PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Stakowanie run/potów itp


Brando
13-05-11, 17:22
Wiem że to nie real Tibia, ale może pomyślicie nad wprowadzeniem stakowania runek/potionów.

Teraz to może nie jest problem dla wielu osob, bo nie używają one runek/manasów/potów, ale wraz ze wzrostem lvli jest to coraz bardziej dokuczliwe.

Wyobraź sobie że chcesz sobie kupić na hunta 100 manasów... i co? Musisz kupić 5 plecaków, potem albo wkładać pojedyńczo do plecaków kupowane na sztuki manasy, albo wymyślać jakieś dzikie zagrywki z plecakami w miejsce broni i tarczy co jest bardzo uciążliwe i zabiera masa czasu/zapału do gry...

Myślę że pomogło by to wielu graczom.

Pozdrawiam

Seku88
13-05-11, 17:41
ja bym proponował aby u NPC można było kupywać runy/poty plecakami np."kupie plecak mikstur many" :) zaoszczędziło by to czasu na przekładanie plecaków z ręki do reki i układanie kupionych mikstur ;p

Wicked
13-05-11, 17:44
1. Runy może stackować - jak? Poszukajcie sami.
2. Kupuję po 8 bp mikstur często i jakoś żyję, mimo, że kupuje po 5 na raz i ręcznie przekładam. ;)

Useless.

Sosna
13-05-11, 18:28
no fakt trochę zabawy z tym obkupianiem jest ale tak ma być bo tak stworzono hehe mi to tam aż tak nie przeszkadza

Slythia
13-05-11, 20:57
Jeśli ktoś jest sprytny to nie będzie musiał przenosić żadnego manaska, zaś samo kupowanie zajmie parę sekund. Dodatkowo, zamiast mikstur życia masz runy, które można łączyć.

Trzeba najpierw pomyśleć, potem zaś narzekać na forum. Obecnie coś takiego nie zostanie wprowadzone, temat zamykam.