Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Klany (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=37)
-   -   [dyskusja] Dominando (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=18204)

Czorny3303 04-12-15 04:10

To się nie dziwię, że mają wkurw na Ciebie...



Cytat:

Napisał poiuyt321 (Post 144502)
Widać że Carli i tym całym petom strzeliło już do łba i to porządnie.

Chciałem coś napisać, ale to:

03 gru 22:03 142 Pokonany przez Fanboy, Atena, Gumizelka

Mówi samo za siebie ;D

gumizelka 04-12-15 06:02

Cytat:

Napisał oczywaszki (Post 144505)
Pozwolę sobie to wyjaśnić, bo mam pomału dość.
Jeśli ktoś chce hejtować, niech tego w ogóle nie czyta.

Cała szopka jest inicjatywą Podziemnego Kręgu. Artezon był i jest zawsze taki sam, talarów nie szczędzi dla uczciwych. Prawda jest taka, że po resecie Selbo nawoływał do powrotu Collegium. Powstał temat, otwarty dla wszystkich graczy, stąd ta 'trejdówa' u Collegium na vc. (My z Artezonem graliśmy wtedy w tibie i zastanawialiśmy się czy wrócić na Altaron). Stąd u nas takie osoby jak np. Konrad, który na poczatku siedział na osobnym kanale i każdy się zastanawiał skąd ci ludzie się wzięli. Selbo w pewnym momencie zawinął się i zostawił nas z tym całym bajzlem, za który poniekąd był odpowiedzialny robiąc konta na vc wszystkim, którzy chcieli.
Uciekło stare collegium... Selbo, Colens, Lai, Nill...(przy okazji gh przemineło) Został tylko Artezon, Uru...

Cały ten burdel trzeba było ogarnąć, a nie było komu. Każdy komentował, lecz nikt nie chciał podjąć inicjatywy. Artezon jedyne czego się podjął, to ogarnięcia nowego vc po nieprzyjemnościach z Fardonemi pingowaniem.

Carla sobie ubzdurał, że skoro Artezon ma admina i ogarnął GH (bo tylko on miał cały czas Status Szlachecki) to już będzie rządził Collegium. Niestety kilka osób podpięło to pod chęć tyrani... Widzieliśmy, że na vc robi się nowa drużyna, szczerze mówiąc mieliśmy to gdzieś, nawet lepiej bo nie wszystkich dało się tolerować. "Niech historia pisze się sama" - to nam przyświecało, nam czyli tej piątce 'starszyzny', która wiedziała co się szykuje, ale miała to gdzieś.
Podziemny krąg za plecami knuł,a my mieliśmy nadzieje, że ci, którzy zostali na kanale na jednym vc, są naszymi ziomkami do końca. Niestety, tutaj też byliśmy w błędzie, odeszli wbijając nóż w plecy, siedziąc z nami na kanale i bijąc poszczególne osoby. Konta zostały wyrzucone, niektórzy sami odeszli....

I tutaj moje uznienie dla Konrada, ziomek chylę przed Tobą czoło, że okazałeś się najuczciwszy, a tak naprawdę mało się znaliśmy.

Ot w skrócie cała historia. Teraz Carla będzie pisał jak to było 'naprawdę', bo przecież to wszystko nasza wina. Powiem tak- mów sobie co chcesz. Każda historia ma dwie strony, to jest nasza wersja, jeśli masz choć trochę szacunku, powininieś to uwzględnić. Jeśli nie, zamilcz, bo nie dla Ciebie ten post pisany.

Pozdrawiam



wiec beata powiedz mi nigdy nie bylem dla was uczciwy? to czemu artezon szczędził mi talarów gdy dostałem bana?? uwierz mi że gdyby wtedy pozyczyl mi te je*ame 30 talarow to dzis jestem u was w gildii ;))

I dodam ze zawsze byłem do was wporzadku fakt faktem czasem mowilem rozne glupie rzeczy ( dość często nie powiem ze nie ) ale jak by nei bylo nigdy nie mialem nic do ukrycia az do pewnego momentu...

corkarypto 04-12-15 07:08

A ja proponuje zrobić taki event "mikolajkowe oro" i tak juz nikomu na tym Altaronie nie zależy. Nawalamy sie od jutra do niedzieli przez cale dwa dni. Zapraszam wszystkich do udzialu nie tylko strony walczace

poiuyt321 04-12-15 07:55

Cytat:

Napisał mario (Post 144513)
Czyzbym to był ja?

Sam dobrze wiesz :)

+ @Mustafa
Weź Ty człowieku już sie nie odzywaj... Potrafisz tylko wkurwiać ludzi.

c770832 04-12-15 08:50

@ Kausual
Idz stawiać swoje nogi na non pvp, bo tam twoje miejsce. Dla mnie i dla wielu ludzi jestes czlowiekiem pokroju morgiana albo nawet gorzej i nie mam pojecia jak takie osoby jak Selbo czy Kolenz mogly/moga darzyc cie jakimkolwiek szacunkiem. Nie wypowiadaj sie w tematach o ktorych nie masz pojecia bo nikogo twoje zale nie obchodza, a Arcziemu wchodzisz juz tak gleboko ze zaraz wyjdziesz mu przez usta gosciu...

Walles 04-12-15 08:58

A ja za to nie wiem jak ktoś mógł trzymać ciebie w teamie tylko dlatego, że płacisz lub ogarniasz VC parobku :)

no ale z jednej strony idiotów się wykorzystuje więc dobrze robili.

edit*
bardzo się ciesze, że masz tu tylu przyjaciół.

LukaszNiesforny 04-12-15 09:00

Gownoburza <3
Aż sie popcorn zaczął kończyć :p

c770832 04-12-15 09:09

2 lata trzymali mnie w teamie, 2 lata okradali i wykorzystywali, 2 lata musialem placic im za vc, okrutne kolegiumy ;/ Nie mam ochoty na rozmowe z kims kto grozi, ze przyjedzie i cie polamie tylko dlatego, ze nawyzywali cie w grze. Moim zdaniem jestes troche uposledzony, nie wiem jak to z toba jest do konca, ale cos musi byc na rzeczy. Baw sie dobrze na non pvp i luruj tam potworki przeciwnikom z calej sily ;D pozdro600

Trixis 04-12-15 09:48

Prosze się nie wyzywać . Dominator jest jeden , Spejson?

Graata 04-12-15 11:39

Cytat:

Napisał corkarypto (Post 144528)
i tak juz nikomu na tym Altaronie nie zależy.

Oh, seriously?

Artezon
04 gru 01:01 240 Pokonany przez Bagienna Hydra, Bagienna Hydra, Bagienna Hydra

Wysterylizowany:
Ostatnie wylogowanie z gry 2015-12-04 04:39
04 gru 00:58 220 Pokonany przez Bagienna Hydra, Bagienna Hydra, Bagienna Hydra


Te koxy mi lurneły bagienne na których same popadały :c


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin