PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Blokowanie...


gaLi
10-05-11, 13:46
Witam,

Czy jest taka możliwość/zrobienia tego, żeby można by było przechodzić przez siebie?(tjk. na rl). Skończyło by to blokowanie na resp'ach oraz obok depo (czasami obok wejścia depo jest tłum ludzi i nie można przejść). Myślę że taki 'dodatek' mógłby ułatwić sposób gry. Zlikwidowało by to blokerów - pomyślicie sobie że na takich blokerów 'masz' pvp... otóż miałem taką sytuację że 35lvl mnie blokował i przez to padłem... wiec raczej mu hunta nie zrobię pff.

Co sądzicie o tym?

Gibon
10-05-11, 13:51
niektorzy juz plakali o npvp server, bo ja sobie nie wyobrazam zeby na pvp servie mozna bylo przechodzic prze ludzi jak na npvp (wzorujac sie tym co sie dzieje na tibi bo pewnie o to ci chodzi)

Zembolx
10-05-11, 14:27
Precz z czymś takim na pvp.

gaLi
10-05-11, 14:48
niektorzy juz plakali o npvp server, bo ja sobie nie wyobrazam zeby na pvp servie mozna bylo przechodzic prze ludzi jak na npvp (wzorujac sie tym co sie dzieje na tibi bo pewnie o to ci chodzi)

Po 1... nie pUacze... a po 2 czytaj ze zrozumieniem... po 3 nie chodzi mi o non-pvp tylko żeby zrobili 'coś' jak przechodzenie przez siebie... tu chodzi o RPG - grę , a nie war, lub chamstwo tj. blokerstwo.

Sosna
10-05-11, 14:50
przechodzenie przez ludzi to na npvp. Na normalny pvp niszczylo by klimat walki XD trapy itd...

Flash
10-05-11, 14:52
GaLi to ty naucz się czytać. Takie rzeczy na pvp nie mają sensu, jeśli już to można to wprowadzić dla mniejszych lvli, czy coś w tym stylu, by gildie nie robiły OB z noob charami jako blokerzy.

@ Wiem, że blokowanie jest dla noobow itd. ale w pvp, na warach gildi itd. blokowanie jest bardzo ważne i wydaje mi się konieczne.

gaLi
10-05-11, 14:52
W trapy to się możesz bawić na pvp-enfo czy na rl swoim 15 lefelem z kumplem -.- ... denerwuje mnie, jak jakiś nawb mnie blokuje i owy mob mnie dobija ( gdyż jestem magiem, a obrażenia od mobów są spore...).

@Flash: być może, ale nie jest Ci żal takich ludzi którzy blokują... chamstwo i jeszcze raz chamstwo... myślałem że na Altaron'ie nie będzie neonasów...

Tron
10-05-11, 14:59
Blokowanie to nieodłączna część serwerów PvP. Można by to wprowadzić na serwer Non-PvP, jeśli takowy powstanie.

Slythia
10-05-11, 15:08
Zgadzam się z Dobrym Murzynem. Na serwerze PVP na pewno tego nie będzie.