PDA

Zobacz pełną wersję : Trucizna


Nathes
07-03-14, 22:23
Proponuje dodać rycerzowi nekromancie czar dzieki ktoremu jedno razowo bedzie mogł zatruć przeciwnika na tyle skutecznie że bedzie on zmuszony uzywać late tawis odtrutka stała by się na tyle ważna ze zależało by od niej przeżycie zadawało by to od 50=100 zależnie od lvl rycerz nekro stał by się mocniejszy ale nie aż na tyle; )

Uiop
07-03-14, 22:26
Już widzę, jak zatruwasz na respie kilka potworów, wchodzisz piętro wyżej, robisz herbatę, wracasz, a tu potwory padły i dostałeś exp. Wszelkie mocne zatruwanie/podpalanie wg mnie jest złe.

Veliothe
07-03-14, 23:19
Up. Można tak zrobić, że efekty zatrzymują się, gdy potwór znika z oczu gracza. Jestem w sumie za. Niech ulepszą tego nekrusa

Blutok
08-03-14, 07:47
@up dobry pomysł, zatrucie zależne od tego jak daleko znajduje się gracz, takie zatrucie czarowe a nie chemią :) Jestem za

wejnos
08-03-14, 10:18
Niech wzmocnią Graata dadza wysysani zycia i luz

Yooshi
08-03-14, 10:44
Wyssanie życia które leczy (tyle co tawis albo nawet lekko więcej), do tego dochodzi mikstura lecząca i wojownikiem nekromantą da rade pograć.

wejnos
08-03-14, 11:15
No i graata mocniejsza bo to jakaś kpina

Drakonno
11-03-14, 11:27
Chyba jedyną osobą, która testowała moje kombinacje z Graatą był Leavemealone! A było tam obszarowe, wysysanie życia, większe mniejsze, efekty zależne od broni itp.

Co do trucizny może podany tutaj przykład jest za mocny, ale osobiście lubię wszelkie efekty "over-time". Zwłaszcza zabawę 3 runami (ogień, trucizna, energia) i obrzucanie tym wszystkich potworów jak się idzie. Zawsze to pewien rodzaj strategii, czy dla rycerza? Nie wiem, trzeba by było przemyśleć i rozwinąć.

Altrel
04-11-14, 18:00
To, że zwiadowca nekromanta posiada strój skrytobójcy, którzy lubili posługiwać się zatrutymi sztyletami, nie oznacza, że Altarońscy słudzy mroku również to praktykują. W nowej grze trucizny będą stanowiły oddzielny rodzaj obrażeń, nie tak jak aktualnie nielogiczne obrażenia od żywiołu ziemi. Możliwość dodania do broni/amunicji efektu zatrucia zostanie dodana, jednakże nie będzie ona nadawana przedmiotom za sprawą czarów.