PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] Potworki


Chamsin
13-05-11, 17:58
Witam.

Wpadłem na mam nadzieję dobry pomysł, że znajdę poparcie oraz że nie uznacie tego jako zdradzanie tajników gry...

Mogli byście na stronie głównej zrobić takie coś jak na tibia.pl jest.
Konkretnie chodzi mi o spis potworków występujących w grze ponieważ kilka dodaliście oraz podanie ich loota by ludzie mogli szacować czy opłaca się im na to iść ; )!

Seku88
13-05-11, 18:10
było już parę podobnych postów, mi się nie podoba ten pomysł, gra straciła by swój klimat

Chamsin
13-05-11, 18:12
Czemu by straciła ? Bo byś wiedział jakie itemy lecą? Proszę Cię nie przesadzaj....

Sosna
13-05-11, 18:31
ludzie się na to nie zgadzali. Przejdź się trochę posiedź na danym mobku i zapamiętaj co spada XD

Tron
13-05-11, 19:05
Wpadłem na mam nadzieję dobry pomysł, że znajdę poparcie oraz że nie uznacie tego jako zdradzanie tajników gry...

A opisywanie tego co potworki zostawiają po śmierci to nie jest zdradzanie "tajemnic"? Zły pomysł, który był już sto razy przerabiany, a za każdym razem była odpowiedź: "Nie." Więc nie rozpoczynajcie nad tym dyskusji.

Seku88
13-05-11, 19:08
jakie przedmioty lecą i jakie istnieją w grze, jakie potwory są ile hp mają itp... wolał bym by pozostało to zagadką, posiedzisz dłużej na jakiś potworkach to z pewnością dowiesz się co zostawiają po sobie :)

Zembolx
13-05-11, 20:52
Ile jeszcze takich cześków ktorzy w ogole nie czytaja forum zalozy taki temat?

odp byla juz nie raz.. NIE.

Slythia
13-05-11, 21:01
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=997