Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Zastosowanie mocy obliczeniowej po serverze npvp (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=21739)

Windykator 06-02-18 09:10

Jak wspomnailem w 1 poscie, zmiany na serverze nalezalyby do graczy. Wiekszos z Nas uwaza, ze bez trudu stworzylibysmy z altaronu server, ktory by zarabial. Problemem zawsze bylo podejscie "zrobie update hociazby dla 5 graczy, nie interesuje mnie czy bedziecie tutaj grac". Przy naszym podejsciu jestesmy pewni, ze rozdmuchalibysmy server do tego stopnia, ze graloby sie bardzo przyjemnie i oponwntow by nie brakowalo.

Kajtek 06-02-18 09:20

Ja tam Was wolę na normalnym by było kogo zabijać w przyszłości :)
Jestem nowym (starym) graczem, więc mało wiem o społeczności altarońskiej,a tym bardziej o pracy administratorów. Liczę, że uda Ci się namówić szefa projektu. Powodzenia :)

Windykator 06-02-18 09:24

Szefa nie namowie, ale byc moze Selbo otworzy oczy.
Na "normqlnym" nikt nie zamiedza grac, wiec ostatni gwizdek, by kogos od nas zabic.

Kajtek 06-02-18 09:36

Cytat:

Napisał Windykator (Post 163839)
Szefa nie namowie, ale byc moze Selbo otworzy oczy.
Na "normqlnym" nikt nie zamiedza grac, wiec ostatni gwizdek, by kogos od nas zabic.

Oj nie bądź takim pesymistą, jeszcze wrócicie :)

Windykator 06-02-18 09:50

Pewnie. Jak zawsze po resecie.

kasko43 06-02-18 13:15

Cytat:

Napisał Rahilux (Post 163827)
Bo żal komuś wydawać na serwer,

to może utrzymasz serwer z własnej kieszeni, a statusy kupione na nim i tak będą szły na główny cel altaronu czyt. nowa gra / rozbudowa cpvp i utrzymanie go?

Dla mnie nie ma problemu daj mi tylko silnik non-pvp tak jak stoji moge go placac ciagle jeszcze SS byl by za darmo :)

Kajtek 06-02-18 13:16

Cytat:

Napisał kasko43 (Post 163856)
Dla mnie nie ma problemu daj mi tylko silnik non-pvp tak jak stoji moge go placac ciagle jeszcze SS byl by za darmo :)

Grałeś może kiedyś na Iridii ?

Mervakis 06-02-18 13:17

Cytat:

Napisał Windykator (Post 163831)
Teraz dla tych ktorzy pisza bez wiedzy...
Mozemy przeniesc pare postaci z non. Jako, ze jestesmy zgatherowani na tsie i gramy gdzie indziej - mozemy logowac postacie na altaron i stac w namiotach medykow na calej mapie w tle. Nie bedziecie znali dnia ani godziny, a nasze logowania w glupim depo neo spowodowaly, ze howacie sie do pz i trabicie na alarm na czatach niczym itachi po polnocy na puzonie. Kazdego bossa mozemy przejac 2iec nawet itemy 2w przestana widniec na handlu. Bedziecie handlowali krolewskimi helmami za 400miodow, bo nic innego nie bedzie wchodzilo w gre. Nasze noobchaey beda rwgularnie czyscily pszczoly, misie i kurczaki, a te wszystkie hlvle z nonpvp beda plakac, ze kazdy resp jest tak waski,ze nie da sie uciec przed "banda dzieciakow niszczacych server". Zastanowcie sie po swojemu czy nie lepszym wyjsciem jest wyslac nas na inny server.

Serio myślisz, że szantaże i tupanie nóżką umacnia Waszą pozycję negocjacyjną? :>

Kajtek 06-02-18 13:21

Cytat:

Napisał Mervakis (Post 163858)
Serio myślisz, że szantaże i tupanie nóżką umacnia Waszą pozycję negocjacyjną? :>

Oni wszyscy tak myślą :)
Twierdzą, że bez nich serwer się rozpadnie :D

Grael 06-02-18 13:47

najgorszy pomysł jakikolwiek usłyszałem na temat przyszłości Altaronu. To zrujnuje całe piekno tej gry lol xd


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:00.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin