Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   [pvp] Start nowego serwera (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=20285)

Maru123 06-09-17 09:45

Jak się ma sprawa "Statusów Szlacheckich"? W zamian za ostatni reset dostaliśmy 30 dni darmowe, dla graczy którzy byli aktywni. Jak ta sprawa będzie rozwiązana teraz? Proszę o odpowiedź kogoś z administracji.

oczywaszki 06-09-17 11:46

Zastanawia mnie jedno...

Szykujecie się na tyle osób itd., a czy starczy dla tych 200 osób (hohoho) miejsca na respach? Bo jeśli nic się nie zmieniło od kiedy ostatni raz grałam, to ludzie pouciekają po 2 tygodniach z tej gry. Do grudnia, czyli waszego pięknego update'u z nowymi terenami, to już każdy zdąży zapomnieć o tej grze. Błąd drodzy Altarończycy, duży błąd...
Ile teraz osób się zmieści na respach? 30-40? Mierzcie siły na zamiary.... I żeby nie było, nie hejtuję, ja tylko się zastanawiam jak wy chcecie ich zatrzymać, skoro mapa uboga i nie ma gdzie expić.....

P.s. Nie grałam w poprzednią edycję więc nie wiem czy coś dodali czy nie. Bazuje na swojej wiedzy sprzed... 1,5 roku

Obles 06-09-17 12:16

Cytat:

Napisał Maru123 (Post 158813)
Jak się ma sprawa "Statusów Szlacheckich"? W zamian za ostatni reset dostaliśmy 30 dni darmowe, dla graczy którzy byli aktywni. Jak ta sprawa będzie rozwiązana teraz? Proszę o odpowiedź kogoś z administracji.

Nie przewidujemy rozdawania statusów. Można je jednak uzyskać pisząc dobre poradniki (zachęcam!) oraz aktywnie pomagając w rozwoju Gry!

@oczywaszki
Jasne - mogą być tłumy, szczególnie na początku będą walki o najlepsze miejsca, ale... czyż nie o to chodzi? W świecie gry mamy bardzo dużo lokalizacji, problem w tym, że przez te wszystkie lata gracze nauczyli się i przyzwyczaili do tego, że zawsze mogą wybrać te najbardziej opłacalne i będą tam samemu - a to sytuacja na dobrą sprawę nadzwyczajna. Tym razem będzie trzeba przypomnieć sobie o innych potworach, dalszych zakamarkach lub częściej chodzić w drużynie. Gra jak nigdy nagradzać będzie wytrwałych, zorganizowanych i pomysłowych!

Rahilux 06-09-17 12:37

Polecam lecieć na Drzewce, a świetliki też ulepszone :D?


No i nie żebym narzekał ale przydałby się ten ss jak to było przedtem,
poradniki zrobią wam osoby które tu grają spory czas, mam wam dać poradnik jak expić na licor? zrobić poradnik jak wykonać wszystkie misje, pokazać gdzie są wszystkie skrzynki?
Bezsens, większość rzeczy już jest, a najbliższy poradnik będzie pewnie o kogarze bo tylko taki się póki co przyda.

Ukryty tekst:




i jeszcze jedno, jak z ochroną ddos? jak kasti reklamował to coś czuje że jego przeciwnicy mogą się rzucić na to xd.

Windykator 06-09-17 13:30

O ironio. Wlasciciel altaronu bedzie wynajmowal servery ludziom ktorzy beda pingowali jego servery.

makmej 06-09-17 16:06

Proponuje dodatkowo zmienić czas respów KRASNOLUDÓW SZEREGOWCÓW, tak aby dało się robić kółko na jednym z dwóch respów... SERIO jest to WKURW... quest! Dodatkowo powinniście dodać 1-2 respy krasnali >.> w tym jeden duży resp szeregowców.
Ogólnie powinniście również powiększyć resp gryfów na Ankardii oraz dodatkowo przyspieszyc czas ich respawnu, to samo się tyczy takich potworów jak cyklopy, drzewce...

Psychol 06-09-17 16:12

To jest nowy serwer pvp? Nie otwieraja nowego non-pvp?
Bo kiepsko jest opisane. I jesli ktos chcialby zagrac na non to na dobra sprawe bedzie gral jak dawniej bez.zadnych zmian? Prosze o info

Bass1 06-09-17 17:24

Stary pvp resetowany serwer, non pvp zostaje bez zmian

mario 06-09-17 22:27

Na non bez zmian żadnych i bez upoważnienia, tylko na nowym pvp będzie upp

Furmann 06-09-17 23:17

Siema Altaronczycy, dotarła do mnie dobra nowina.
Jednak nie wszystko rozumiem możecie mi wyjaśnić?
Npvp zostaje "nieruszany" Czyli ani zapowiedziane zmiany, ani przyszła aktualizjacja nie dotknie npvp? Czy dobrze rozumiem?

Jeśli nie to zacznę gre na pvp, ale ogolnie wolałbym aby wszystko było od zera i oba serwery ruszyły na nowo z nowym startem i nadzieiją, że przetrwają lata. Możliwe to jest? Można? RR szykujcie się :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:39.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin