Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Dyskusje ogólne (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Wsparcie dla Serwera Non-pvp (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=21242)

leavemealone! 16-10-17 22:26

Ale ta ankieta nie ma serio żadnego znaczenia. Można robić dowolne ankiety, które i tak nic nie wniosą. Gwarantuję Ci, że gdyby zapytano dowolną społeczność o to czy chcą dostawać kasę za free i przejść na emeryturę w wieku 20 lat, to znakomita większość była by za. Administracja informowała już wielokrotnie o tym, że server nonpvp nie będzie rozwijany.

c770832 16-10-17 23:03

Ormo dobra..

Zjadek 17-10-17 00:35

@Ormo

Bez obrazy, ale Twoje porównanie jest z d..y. To nie jest kwestia czy ktoś komuś coś da. Chodzi o wsparcie serwera.

Zgadzam się, że w tym momencie wątek jest wyczerpany. Kto miał zagłosować to zagłosował.

Wyników nie mam zamiarów naciągać, ze względu na brak argumentów niektórych graczy serwera pvp (nie bo nie itp.) Jednak wyraźnie widać, że za wsparciem jest wiele osób.

Ankieta pokazała również ciekawą rzecz, być może ktoś zwrócił na to uwagę. Mianowicie to, że jednak na serwera Non-pvp gra spore grono osób skoro tyle głosów jest na ,,tak". Oczywiście zdaje sobie sprawę, że to nie tylko gracze npvp, ale jednak :)

voagar 17-10-17 05:56

Cytat:

Napisał leavemealone! (Post 161510)
W 2011 to d byles i g widziałeś.... na Kościane się chodziło po hajs i była tam zawsze kolejka. Myślę, że temat został wyczerpany i nadaje się do zamknięcia.

Od 60 lvla zwiadem tylko kościane non stop, profit koło 15talarów w godzinke.
Zresztą w 2011 roku, to chyba nie dało się mieć waste nigdzie.

p.s. Co by offtopu nie robić to moje zdanie w temacie nonpvp to mam to w dupie

ciaparek 17-10-17 07:07

Ja również liczę jednak na przychylność administracji w kwestii wsparcia, jeśli do niej nie dojdzie to piekiełko zwane serwerem pvp "od graczy dla graczy" będzie tętnić (umierać) własnym życiem, do grudnia coraz bliżej a graczy coraz mniej a i moja noga na pvp nie postanie, życzę wszystkim miłego dnia :)

Shrime 17-10-17 07:43

Śmieszy mnie trochę fakt, że gracze cPVP mają zmieniać się dla graczy nPVP, a gracze nPVP nie mają zamiaru zmienić się dla graczy z cPVP.
Mówicie że nie da sie poexpic na serwerze pvp, mimo że pewnie nawet nie próbowaliście.
Mój głos poszedł na nie.

ciaparek 17-10-17 08:07

Wytłumacz mi jak gracze cPVP zmieniają się dla graczy nPVP? nie ogarniam tego. Grałem na pvp jak ty jeszcze nie miałeś założonego konta i jak wyglądała moja rozrywka i chęć poznania gry? odpowiedź brzmi dwojako tj. albo byłem wyganiany z respów albo na nich ginąłem od nudzących się graczy oczywiście nigdy solo po mnie nie przychodzili i gra się kończyła średnio na 100 poziomie, po sławnym resecie przeszedłem na nPVP za namową kolegi i to był bardzo dobry wybór ponieważ zacząłem w końcu poznawać grę, tereny i expowiska których wcześniej na oczy nie widziałem.
Co do obecnego stanu gry na cPVP nie będę się wypowiadał bo mnie to zwyczajnie nie interesuję tylko wyraziłem swoją opinię w poście wyżej że graczy coraz mniej a nie rozwijając nPVP nie zyskacie tych że graczy w swoich szeregach w swoim kurwidołku

Catthon 17-10-17 08:09

Dobrze, temat został przewałkowany. Zasygnalizowany Administracji. Zamykam i kolejne symetryczne tematy powtarzające się w najbliższym czasie również będę zamykał.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:08.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin