Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [odrzucone] Umiejętności wojownika/zwiadowcy vs umiejętności Maga. (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=16199)

brave 02-07-15 14:27

Jak o ścianę, chciałbym zobaczyć jaki skillujesz 2 tygodnie i nadal masz chujowe skille, bo musisz rozdać pny w 3 umiejętności. A każda umiejętność zabiera tyle pnów co mlvl u maga.

kompromis 02-07-15 14:57

woj był przesadzony, teraz trzeba monitorować

mag jest w chuj tani

zwiad jest do dupy


:))


ah, poproszę full afk na zręczność znowu legalny, bo 1h bezustannego łowienia na wysepce na kazdy poziom zręki (a jeszcze 58 do wbicia), podobno od 146 kolejne 4 wbija się ponad 2h każdy - ciągłego siedzenia na dupie i łowienia, to ja dziękuję...

Shrime 02-07-15 15:13

@up
Nie wbija sie aż tak źle te ostatnie 4. Wchodzą po jakiejś godzinie każdy :P

Arkon 02-07-15 15:45

Cytat:

Napisał Shrime (Post 132187)
@up
Nie wbija sie aż tak źle te ostatnie 4. Wchodzą po jakiejś godzinie każdy :P

stwierdzam uzależnienie, lub miłość do klikania :v zwiadem ta zręczonśc to jest katorga, dlatego nie mam zamiaru za dużo skillowac i spróbuje sobie PNami grać.

Shrime 02-07-15 16:17

@Arkon
Spokojnie, w ciągu najbliższych 2ch tygodni dobijam 160 :v
P.S Pozdrawiam Natchnienie, mojego mentora z wręcz tytanową silną wolą.

neilran 02-07-15 17:15

Cytat:

Napisał Arkon (Post 132190)
stwierdzam uzależnienie, lub miłość do klikania :v zwiadem ta zręczonśc to jest katorga, dlatego nie mam zamiaru za dużo skillowac i spróbuje sobie PNami grać.

Wcale nie jest takie złe, jak regularnie godzine/dwie dziennie sobie poklikasz, to wbijesz bez problemu.
Ja ryckiem wbiłem 100 i będe skillował zręczność dalej, dodam że jest to mniej męczące niż skillowanie pozostałych skilli, bo te lecą naprawde wolno.
No ale przecież każdy skilluje full afk i w ogóle czerpie dzięki temu przyjemność, bo po to sie gra w altaron, żeby być afk, no nie? xD

Yooshi 02-07-15 18:17

Ja proponuje najpierw wszystkim ogarnąć co dana profesja potrafi.

Woj jest tani? Chyba 1h, moby biją mnie po 30 mniej od łucznika, a uciekać nie mogę (spamowanie hoxe alp i uciekanie nie wchodzi w grę).
Woj moze skilować na afk? To usuńcie to skilowanie, nie będzie płaczu. O matko ale płacz, ja jakoś nie zostawiam kompa na noc i grałem...
Dodam jeszcze, że łucznik może sobie pozwolić na alchemika, a woj na alchemiku to jest dramat, zakładając, że to duchowny/alchemik. Jeśli bierzesz ele/nekro -alchemika to nie zarobisz, bo musisz na ihy wydać. Więc...

Mag musi mieć hajs by skilować m lvl? Na jakim ty świecie żyjesz przyjacielu, pół serwera musi Cię nienawidzić by nikt od Ciebie runek nie kupował. Odkąd gram nekromantą to nawet ihy sprzedawałem, więc o czym ty mówisz człowieku?

Ogarnijcie się ludzie, nie patrzcie na innych najpierw posiedźcie i porozmawiajcie z sąsiadem czy rodzicami na czym expić możecie, bo płacz "ten to ma lepiej, ja mam lipe" jest.... śmieszne?

kompromis 02-07-15 18:46

woj duch/alch op... chyba najlepsze subprofy dla woja.
nekro alch 2h zarabia miliony.
Czy tylko ja mam jakąkolwiek wiedzę o profesjach i subach?

Xerion 02-07-15 20:17

Zaraz zaraz woj 2h necro alch zarabia miliony? Gdzie i jak? :o

Edit: dobra nie wypowiadam się co do tego rycka, bo nim nie gram, ale on nie ma leczenia więc gdy luurnie to musi uhy używać, które są drogie. Chyba że nie chce luurnac to wtedy ma hajs Ale bez expa. No i zależy jaki drop maja. Chyba że większe wampirze uderzenie go leczy, Ale I tak wątpię, ale ok ^^

CySiO 02-07-15 20:27

Górskie i wszystko inne co może bić z mroku.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:19.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin