Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=104)
-   -   Działa server?? (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1683)

kaka 02-07-11 03:55

spoko, dzien SS dostaniemy za free, szkoda ze mam juz 58 i na chuj mi te 2 dni, ale rekompensata bedzie zajebista!

maja1414 02-07-11 07:01

Nie dostaniemy rekompensaty za długo serwer stoi i wiedzą że i tak kilkadziesiąt osób będzie grało nawet bez tych 2 walonych dni SS. Dobrze że dziś nocki nie robilem
Będzie tak jak ostatnio:

2011-06-24 12:29:20 Slythia
Poranny wypadek
Nasz jedyny Strażnik Gry, Kael, przeżył dziś rano dość ciekawą przygodę. Oto fragment jego pamiętnika.

Napisali fajną bajeczkę na głównej i tyle z tego mieliśmy

dedereq 02-07-11 07:10

Cytat:

Napisał kaka (Post 15588)
spoko, dzien SS dostaniemy za free, szkoda ze mam juz 58 i na chuj mi te 2 dni, ale rekompensata bedzie zajebista!


Tak tak, jasne jasne ;p tak jak Demisoz powiedział - jebną kolejną bajęczkę o czarnej magii, różowych smokach i armii szczurów która spowodowała wypadek w postaci wyłączenia serva... I chuj z tego dostaniesz, bo tacy ludzie, którzy już tu coś osiągneli i tak bedą tu grac

Waski1905 02-07-11 07:19

Co raz więcej niespodzianek:) frezy lagi i znowu crashe?? syto!

maja1414 02-07-11 07:26

Jakby im tak odjebać strajk przez pół roku SS nie kupować. Mówie wam nowe respy, nowe klasy, nowe subprofesje i zmiany zwiadowcy by nastąpiły w ciągu tygodnia a nie 6 miesięcy jak oni z takim tempem to robią.

DAWAĆ STRAJK :)

Waski1905 02-07-11 07:31

Cytat:

Napisał maja1414 (Post 15596)
Jakby im tak odjebać strajk przez pół roku SS nie kupować. Mówie wam nowe respy, nowe klasy, nowe subprofesje i zmiany zwiadowcy by nastąpiły w ciągu tygodnia a nie 6 miesięcy jak oni z takim tempem to robią.

DAWAĆ STRAJK :)

To nie przejdzie... Bardziej to bedzie wygladało na naturalny sposób co raz mniej osób bedzie grało a co wiąże się z tym THE END ALTARON!

Ja dalej nie mogę zrozumieć tyle server już ma tyle nad nim pracują a żeby sie nie pozbyć takich problemów jak crash/frezy :\

jakup 02-07-11 07:31

Cytat:

Napisał maja1414 (Post 15596)
Jakby im tak odjebać strajk przez pół roku SS nie kupować. Mówie wam nowe respy, nowe klasy, nowe subprofesje i zmiany zwiadowcy by nastąpiły w ciągu tygodnia a nie 6 miesięcy jak oni z takim tempem to robią.

DAWAĆ STRAJK :)

Signed :B

Serwer jak zwykle włączą po savie.

ArsEnox 02-07-11 07:41

uff, ja nie miałem prądu od 22 i nie mogłem grać aż do teraz to dla mnie wyszło na dobre, chyba ze nie wlacza do ssa i bedziemy czekac caly dzien.

ale ten altaron juz schodzi na psy, niedawno lagi, teraz crash, co to jest ? zarabiacie tyle to postarajcie sie o lepszego hosta a nie jakies gowno co non stop pada, czemu w tibi nie ma takich crashy, lagow ? nic tam nie ma raz na rok moze sie zdazy maly crash co naprawia szybko a nie co 2 dni jakis crash, lag -.^

pawel123343 02-07-11 07:47

Cytat:

Napisał ArsEnox (Post 15599)
uff, ja nie miałem prądu od 22 i nie mogłem grać aż do teraz to dla mnie wyszło na dobre, chyba ze nie wlacza do ssa i bedziemy czekac caly dzien.

ale ten altaron juz schodzi na psy, niedawno lagi, teraz crash, co to jest ? zarabiacie tyle to postarajcie sie o lepszego hosta a nie jakies gowno co non stop pada, czemu w tibi nie ma takich crashy, lagow ? nic tam nie ma raz na rok moze sie zdazy maly crash co naprawia szybko a nie co 2 dni jakis crash, lag -.^


Ziom Tibia ma 10 lat na pewno było na początku tak jak tu

tese 02-07-11 07:47

Miło, że w ogóle ktoś nas poinformował od wczoraj co się dzieje i czemu się tak dzieje.. Nikt nawet chyba z obsługi nawet nie raczył zajrzeć na forum..

Szkoda słów.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:42.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin