PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Mapa...


Tomek
18-10-09, 14:08
Wpadłem na pewien pomysł odnośnie mapy świata na stronie.
Pomysł polega na tym, że na stronie nie było by mapy świata (takiej jak jest na t.com).
Każdy gracz zakładający konto na stronie (również konto w grze) w swoim profilu miałby tylko biały zarys mapy. Sam uzupełniał by go zwiedzając kontynent(w grze).
Po wejściu np. do portalu jakiegoś miasta część gdzie leży miasto odkrywała by się(na stronie) po ponownym zalogowaniu.
Do tego można by dodać coś jeszcze np.: po zabiciu wilka, trola czy myszy, i najechaniu myszką na mapę na stronie pojawiała by się informacja, że tam takie zwierzęta występują.

Do tego np: 50% odkrytej mapy dawało by jakiś bonus, 100% jakiś inny....

rafibb2
19-10-09, 22:15
Jest jeden problem..
A co jak będziesz miał np. quest, żebyś poszedł z miasta do miasta i nie będziesz wiedział gdzie to miasto jest ? :p

Tomek
19-10-09, 22:37
Widać, że jesteś nauczony rozwiązywać questy ze spoilerami.
A od czego są npc? Oni na pewno pomogą nam.

Bebi
24-04-11, 21:42
Nie rozumiem niektórych wypowiedzi... kiedyś w rl tibii też nie było fanowskich stron ze spoilerami i ludzie jakoś dawali rade robić questy ...

Właśnie ten fakt ze tak mało wiemy nadaje prawdziwy klimat tej grze i niech tak zostaje.

~pozdrawiam Bebi:B

Sezamek
24-04-11, 22:31
Bardzo dobry pomysł z tym ;-) Jestem bardzo zza a tajemniczość tej gry jest właśnie tym dlaczego będę grał na altaroni niż na tibi bo tibia obeznana jest a ja chce być odkrywcą.

mefistomen
25-04-11, 06:36
Fajny pomysł...
ale....
był by to spam z tymi wszystkimi NPC/POTWORKAMI/QUESTAMI

Ogólnie to jest mało ważne więc, póki co nie bo są ważniejsze sprawy do zrobienia [patrz: dłuższe życie włóczni]

drazbeczka
26-04-11, 09:07
Dobra ujdzie nie tak źle ale jak to zrobić pomyślałeś ? :D