PDA

Zobacz pełną wersję : Wielki temat Irwina


irwin546
29-03-14, 02:08
Wchodzę tutaj raz na parę miesięcy żeby ponarzekać, niestety dość często interesujące mnie wątki są zamykane i archiwizowane. To dla mnie nielichy problem, uniemożliwiający monolog z światem - zatem założyłem sobie ten temat, stanowiący moją tubę.

Biorąc pod uwagę mój wkład w ten projekt (narzekanie) i zaangażowanie (większa ilość ciągłego narzekania), chyba zasłużylem na durnym wątek na martwym forum, nie? Obiecuję go aktualizować (jak sobie o tym przypomnę)



29-03 : Slythia zrezygnowała, smuteczek. Z kim teraz będę tutaj rozmawiał (narzekał).

Obles
29-03-14, 02:12
Irwinku - zawsze możesz ponarzekać razem ze mną... zobacz, mamy teraz takie cosie: :owca:.

irwin546
29-03-14, 11:50
:owca2:


Te emotki to największy feature w tibii od czasu pieseło-smoków. I miło zobaczyć znany nick, spodziewałem się randoma bez tożsamości.

irwin546
15-05-14, 13:57
Ta nowa aktualizacja to nawet wcale ciekawie wygląda. Może bym nawet zagrał. Warto?

Estebano
15-05-14, 16:17
Jak lubisz narzekać to jest to UP dla Ciebie!

Obles
15-05-14, 16:38
Ta nowa aktualizacja to nawet wcale ciekawie wygląda. Może bym nawet zagrał. Warto?

Irwin - Ty masz hunta za to, że nie grasz, wiec jak zaczniesz grać to... w sumie nie wiem. Paradoks.

irwin546
02-06-14, 15:33
Meh meh meh, wolę sobie porysiać kuce i polutować sprzęty elektroniczne.

Zaskoczony jestem, że ktokolwiek jeszcze w to gra :P

Estebano
03-06-14, 15:17
To wszystko merv na noobcharach :P

irwin546
24-03-15, 21:40
Bu!

Widzę masę dziwadeł których nie znam na forum, ani jednego znajomego nicku. Zaprawdę, mroczne czasy nastały, gdy dawna światłość ginie w mroku otumanionych, pomniejszych umysłów.

Also: Przeszedłem hotline miami 2. Z jednej strony - CO TO ZA BUC WYMYŚLIŁ SOBIE, ŻE STRZELANIE JEST LEPSZE NIŻ DZIKIE MEELE POLEGAJĄCE NA CZYSZCZENIU POMIESZCZEŃ, z drugiej - duży poziom trudności, 10\10 za fabułę i oprawę, suma sumarum grało się całkiem przyjemnie.

irwin546
04-08-15, 20:33
Nie kupujcie Magicki 2, to syf. Polecam za to część pierwszą, jest bueno.

Polecam ksiażkę C# - rusz głową!, nauczy programować średnio rozgarniętego szympansa. Do tego później można z codeacademy ruszyć C++ z QT i możecie robić wszystko i wszędzie.


Kurde, przegapiłem rocznicę wątku, zrobilibyśmy konkurs na mój najlepszy post, albo coś.

Obles
04-08-15, 21:08
Nie kupujcie Magicki 2, to syf. Polecam za to część pierwszą, jest bueno.

Polecam ksiażkę C# - rusz głową!, nauczy programować średnio rozgarniętego szympansa. Do tego później można z codeacademy ruszyć C++ z QT i możecie robić wszystko i wszędzie.


Kurde, przegapiłem rocznicę wątku, zrobilibyśmy konkurs na mój najlepszy post, albo coś.

Co Ty tu robisz?
Irwinie, wracaj do pieczary z której żeś wylazł i nie zaburzaj harmonii Altaronu!
Taki jestem niemiły, bo sobie znikasz i wracasz tu niczym nicpoń najgorszy.

neilran
04-08-15, 21:16
Wrócił niczym Neo do Matrixa (z pokładu Nabuchodonozora) by Cie uwolnić, a Ty go obwiniasz :v #pstoprawda

irwin546
05-08-15, 23:16
Co Ty tu robisz?
Irwinie, wracaj do pieczary z której żeś wylazł i nie zaburzaj harmonii Altaronu!
Taki jestem niemiły, bo sobie znikasz i wracasz tu niczym nicpoń najgorszy.

Raz na jakiś czas ktoś się mnie pyta o OTSa, odsyłam go tutaj i przy okazji wchodzę sobie na forum :P. Ot i cała historia

Poza tym jest tutaj dużo kretynów, lubię kretynów. Fajnie się z nimi kłóci. To mówię ja, Irwin Kretyn. Autorytet.

Tron
05-08-15, 23:46
Odkopali dinozaura! Jeszcze z antyczną rangą Pomocnika :uśmiech8:

Arkon
06-08-15, 04:00
Sam pograj na Altaronie :v