Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Co się stało z Administracją? (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=18959)

neilran 10-03-16 22:14

Co się stało z Administracją?
 
Jak w temacie. Pytanie jest skierowane do Administracji, a my możemy wysuwać tylko domysły.

Być może admini postanowili sobie na wielki post wyrzec się przyjemności rozmawiania z użytkownikami. Moim zdaniem, biorąc pod uwagę codzienną dawkę raka, w postaci roszczeniowych narzekań i destruktywnej krytyki nie powinni wyrzekać się takiego umartwienia.

Druga teoria, to aresztowanie Kajetana P.. Co jeśli ofiara Kajtka to był nasz admin? ;(

Ukryty tekst:
Trzecia teoria: coś się zepsuło i ich nie słychać xD

Mesmerize 10-03-16 23:04

Administracja być może się nie odzywa ponieważ szykuje jakiś big update - niespodzianke lub po prostu olali temat. Takie opcje widze, ja bynajmniej przestałem grać gdyż bardziej prawdopodobna opcja jest że mają już gdzieś server ;p

CySiO 11-03-16 09:18

Myślicie, że łatwo robi się coś dla nikogo?? :D Odpuśćcie administracji. Może próbuje naprawić to co zepsuli. Po prostu grajcie i nie oczekujcie wiele. Dla 10 osób nie tworzy się mega otsa :D.

Ditos 11-03-16 13:02

jak tak dalej pójdzie to nie beda miec 10 osob a na forum beda pisać boty..

CySiO 11-03-16 14:46

Dlatego całe pvp odeszło. A przynajmniej 90%. Bo wojny nie ma w obecnej sytuacji. Obrażenie z bomb + obecny system ekwipunku zniszczyły ją. I wszyscy przestali grać, kto uczestniczył w wojnie, a reszta przestała grać, bo nie ma z kim :D.

Windykator 11-03-16 18:28

Mylicie się, pracują aktywnie nad reworkiem pelikana, mdz:

-grafiki
-systemy aka skrypty
-specjalne fragmenty mapy, specjalnie dla spawnu pelikanów, projektowane przez utalentowanego (tutaj bez sarkazmu, podziwiam Pana) https://forum.altaron.pl/member.php?u=2823

Szykuję się przełomowa łatka.

@Down
http://i.imgur.com/yQLMrIa.png
W tym tez.

neilran 11-03-16 18:47

Cytat:

Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.

Coś w tym jest :v

Lunaar 11-03-16 20:16

sprzedam chara pisać privy

Ukryty tekst:
jak nie dostane bana za ten wpis to administracji nie ma. a oferta prawdziwa.

neilran 11-03-16 22:10

@up to pewnie modek się udziela, a Ałtrel nas opuścił ;_;

Mesmerize 11-03-16 22:24

Cytat:

Napisał CySiO (Post 148951)
Myślicie, że łatwo robi się coś dla nikogo?? :D Odpuśćcie administracji. Może próbuje naprawić to co zepsuli. Po prostu grajcie i nie oczekujcie wiele. Dla 10 osób nie tworzy się mega otsa :D.

I rzecz jasna nikt nie raczy napisać o tym na stronie głównej, chociażby na forum dla utrzymaniu graczy, no chyba że im się klawiatury poprzepalały za te 50 000 zł inwestycjii. :uśmiech8:

Catthon 11-03-16 23:07

Parę osób w tę grę jednak jeszcze gra. Dlatego przestrzegajmy regulaminu i jakichś tam standardów kultury.

neilran 11-03-16 23:12

Nie masz jakiegoś kontaktu z adminami?

Catthon 12-03-16 00:26

Nie szukam go. Sam już nie gram.

Tron 12-03-16 02:06

Nie chce tutaj obierać żadnego oficjalnego stanowiska, ale to jest nie do pomyślenia, że gracze nie otrzymali żadnych słów wyjaśnienia. Z tego co wiem i nie chce tego nazywać porzuceniem - projekt został wstrzymany i pozostawiony sam sobie na czas nieokreślony. Sądzę, że nikt nie jest tym zaskoczony.

Także łatki nie ma się co spodziewać, bo przez kawał czasu nic się nie posuwało do przodu, a z zakupami statusów bym się osobiście wstrzymał do obrania oficjalnego stanowiska przez administrację - za pewnie pregusię.

inbass 12-03-16 09:27

Cytat:

Napisał Tron (Post 148979)
Nie chce tutaj obierać żadnego oficjalnego stanowiska, ale to jest nie do pomyślenia, że gracze nie otrzymali żadnych słów wyjaśnienia. Z tego co wiem i nie chce tego nazywać porzuceniem - projekt został wstrzymany i pozostawiony sam sobie na czas nieokreślony. Sądzę, że nikt nie jest tym zaskoczony.

Także łatki nie ma się co spodziewać, bo przez kawał czasu nic się nie posuwało do przodu, a z zakupami statusów bym się osobiście wstrzymał do obrania oficjalnego stanowiska przez administrację - za pewnie pregusię.

Z tego co ja usłyszałem, to było mniej więcej tak: "Nic nie róbcie."
Dlaczego? A tego już się nie dowiedziałem.
Może kończony jest otc? A może po prostu nic nie robią.

Yooshi 12-03-16 11:09

Cytat:

Napisał inbass (Post 148987)
Z tego co ja usłyszałem, to było mniej więcej tak: "Nic nie róbcie."
Dlaczego? A tego już się nie dowiedziałem.
Może kończony jest otc? A może po prostu nic nie robią.

Jeśli brak odzewu spowodowany jest "kończeniem otc" to jakiś totalny debilizm.
Brak jakiejkolwiek oznaki życia administracji na forum zapewni dużo nowych graczy.

Dakashi 12-03-16 13:42

Ja licze, ze jezeli pojawi sie jakakolwiek informacja bedzie ona brzmiala nastepujaco: "serwer ma nowych wlascieli. Ze wzgledu na ten fakt i duze zmiany bedzie restart postaci. (co oczywiscie nie oznacza tego, ze administracja tak na prawde sie zmieni haha ).

Mcree 12-03-16 14:05

Witajcie serdecznie drodzy gracze!
Tak, nie odzywałem się na forum prawie rok czego absolutnie nie żałuję. Jedynie zaglądałem raz na 2-3 miesiące sprawdzić co się tu wyprawia ;)

Bardzo mi przykro, że to wszystko tak się stoczyło, że jest praktycznie gorzej niż było przed resetem.
Szkoda, że tu nikt nigdy nie doceniał czasu i energii włożonej w rozwój projektu, nawet sama administracja była olewana przez właściciela.
Dlatego przyszedł najwyższy czas, żeby oni olali go :> Wcale im się nie dziwię, szkoda mi tylko was, bo na tym najbardziej cierpicie.

Dopóki nic się nie zjebie w silniku to kasa ze statusów zasila budżet na serwer VPS, więc można powiedzieć, że w chwili obecnej projekt "zarabia", ale niestety tylko na koszty.

Dopóki właściciel projektu się nie odnajdzie to nic się tu nie zmieni #potwierdzoneinfo

Korzystając z okazji chciałbym w tym miejscu serdecznie pozdrowić (uwaga będzie długo!):
Calineczkę, Ziela, UW, Wafelka, całe SWS, Zuzę, Arkona, Ravenosa, Vonderbama, Hanumana, Matta, Mańka, Uiopka, Mikelorda, Janelkę, Elektrixa, Magneto, Casuala, wujka aka estebano, Skere, Dark Elfa, Scurvego, Kurę i ich ekipę, Polcia, Akeria, Oska, Karmelcie, Borgha i jego ekipę, Inbassa i jego ekipę, Merva, Pregusie, Trona, Catthona (miałem Ci pisać priv, że jesteś hipokrytą, bo miałeś nigdy nie grać na npvp! ha! :>), Westa i jego ekipę, całe STARE Collegium, całą starą ekipę ich przeciwników (czasy New Era) zwłaszcza Złego :>, Pyro Magik, Krystian, Beata, Piegus, Whispers, Lewski, Rubson, Aellius, Proszo i Poszukiwacz Przygód (czasy Titanii haha), Bajerant, Azafaris, Werty, Verpax, Krótkowidz, Siupek, Lucek i Lilith i zapewne wielu wielu innych z którymi miło spędzało się tutaj czas. Zwłaszcza noobki 10-20 lvl'e, które brało się do leczenia na bossy, gdy byłem tylko ja i UW, a sam bym się nie wyleczył- to było genialne :uśmiech7:
Tym którzy jeszcze grają życzę wszystkiego co byście chcieli, żeby się wam przytrafiło.

P.S.
Nie chcę mi się pisać postu o temacie Karmelenka, więc się tu wypowiem, że z POSTÓW to dla mnie noobem nie jest, nawet niektóre są ciekawe i śmieszne.
Myślę, że nowym moderatorem forum mogłaby zostać ta Pani z hejtstopu :uśmiech8:
http://pikio.pl/wp-content/uploads/2...k-hejtstop.jpg

#Edit
Dzięki za miłe słowa i odzew na gg ;)

tomakeo 12-03-16 18:00

Dzięki za pozdrowionka i pozdrawiam równie mocno.

Nawiązując do Twojego posta. Czy jakiś artykuł w kodeksie cywilno-prawnym nie wnosi o przejęciu porzuconej własności na koszt przejmującego? Nie chce mi się wertować całego kodeksu, więc pytam, bo może ktoś coś na ten temat wie.
Gro graczy mieszało z błotem zmiany wprowadzane przez administrację, a mieli bodaj dwa razy dostęp do otwartych testów, mieli wgląd w kwestie balansu profesji, ale testy zazwyczaj kończyły się po trzech dniach bezmyślnej napierdalanki pod dp. Każdą zmianę można było negować, pod warunkiem przedstawienia konstruktywnych sprzeciwów, a jak było to każdy widział.
Jestem pewien, że większość graczy, która wcześniej miała niepochlebne zdanie na temat administracji, teraz zastanawia się, czy jeszcze pogra na Altaronach.

Mam nadzieję, że Bosal ogarnie w końcu czapkę i zajmie się tym, albo zrzeknie się serwera na rzecz Pregiego.

#hażtak_pozdro

neilran 12-03-16 18:35

Cytat:

Napisał tomakeo (Post 149007)
Mam nadzieję, że Bosal ogarnie w końcu czapkę i zajmie się tym, albo zrzeknie się serwera na rzecz Pregiego.

Nie jestem tak biegły w temacie, ale z tego co wiem z plotek, to w 100% popieram.

Catthon 12-03-16 20:27

Zacząłem pisać mądrego posta, ale zostawię to na później.

Dzięki za pozdrowienia Hordan - nigdy nie mów nigdy. Idę na piwo, wzniosę toast za Altarony i znajomych, których dobrze wspominam.

Pozdrawiam!

Tron 12-03-16 22:43

Cytat:

Napisał tomakeo (Post 149007)
Mam nadzieję, że Bosal ogarnie w końcu czapkę i zajmie się tym, albo zrzeknie się serwera na rzecz Pregiego.

Jak mu przypomnisz, że Altaron istnieje :uśmiech4:

arcticode 13-03-16 18:59

Ahh szkoda szczepić ryja po prostu ....

spierdolili serwer przez te lata.. minecrafta zrobili z niego to i ludzie odeszli

oczywaszki 13-03-16 19:30

Dziekujemy za pozdrowienia Hordan :)

Ten temat pokazał,że pomimo pustek na serwerze gracze nadal się interesują tą grą i mają nadzieję na jakąkolwiek łatkę. Szkoda, że administracja umarła.

wejnos 13-03-16 20:15

Dzięki Hordan za pozdrowienia,wszyskiego dobrego.

A co do Altaronu to ja sie wstrzymuje z graniem do czasu wyjaśnienia tej sprawy.

Moim zdaniem Altaron R.I.P

neilran 13-03-16 21:07

Nie umarła, bo jak napisałem pw na FB to pojawił się komunikat o wyświetleniu.

Pisałem ponad tydzień temu żeby się odezwali ;_;

Tron 13-03-16 23:02

Cytat:

Napisał neilran (Post 149038)
Nie umarła, bo jak napisałem pw na FB to pojawił się komunikat o wyświetleniu.

Pisałem ponad tydzień temu żeby się odezwali ;_;


neilran 13-03-16 23:09

Dokładnie tak było xD

Taco 15-03-16 20:07

Cytat:

Napisał Tron (Post 149040)

Tron porusza się po internecie z ogromną finezją, biję pokłony.

Dather 21-03-16 19:51

Altaron a ja czekałem na nowe tereny i ... się nie doczekałem....

Nie upadaj Powstań! ...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin