Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Oczekujące na wprowadzenie (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=57)
-   -   Propozycje na różne tematy. (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=731)

Tron 06-05-11 12:01

Cytat:

Napisał yago (Post 5937)
Świetne są te pomysły tylko zastanawia mnie ten stragan.Z doświadczenia wiem ,że potrzeba będzie kupa miejsca by ewentualnie pomieścić tylu graczy z ofertami gdyż zacznie sie tworzenie tzw. postaci sklepikowych. Np. na L2 pełno tego było.:confused:

Przecież jeden gracz zajmuje jedną kratkę (SQM), a stworzenie, np. dwu piętrowego budynku, który służył by takim celom nie jest trudne. Poza tym, nie każdy będzie mógł z tego skorzystać, Targowisko było by dostępne tylko dla Szlachty, no i Targowisko było by płatne, bądź pobierało by jakiś procent ze sprzedanych produktów.

Cytat:

Napisał Obles (Post 5915)
!.
Już kiedyś był pomysł, by zablokować lighthacka, niesyty ekipa powiedziała, że na dzień dzisiejszy nie wiedzą jak to zrobić, niemniej jednak gdyby weszło to w życie, Twoje propozycje dotyczące pór dnia są wg. mnie świetne.
2.
Tak.
3.
Kurcze no tak, ale żeby nie zepsuło klimatu proponowałbym coś w stylu księgi, w której wpisuje się klany biorące udział w wojnie, zanosi się ją do Komendanta Straży, a on daje nam klucze do wytyczonych rejonów, gdzie możemy bić się bez przeszkód. Myślę, że nie chciałby by po mieście też mu się mordowali.
4.
Nie... dzieciaki by tylko mówiły: "Ej ziomuś elo 600 pacz na muj profil ile ja to zabiłem ludkuf xP :***""
5.
Proponowałbym raczej przy trudniejszych zadaniach postawić jakieś znaki i na nich umieszczane były by nicki (w kolejności chronologicznej) kto wykonał zadanie.
6.
Generalnie pomysł w miarę dobry o ile jest to możliwe do wykonania (pamiętajmy, że ten silnik gry ma jakieś ograniczenia). Nie radziłbym jednak możliwość stawiania takich straganów byle gdzie, tylko w wytyczonych miejscach, targach, rynkach etc.
7.
Nie no fajne by to było, tylko nie wiem czy podczas wojny władze myślą dodatkowo nad wprowadzeniami walki między ludnością...

No i o takie wypowiedzi mi chodzi, zgadzam się z tobą w 100%. I cieszę się że ci się podobają moje pomysły ;)

Cytat:

Napisał Holdom (Post 5913)
Moja propozycja dotycząca pvp, bezkarnego zabijania ludzi w mieście jest taka - postawić w mieście kilku(nastu) strażników, którzy w jakiś konkretny sposób działaliby widząc 'pk'. Zastanawiające jest też to, że w czasach wojny miasta nie broni praktycznie nikt, do miasta mogłyby wejść wrogie jednostki (chodzi mi o kwestie fabularne).

No widzisz, bardzo dobry pomysł. Ale jakbyś nie zauważył to w kliku miejscach na mapie, są obecne obozy żołnierzy, którzy bronili by miasta ;) Podoba mi się twój pomysł. Możliwości jest tysiąc, wystarczy tylko pomyśleć ;)

gaLi 06-05-11 13:15

Oczywiście świetne pomysły jak ich mało ;p... Ale moje pytanie kiedy to wprowadzą?

Sosna 06-05-11 14:20

no jest dużo możliwości. System mountów może kiedyś bo biega sie wolno XD tylko bez systemu psucia itemów ^^

vardes 10-05-11 17:57

wszystko jest świetne z wyjątkiem punktu 4. to da botom szanse się zemścić, o ile go zabiliśmy zamiast zreportować ;d najlepszy pomysł to w punkcie 1, bo jak klimat to klimat :D

Slythia 12-05-11 19:10

Pomysły nawet dobre, myśl dalej ;p. Tylko nie trafiaj w to, co sama chcę wprowadzić od jakiegoś czasu.

2, 3, 6, 7 - będzie. W nieco innej formie, lekko zmienionej, lecz będzie.

Reszta nawet ciekawa, trzeba będzie o to pomarudzić.

Lewy 12-05-11 19:26

Fajna opcja z tymi pomysłami. Jestem ZA! :)



Cytat:

Napisał Slythia (Post 7586)
Pomysły nawet dobre, myśl dalej ;p. Tylko nie trafiaj w to, co sama chcę wprowadzić od jakiegoś czasu.

2, 3, 6, 7 - będzie. W nieco innej formie, lekko zmienionej, lecz będzie.

Reszta nawet ciekawa, trzeba będzie o to pomarudzić.

2 i 7 mi się w szczególności podobają. Myślę ze to wprowadzicie szybko :)


#edit
Tak pomyślałem przed chwilką że można by było zrobić funkcję "pomocnika na forum" gdyż ostatnio jak przeglądam forum widzę że jest dużo bezsensownych tematów i mały bałaganik.
Co o tym sądzisz Slythia?

Tron 13-05-11 16:29

Dodałem nowy pomysł, "Pory roku" ;)

Cytat:

Napisał Slythia (Post 7586)
Pomysły nawet dobre, myśl dalej ;p. Tylko nie trafiaj w to, co sama chcę wprowadzić od jakiegoś czasu.

2, 3, 6, 7 - będzie. W nieco innej formie, lekko zmienionej, lecz będzie.

Reszta nawet ciekawa, trzeba będzie o to pomarudzić.

Miło widzieć chociaż raz aprobatę kogoś z administracji. Ciekawi mnie jakie pomysły chodzą Ci po głowie, mam nadzieję że szybko ujrzą światło dzienne.

piotrek09i 15-05-11 11:26

Popieram wszystko w 100%

Kosky 05-06-11 18:56

mimo twierdzen wszystkich, pory roku chyba nie beda az tak trudne ?
jesli dobrze rozumuje, trawka i drzewska, ktore są na mapie to okreslone pliki. my widzimy je na mapie, bo silnik ma rozkaz : wyswietl to drzewko o nazwie pliku xx1324142 w tym miejscu, a trawke o nazwie 213fguehg tu i tu. idąc tym tropem, aby zrobić zimę, starczy jedynie na jej czas trwania podmienic plik trawy ze sniegiem- wszedzie gdzie jest trawa, bedzie snieg ! :D trzebaby tylk przetestowac, jakby to wygladało, by nie wyszlo zbyt sztucznie ;)
drzewa- wystarczy na grafice "zielonego" dorysowac czapy sniegu i znow podmienic plik. to tylko moje wyobrazenie na temat tego jak dzialaja gry. jesli mam racje- nie powinien to byc klopot, nawet gdyby "manualnie" technicy robili pory roku, a nie sama gra cyklicznie jak to jest w przypadku dzien\noc. jesli sie myle- to tylko poprze fakt ze nie jestem grafikiem ;P

jacobs93 06-06-11 07:09

Jestem za: 1,2,3,4,8 :) Temat dobry, godny uwagi. Pozdrawiam :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin