Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Cennik robionych run (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=19817)

Mervakis 11-02-17 16:56

Nie musi być, ale widząc głosowania, wiem że głosowanie, które w poniedziałek wygra 20:18, zrobione tydzień później przegra 18:20. Lepiej wprowadzać coś czego gracze faktycznie chcą i co do czego się zgadzają niż tydzień potem to usuwać, bo ktoś zrobi ankietę usunięcie run ze sklepu. Nie wiem czy te 8 osób jest na tak czy na nie, bo może 1-2 napisały jaką cenę chcą.

mario 11-02-17 16:59

3 pkt ankiety jest wyraźnie skierowany w stronę tak chce ale cena ma być wyższa niż 1.4x więc nie wiem nad czym polemizujecie w tym momencie..

Catthon 11-02-17 17:03

Cytat:

Napisał mario (Post 155064)
3 pkt ankiety jest wyraźnie skierowany w stronę tak chce ale cena ma być wyższa niż 1.4x więc nie wiem nad czym polemizujecie w tym momencie..

Czyli jeżeli zaspokoimy marzenia o wyższej cenie, to będzie 2/3 za :uśmiech:.

Mervakis 11-02-17 17:18

Cytat:

Napisał Catthon (Post 155066)
Czyli jeżeli zaspokoimy marzenia o wyższej cenie, to będzie 2/3 za :uśmiech:.

Nom, wtedy tak.

Figovsky 11-02-17 21:58

1.5x i git. Ogólnie głosując na trzecią opcję, zgadzałem się w stuprocentach na wprowadzenie run do npc. Dla mnie to jednoznaczne więc podnieść lekko cene tak do 1.5x max 1.6x większą i wprowadzić ponieważ ankieta jest przegłosowana. I to jeszcze biorąc pod uwagę głosy typów, którzy nie są sobie w stanie wyobrazić nawet godzinnego klepania runek przed każdym refillem czy typów, którzy głosowali na ''nie'' z czystej złośliwości.
To tak jakby zwiad przed każdym refilem musiał tworzyć bełty, a rycerz ostrzyć swoją broń przez godzinę, lol. Balans musi być też pod tym względem.

Catthon 11-02-17 22:21

Jestem w telefonie. Jazdy kolejny offtop w tym temacie będzie karany.

356278 11-02-17 22:23

Gość ty ulomny jesteś przegłosowana nb charami? Nie chcesz robić run to wal z alukow chcesz bić więcej poświęć trochę czasu na robienie runek. Runki trzeba zostawić jak są.

mario 11-02-17 23:21

Cytat:

Napisał 356278 (Post 155087)
Gość ty ulomny jesteś przegłosowana nb charami? Nie chcesz robić run to wal z alukow chcesz bić więcej poświęć trochę czasu na robienie runek. Runki trzeba zostawić jak są.

Trzeba zostawić bo ty w 8 min sam robisz i stakujesz 1k pocisków? To pałek też powinien sam sobie robić Belty.. Marek ci może powiedzieć że nie zostało to przegłosowane nb charami.. oprócz nas tez inni grają jak np hertagon który tez jest za wprowadzeniem, nie wiem czy wszyscy ale napewno część. Twoje argumenty są takie słabe.. kogo będzie stać będzie kupować, kogo nie to nie. Będzie chociaż alternatywa taka jak ma teraz związek może kupić lub sobie zrobić.. mag teraz takiej nie ma. Musi klepać przez 30 min tych pocisków żeby poexpic godzinę...

Ps. Przez cały dzień expic nie możecie to macie czas żeby narobić sobie tych pocisków na nocne expienie to się nie dziwię że dla was jest to ok by robić te pociski ;)

Goferczarnegozla 12-02-17 00:52

Cytat:

Napisał Figovsky (Post 155085)
1.5x i git. Ogólnie głosując na trzecią opcję, zgadzałem się w stuprocentach na wprowadzenie run do npc. Dla mnie to jednoznaczne więc podnieść lekko cene tak do 1.5x max 1.6x większą i wprowadzić ponieważ ankieta jest przegłosowana. I to jeszcze biorąc pod uwagę głosy typów, którzy nie są sobie w stanie wyobrazić nawet godzinnego klepania runek przed każdym refillem czy typów, którzy głosowali na ''nie'' z czystej złośliwości.
To tak jakby zwiad przed każdym refilem musiał tworzyć bełty, a rycerz ostrzyć swoją broń przez godzinę, lol. Balans musi być też pod tym względem.

Tak ogolnie to skad u Ciebie taka nagla zmiana nastawienia odnosnie run i maga? Z ciekawosci pytam bo przez te ~2 miechy zwrot o 180 stopni wczesniej robienie run hurr durr easy latwo refille szybkie maga za to exorit pisal ze mna ze robienie run to tragediia a teraz odwrotnie? xD Beka jak tu ma byc balans jak wszystko sie zmienia zaleznie od tego kto ma przewage

Dejmonix 12-02-17 10:04

Cytat:

Napisał mario (Post 155064)
3 pkt ankiety jest wyraźnie skierowany w stronę tak chce ale cena ma być wyższa niż 1.4x więc nie wiem nad czym polemizujecie w tym momencie..

Wyraźnie by było jakbyśmy widzieli tam "Tak" i "Ale". Ja zostaję przy "nie", a co będzie to będzie, czy będą potem zakładać cry tematy, że "za mało zarabiamy zwiększcie drop" - czas pokaże. Chociaż nie, takie tematy już były teraz czekajmy na kilka ankiet.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:15.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin