...

Adamus
10-05-11, 14:35
Mg mogli byście się postarać o dorobienie łucznika bo moim zdaniem zrobiliście go na odwal się! Nie ma żadnych broni po za włóczniami (zwykłymi) i lukiem +strzały czy też kusza + bełty jak se wyobrażacie 50 łucznika z włócznią ataku 20 ?? :\:\:\:\ Jeśli inne profesje mają możliwość wyboru broni na dany lvl to czemu łucznik ma biegać z jedną bronią nie wiadomo do jakiego lvl? ZRÓBCIE COŚ Z TYM!!:\:\

Przeciez oni robili ta gre 5 lat

Pawlo182
10-05-11, 17:17
A to mój błąd. Po prostu mając 29lvl musiałem mieć 6 PN na skilla, a na 30 nagle wskoczyło na 8 PN :P

danield13
11-05-11, 11:02
Hmmm... Ja nie zgadam się ze wszystkimi, którzy krytykują i negują zwiadowce. Dlaczego? Miałem 23lvl skille ok. 50~ brałem bełty i jak dla mnie po 1. Hity były całkiem sobie, myślę, że średnio 60-70 ( trafionych ) w arbitańczyków. Po 2 z leczeniem nie było w ogóle problemu co do obrony... Oczywiście nie jest to rycerz, który stoi bezkarnie bo ma wysoki poziom obrony tarczą ale uciekanie nie sprawiało mi większych problemów. W dodatku zwiadowca nie ma żadnych problemów " z doganianiem" np. szamanki, która jest utrapieniem dla rycerzy expiących solo. Nie poruszam już tematu, że zwiadowca ma teraz znacznie lepiej z umiejętnością walki na dystans. Co do małego wyboru broni to nie sądzę, aby był to w jakiś sposób problem... Tu nie chodzi o grafikę tylko o skuteczność ataku co wiąże się z wyższymi skillami. Więc po co nowe bronie skoro można wbić level i cieszyć się z 1 skilla więcej co równa się tak jakby z wyższym atakiem broni! W moim rankingu - łucznik jest na 1 miejscu!

Pawlo182
11-05-11, 12:00
@danield13

Zgadzam się z Tobą - zwiadowca jest dobrą postacią, ale pomyśl jakie obrażenia zadaje rycerz ze skillem podobnym do Twojego plus bronią dwuręczną, która w porównaniu do bełtów ma lepszy atak. Oczywiście można powiedzieć - ale zwiadowca nie musi stać przy przeciwniku, więc nie dostaje obrażeń od niego.
Na niskich lvlach nie widać aż takiej różnicy, ale przy wyższym lvl i skillu, te rozbieżności (w zadawanych obrażeniach) będą większe.

muscovite
11-05-11, 13:32
Myślę, że dla łuczników też znajdą się bronie o lepszym ataku. Po prostu jeszcze nikomu nie udało się takich dostać. Jest jeszcze opcja, że nikt się do tego nie przyznał ;)

Ja mogę powiedzieć, że udało mi się zobaczyć lepszy łuk niż ten podstawowy.
Jeśli ktoś chciałby go zobaczyć to polecam wycieczkę do osady elfów w Ankardii.
Nie dawał oszałamiających bonusów ale to znak, że można znaleźć coś lepszego ;)

danield13
11-05-11, 14:53
@Pawlo182

Oczywiście, większe tylko wole bić moba przez 2 tury dłużej niż dostawać kosmiczne obrażenia stojąc w zwarciu bez tarczy w dodatku. Jak narazie gra rycerzem mniej mi sie podoba niż zwiadowcą, no ale... Truno.

@muscovite

Co do nowych broni dystansowych to uważam tak samo jak Ty. Nie wydaje mi się, żeby admini zrobili tylko 3 rodzaje broni dla łucznika. Wystarczy trochę dłużej pograć i na pewno zostanie odkrytych więcej.

koki154
11-05-11, 15:26
Cos mi sie zdaje ze slythia gadala ze sa tylko wlocznie, luk i kusza do ktorych nie ma mocniejszych strzal/beltow...

Wiec mamy lipe!

Ravson
11-05-11, 16:26
Ale mogą być różne łuki i kusze ;]

Slythia
11-05-11, 16:30
W zupełności starczy jeden temat.

https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=641

Wypowiedziałam się tam także na temat broni.