PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Mounty aka wierzchowce


Sosna
13-05-11, 07:30
witam. nie zauważyłem jeszcze tematu dotyczącego "zwierzątek do podróżowania" :o jestem ciekaw co o nich myślicie. wiem że zostały jakiś czas temu wprowadzone do tibii ale nie gram w nią od kilku lat 8) więc nie wiem czy fajnie jest je TAM posiadać ;) w grach w które najbardziej lubię grać jest system mountów połączony ciekawymi questami :p system takowy mógłby urozmaicić rozgrywkę w dużym stopniu. co wy na to?? :confused:

Pytanie do administracji planujecie coś takiego w dalszej przyszłości?? :)

EDIT: jakbyś nie zauważył to mounty to nie tylko tibia... proszę czytać ze zrozumieniem...

Brando
13-05-11, 07:55
OBY NIE!!! To nie jest Tibia...

Kosiek
13-05-11, 08:14
Jeszcze czego... Wyobraź sobie, że masz taką grę, na której można mieć wierzchowce. Nie wiem czy wiesz, ale... ona nazywa się... nie zgadniesz... Tibia!

Ja temu badziewiu z Tibii mówię NIE!

Sosna
13-05-11, 08:30
hmm... jak dla przykładu to jest tbia to jestem święty :\ to akurat jest skill :D ale jakoś na mouncie nie mam zrobionych hehe

http://img87.imageshack.us/img87/5392/maple0152t.jpg

Widać tylko w tibię graliście pozdrawiam :)

Brando
13-05-11, 09:36
Widać tylko w tibię graliście pozdrawiam :)

Widać całe życie przed kompem spędziłeś...

Nie pozdrawiam :))

mohammad al bom ya
13-05-11, 09:46
jak najbardziej nie ... mounty to najgorsze co mozna bylo wprowadzic do gry o grafice tibi [nie wiem czy to jest 2d czy ile]

Sosna
13-05-11, 09:50
Widać całe życie przed kompem spędziłeś...

Nie pozdrawiam :))

Nie wnosisz nic do tematu. a że tak powiem na kompie jestem około 2h dziennie. jeśli to jest dla Ciebie całe życie powodzenia życzę xD

@topic może macie rację i mounty nie są dobrym rozwiązaniem do gry na podstawie tibii :)

!Aadie.
13-05-11, 09:58
w każdej mmorpg są wierzchowce, administracja mogłaby nad nimi popracować. fajnie gdyby zdobywało się je w formie jakichś qustów, jeszcze gdyby działały one na innej podstawie niż w tibii. byłoby to całkiem ciekawe.

Apausfo
13-05-11, 10:04
Widać całe życie przed kompem spędziłeś...

Nie pozdrawiam :))

słuchaj dziecko musisz każdego zaczepiać w każdym temacie !?

jak najbardziej nie ... mounty to najgorsze co mozna bylo wprowadzic do gry o grafice tibi [nie wiem czy to jest 2d czy ile]

signed.

Mandragora
13-05-11, 11:26
jak najbardziej nie ... mounty to najgorsze co mozna bylo wprowadzic do gry o grafice tibi [nie wiem czy to jest 2d czy ile]


Lubię to! A tak na poważnie, jeśli nie masz o czymś pojęcia nie pisz o tym wcale.

gex1995
13-05-11, 11:39
Na 100% za , popieram , popieram , bo niby dlaczego nie ?
Wierzchowce by wprowadziły coś do nowego do Altaronu .
Jestem ZA

Zembolx
13-05-11, 11:49
Jeszcze nawet nie odkryłeś 50% gry a już mówisz o wprowadzaniu czegoś nowego

gex1995
13-05-11, 11:58
Nie rozumiem Ciebie , może i nie odkryłem , ale innowacje chyba są dobre nie ?
Dlatego to popieram !

zelan
13-05-11, 13:18
Według mnie wierzchowce to jest przyjemny element gry. Co do Tibii, to mounty w tibii są najwiekszą klęską jaką widziałem wśród gier mmorpg. Gdyby w Altaron wszelakie pojazdy były dobracowane i były sensowne, to jestem jak najbardziej za.

Acolt
14-05-11, 10:28
Wystarczyłoby wprowadzić tylko KONIA:P
I to takiego do kupienia lub wypożyczenia u NPC( po zrobieniu questa).
Wierzchowce to nie jest zła rzecz. tylko trzeba z głową je zrobić.

gex1995
14-05-11, 10:32
Wystarczyłoby wprowadzić tylko KONIA:P
I to takiego do kupienia lub wypożyczenia u NPC( po zrobieniu questa).
Wierzchowce to nie jest zła rzecz. tylko trzeba z głową je zrobić.

I oto mi właśnie chodzi!

Sosna
14-05-11, 10:32
@up też myślałem o koniach a nie jakichś cudakach z tibii XD

Remu
14-05-11, 10:54
Przydałoby się takie coś. Myślałem jak to zrobić i moim zdaniem fajnie by było, gdyby np. każda profesja i podprofesja miała swojego mounta, innego. Urozmaiciło by to grę. Przykładowo ktoś kto należy do gildii rycerzy mógłby kupić tam konia. A gdyby jeszcze dodatkowo należał do gildii nekromantów, to mógłby tam zakupić innego mounta, przykładowo jakiegoś czarnego, wkurwionego nosorożca (widziałem w jednej grze i spoko to wyglądało). Chodzi właśnie o taki zamysł, urozmaicenie i ponowne wykorzystanie zależności do gildii.

Wicked
14-05-11, 12:00
Jestem zdecydowanie na nie.
Powód:

1. Nie podobają mi się takie innowacje, które nic nie wnoszą, a po prostu ładnie sobie wyglądają.
2. Są ważniejsze rzeczy do zrobienia.
3. Powod fabularny - jest wojna i nagle ktoś ma ot tak rozdawać wierzchowce? I to połowie serva? Nie widzę tego.

Swotus
14-05-11, 12:10
Na 100% za , popieram , popieram , bo niby dlaczego nie ?
Wierzchowce by wprowadziły coś do nowego do Altaronu .
Jestem ZA

Czlowieku ty masz dopiero 30 lvl i z kazdym nastepnym poziomem odkrywasz cos nowego. Jestem na nie ale mam lepsza propozycje! zmiencie nazwe 'mięso' na 'udko' xD

Sosna
14-05-11, 12:28
Jestem zdecydowanie na nie.
Powód:

1. Nie podobają mi się takie innowacje, które nic nie wnoszą, a po prostu ładnie sobie wyglądają.
2. Są ważniejsze rzeczy do zrobienia.
3. Powod fabularny - jest wojna i nagle ktoś ma ot tak rozdawać wierzchowce? I to połowie serva? Nie widzę tego.

nie przeszkadza mi Twoje zdanie ale słabe te powody

1. Chyba coś jednak wnoszą...
2. Mowa o ewentualnym wprowadzeniu kiedyś.
3. No pewnie jacyś tam rycerze na wojnie wyciągali konia z kieszeni. XD

gex1995
14-05-11, 12:32
Czlowieku ty masz dopiero 30 lvl i z kazdym nastepnym poziomem odkrywasz cos nowego. Jestem na nie ale mam lepsza propozycje! zmiencie nazwe 'mięso' na 'udko' xD

To co zę mam 30 niepełny zresztą poziom , ja tylko piszę że bardzo fajnie by było grać z wierzchowcami ; x

Remu
14-05-11, 13:19
Jestem zdecydowanie na nie.
Powód:

1. Nie podobają mi się takie innowacje, które nic nie wnoszą, a po prostu ładnie sobie wyglądają.
2. Są ważniejsze rzeczy do zrobienia.
3. Powod fabularny - jest wojna i nagle ktoś ma ot tak rozdawać wierzchowce? I to połowie serva? Nie widzę tego.

Mogłoby być jakieś ograniczenie levelove, a na dodatek trzeba by było być również w ów gildii na jakiejś tam wyższej pozycji. Wtedy motyw z wojną by był dobry, zasłużony rycerz powinien dostać konia.

Acolt
14-05-11, 14:00
jestem na nie ale mam lepsza propozycje! Zmiencie nazwe 'mięso' na 'udko' xd


genialne;)

piotrek09i
15-05-11, 11:07
mi się ten pomysł podoba, ale żeby to nie były tyle co wierzchowce tylko że np: umiejętność oswajani np: psa, goblina chodzi po prostu za toba:P im wyższy poziom oswajania tym lepszego potworka możesz oswwoić

Tron
15-05-11, 13:21
Ej no, panowie. Nie róbmy z Altarona Simsów :o

Sosna
15-05-11, 13:28
Ej no, panowie. Nie róbmy z Altarona Simsów :o

faktycznie bez przesady z tymi pieskami i kotkami hihi przypominam mowa tu o wierzchowcach :)

piotrek09i
15-05-11, 13:38
Jestem za;) Urozmaici to gre:)

Kosiek
16-05-11, 10:08
O, świetnie, to rewelacja! Może jeszcze od razu wprowadźmy do Altaronu używane opony do Stara. Albo choinki, o zapachu kokosowym do Malucha! ;)

Sosna
16-05-11, 11:40
O, świetnie, to rewelacja! Może jeszcze od razu wprowadźmy do Altaronu używane opony do Stara. Albo choinki, o zapachu kokosowym do Malucha! ;)

jak będzie trzeba... Musisz w każdym temacie tak hejtować? :o

Kosiek
16-05-11, 12:13
@Up: nie, to zróbmy z Altaronu Orsh OTSa x9999999999...

Sosna
16-05-11, 12:28
@up to ze masz gorszy dzień nie znaczy że musisz wszystko hejtować :p poza tym płaczesz tak jakby te mounty już tu były :o

Ugaki
16-05-11, 13:23
jestem na nie.

Lepiej już by było jak by były wprowadzone nowe(inne outfity) :]

maks889
16-05-11, 13:34
Jestem na tak :d

Van Taron
16-05-11, 14:31
W Sacred pamiętam można było jeździć konno itd. Fajna sprawa, ale jeżeli miała by to być część ubrania jako dodatek to nie popieram. Lepiej by było gdyby można było ujeździć moba, jakieś konie w stajni zrobić do zakupu.

Sosna
16-05-11, 14:38
właśnie wszyscy myślą o koniach :p ktoś mówił o nowych wyglądach. Przecież będą inne... Prawdopodobnie nawet te 'tibiańskie' zostaną podmienione :)

piotrek09i
21-05-11, 10:10
Co wy macie do Mountów? RPG gra fabularna, w każdej grze Single Player jest praktycznie taka możwliwość... Jeden lubi mieć np: Konika inny woli iść pieszo jak dla mnie pomysł fajny i napewno ściągnął by graczy dlaczego? Żaden OTS tego nie ma:) Po 2 na RL trzeba wydać minmum 40zł żeby to mieć (PACC) i nie zawsze sie uda, po 3 ja np: Zaczął bym grać ponownie xD - Długo szukałem serwera z tym lecz nie znalazłem.

Dinoo20
21-05-11, 10:29
piotrek to chyba slabo szukales...znam taki ots z systemem wierzchowcow i uwierz mi nie jest to ots, ktory stoi miesiac ;) nie chce robic reklamy takze tyle na ten temat.

a co do pomyslu, to mysle, ze jezeli by bylo to ciekawie zrobione i rozwiazane(na przyklad quest + zgromadzenie itemkow) to mogloby byc to dobrym urozmaiceniem gry. Uwazam, ze prawdziwe RPG nie moze byc bez mountow, zawsze w sredniowieczu dzielni rycerze posiadali swoje wierzchowce.

Kosky
21-05-11, 11:08
Witam.
Sprawa bardzo prosta- wierzchowce muszą byc. nie jakies robale czy glupkowate czarne owce, lecz zwykłe kunie :)
I teraz zanim ktos zacznie krzyczec "omg dzieciaku" "lol pokemony :D" etc. bardziej zainteresujcie sie tematem.
W grze pokemon online (tej brazylijskiej mmorpg na silniku tibii, nie polskiej pokemnon unleashed) sa ... powiedzmy wierzchowce. po prostu pokemony na ktorych mozna... biegac, LATAC , PŁYWAĆ !! latanie i plywanie ofc dla pacc.
W altaronie , wykonujac przekozacka serie zadan dla smoczych jezdzcow moznaby dostac smoka, na ktorym da sie latac.

SKORO BRAZOLE OGARNĘŁY LATANIE w grze -prawie tibii, to technicy altaronu pewnie tez dają radę:)

Sosna
21-05-11, 11:18
@up własny smok <3

piotrek09i
21-05-11, 11:26
to by było coś xD

nie ma lipy
22-05-11, 14:37
popieram pomysł

deska550
23-05-11, 15:30
W większości gier RPG są mounty.Jestem za