PDA

Zobacz pełną wersję : [rekrutacja] Szukamy... Ciebie ! o/


Irdorath
31-01-14, 18:27
Czołem

Jako przedstawiciel gildii stworzonej i działającej od ponad trzech lat chcę dziś zaprosić Ciebie do wspólnej gry na serwerze PVP. Gildia ta działała aktywnie na pewnym ots oferując wrogom wysoką dawkę rzezi na ekranie ale również pomoc innym graczom w codziennej grze, w każdym jej aspekcie. Pojawiliśmy się też na serwerach "reala" jednak z powodu braku chęci i członków zaniechaliśmy gry.
Dziś gramy na altaronie, a dokładniej serwerze PVP - niestety w mało licznym już gronie. Zwracam się zatem do Ciebie graczu, który poszukujesz kompanów do wspólnej gry i całkiem niezłego klimatu jaki może zaoferować nasza skromna społeczność. Wymagań nie ma. Nie zakładamy oficjalnej gildii póki nie będzie ku temu powodów.

Chcesz do nas dołączyć ?
Pisz pod tematem, na wiadomości prywatne lub na postać Irdorath w grze. Może się zdażyć, że nie odpiszę od razu lecz postaram się jak najszybciej !

Posiadamy serwer Ventrillo 2.1.4, nie zmieniamy póki nie będzie ku temu powodów.
Instalka jest na moim chomiku >>>http://chomikuj.pl/Selitar/ventrilo-2.1.4-Windows-i386,3538319803.exe<<<

Będziesz sprawiał kłopoty ?
Wyrzucimy Cię jeszcze szybciej niż do nas trafiłeś !

Słowem dygresji dla ciekawskich, średnia wieku to 21.

Na co czekasz ? Dołącz do nas ! o/

Szybka edycja:
Nie jest celem naszej gildii agresja wobec innych graczy, oznacza to że nie mieszamy się w wojny itd.

Irdorath
03-02-14, 15:33
Na pewno nikt nie chce dołączyć ?

Odświeżam

Irdorath
18-02-14, 14:23
Odświeżę bo mogę...

zmija58
18-02-14, 14:58
Ja gdy wejde na kompa to napisze

Jaka nazwA klanu

mwrobie
18-02-14, 21:25
Instalka jest na moim chomiku >>>http://chomikuj.pl/Selitar/ventrilo-...3538319803.exe<<<
PODEJRZANE


Ja gdy wejde na kompa to napisze

Jaka nazwA klanu


Przecież napisał że nie zakładają jak narazie gildii, ty deklu
Nie zakładamy oficjalnej gildii póki nie będzie ku temu powodów.

Veliothe
19-02-14, 00:03
@up Wg mnie Irdorath wrzucił link jako alternatywa do ściągnięcia. Każdy młotek mający choć trochę rozumu sam potrafi ściągnąć to z oficjalnej strony.

zmija58
19-02-14, 07:19
Możliwe.....

mario
19-02-14, 09:18
Napisz do mnie ; )

Arkon
19-02-14, 16:09
jak pobierasz z jego konta na chomikuj on dostaje pkt ;p które może wymienić na coś.

Irdorath
20-02-14, 00:40
@up Wg mnie Irdorath wrzucił link jako alternatywa do ściągnięcia. Każdy młotek mający choć trochę rozumu sam potrafi ściągnąć to z oficjalnej strony.

Pan z logo Baldura dobrze gada, polać mu

Irdorath
16-04-14, 00:31
Pozwolę sobie odświeżyć i jednocześnie poinformować, że potrzebujemy zaprawionego blokera najlepiej 70 poziom +