Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Krytyk (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=835)

Slythia 07-05-11 12:38

Na podstawie komentarzy 'zły nick', 'be nick', 'niepoprawny nick', 'botowanie jest zabronione', 'uporczywe przeklinanie pomimo ostrzeżeń' stwierdziłeś, że jestem dziecinna? Niezły z ciebie psycholog.

Tron 07-05-11 12:49

Cytat:

Napisał Van Taron (Post 6294)
Zwariowany Alkoholiku, pisałem do Prakta i Bartg o Range Moderatora na forum. Pojawia się straszny śmietnik, lecz nikt mi nie odpisuje...

A co do Doradcy czy też MG, to nie wiem. Na razie poznaje grę, i tak jest dobrze.

Słuchaj, moderatorem nie zostaję się od tak. Trzeba na to zasłużyć. A szanse na zostanie Mistrzem Gry są prawie zerowe, więc nie próbuj. Więc pisząc do MG, z pytaniem "Czy mogę być moderatorem, jestem super", nic nie wskórasz. Osobiście bym Cię zaszufladkował do rangi "Anti-Moderatorzy", bo natrętni ludzie nie są fajni. I powtarzam jeszcze raz - trzeba na to zasłużyć. Pisz mądre i pomocne posty, pomagaj ludziom jak się tylko da, a może ktoś z administracji Cię zauważy, i awansuje. A potem to tylko trzeba się wspinać po szczeblach łańcucha pokarmowego ;)

Van Taron 07-05-11 13:05

Cytat:

Napisał Zwariowany Alkoholik (Post 6303)
Słuchaj, moderatorem nie zostaję się od tak. Trzeba na to zasłużyć. A szanse na zostanie Mistrzem Gry są prawie zerowe, więc nie próbuj. Więc pisząc do MG, z pytaniem "Czy mogę być moderatorem, jestem super", nic nie wskórasz. Osobiście bym Cię zaszufladkował do rangi "Anti-Moderatorzy", bo natrętni ludzie nie są fajni. I powtarzam jeszcze raz - trzeba na to zasłużyć. Pisz mądre i pomocne posty, pomagaj ludziom jak się tylko da, a może ktoś z administracji Cię zauważy, i awansuje. A potem to tylko trzeba się wspinać po szczeblach łańcucha pokarmowego ;)

Moderator nie ma pomagać tylko pilnować porządku. Może jestem za surowy ale cóż.

Cytat:

Napisał Slythia (Post 6295)
Na podstawie komentarzy 'zły nick', 'be nick', 'niepoprawny nick', 'botowanie jest zabronione', 'uporczywe przeklinanie pomimo ostrzeżeń' stwierdziłeś, że jestem dziecinna? Niezły z ciebie psycholog.

Nie jestem psychologiem, gdzie masz takie moje wypowiedzi. Mówię tu o Informacji dla gracza, jest przydatna. A takowych nie widziałem od Ciebie, może się myliłem? Jeśli tak, to przepraszam za spinke ;)

Kosiek 07-05-11 13:45

Ja się w sporej części zgadzam z Van Taronem. Mam wrażenie, że Slythia nie daje sobie rady na forum, oraz w grze. Uważam, że brakuje jej profesjonalizmu, w porównaniu z Bimem czy Travem, Praktem. Dobrym przykładem są uzasadnienia banów / ostrzeżeń, choć to bardziej czepianie się. Głupie szczegóły. Ale one o czymś świadczą.
@Slythia: Odpowiadanie na kanale pomocy to nie wszystko. Liczy się też wiedza o grze, o jej mechanice.
Ustosunkuję się jeszcze krótko do kwestii banów: Team mógłby załatwić problem "screen to nie dowód". Wystarczyłoby narzędzie do nagrywania filmików .cam, przesyłanych administracji. Tylko do tego trzeba wiedzieć jaka to wersja klienta...

Edit: możecie dużo, ale po prostu nie chcecie...

Slythia 07-05-11 13:58

Dobrze. Możesz sobie ściągnąć cama - wersję klienta sam znajdziesz, wystarczy poszukać, i nagrywać. Kwestia - co? Blokowanie - legalne. Odnośnie przeklinania i obrażania także zmieniliśmy regulamin. Co więc chcesz nagrywać?

Uzasadnianie banów/warnów to, jak sam stwierdziłeś - czepianie się. Powód jest podany za każdym razem, moja wypowiedź to jedynie komentarz do tego. Lecz skoro tak bardzo tego chcecie to mogę pisać 'złamanie xx pkt regulaminu'. Żaden problem. Myślałam, że 'zły nick' jest jaśniejszy od 'złamanie punktu 2a', lecz wasz wybór.

Dlaczego nie daję rady w grze? Jedynym powodem, o którym wiem jest to, że zwykle po prostu mam za dużo rozmów/zgłoszeń/pytań, lecz mojej winy w tym brak. Jeśli jednak chodzi o coś innego - napisz, a zapewne się poprawię.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:49.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin