Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Community PVP (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=124)
-   -   [Dyskusja] nowy start (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=20255)

mutek99 19-08-17 23:06

Nie wiem po co kombinowaliscie z ilością % do hp potworow. Wystarczylo zmniejszyc exp rate o polowe i tyle. Chuja da to, ze manasy să troche tańsze jak 80 magiem mam bagiennego smoka na 7 pela alukow. Kasy musi byc sporo bo inaczej ludzie bede srali po majtach i wojen nie bedzie . Chyba nie chcemy powtorki z 3 edycji.
/exo

Bass1 19-08-17 23:23

Exo oni nie chcą aby altaron był łatwy a potwory mają 50% więcej hp teraz z tego powodu iż nie ma być tak łatwo do expienia xD Masz teraz dłużej siedzieć i tłuc kasę na dicerosach, oficerach i tym podobnym a na akcje i tak nie polatasz bo noobem hajs teraz będziesz trzeba robić by się bić. Nie wiem kto wpadł na taki durny pomysł ze wzrostem hp ale większości to się i tak nie podoba.

mutek99 19-08-17 23:30

Cytat:

Napisał Bass1 (Post 158467)
Exo oni nie chcą aby altaron był łatwy a potwory mają 50% więcej hp teraz z tego powodu iż nie ma być tak łatwo do expienia xD Masz teraz dłużej siedzieć i tłuc kasę na dicerosach, oficerach i tym podobnym a na akcje i tak nie polatasz bo noobem hajs teraz będziesz trzeba robić by się bić. Nie wiem kto wpadł na taki durny pomysł ze wzrostem hp ale większości to się i tak nie podoba.


Chuja sie podoba . To ma byc serwer utworzony pod napierdalanie sie a nie . Sama nazwa wskazuje EnfoPvp kurwa jebana jego mac!!!

Bass1 19-08-17 23:56

Samo życie ;p zacznie tu się system płacisz za statusy masz talary tak to będzie wyglądało ;p

Zao 20-08-17 02:17

Magi sobie poradzą z kasą na wyższych lvl, rycki też, gorzej ze zwiadkami ten to będzie pół dnia robił poty, drugie pół dnia zarabiał kasę i może z dwie godzinki poexpi za tą kasę, chyba że padnie, to wtedy znów poty, zarabianie i zbieranie składników, no chyba że padnie dwa razy wtedy to już chu. Zrobi maga, mówię czysto teoretycznie bo raczej nikt z walczących nie będzie grał zwiadem, a jeśli tak to szczerze współczuję :D

Obles 20-08-17 08:42

Cytat:

Napisał Zao (Post 158470)
Magi sobie poradzą z kasą na wyższych lvl, rycki też, gorzej ze zwiadkami ten to będzie pół dnia robił poty, drugie pół dnia zarabiał kasę i może z dwie godzinki poexpi za tą kasę, chyba że padnie, to wtedy znów poty, zarabianie i zbieranie składników, no chyba że padnie dwa razy wtedy to już chu. Zrobi maga, mówię czysto teoretycznie bo raczej nikt z walczących nie będzie grał zwiadem, a jeśli tak to szczerze współczuję :D

A jak padnie trzy razy? A jak padnie trzy razy to co wtedy?

gosczklasa08 20-08-17 08:46

To kiedy startujemy?

Rahilux 20-08-17 09:17

Cytat:

Napisał Obles (Post 158471)
A jak padnie trzy razy? A jak padnie trzy razy to co wtedy?


Zamiast maga zrobi knajta.

sokoskiii 20-08-17 10:19

Cytat:

Napisał mutek99 (Post 158466)
Nie wiem po co kombinowaliscie z ilością % do hp potworow. Wystarczylo zmniejszyc exp rate o polowe i tyle. Chuja da to, ze manasy să troche tańsze jak 80 magiem mam bagiennego smoka na 7 pela alukow. Kasy musi byc sporo bo inaczej ludzie bede srali po majtach i wojen nie bedzie . Chyba nie chcemy powtorki z 3 edycji.
/exo

Tez uważam ze te 50% hp to huj..y pomysł wystarczy zmniejszyc expa z potworków i tyle.

Bass1 20-08-17 11:37

Tak wszyscy zaczną grać wojownikami i ob z 20 ryców haha pozdro xD


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:30.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin