Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   News'y na głównej stronie. (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=5408)

Black Jack 04-03-13 18:40

News'y na głównej stronie.
 
Droga Administracjo wyjaśnijcie nam zwykłym graczom, czemu informacja, że SUROWA stal ma zmienioną wagę zostaje umieszczona na głównej stronie, ale gdy przychodzi do ważnych informacji to milczycie? A tak, bo to niewygodne dla Was i mogłoby oburzyć część graczy.

Przy pierwszej zmianie cen puginałów było 0 informacji. Potem zmiana exp'a z czarnoksiężnika z 4,5k na 3,5k też bez info. Dzisiaj zmieniliście cenę sztyletów (puginałów) na 105 mdz (było 55, a wcześniej 2,5k?) BEZ ŻADNEJ informacji. Macie jeszcze jakieś as'y w rękawie?

Gratulujemy.

ps. Jak tak dobrze Wam idą zmiany to proponuje wycofanie tego czaru, co się będzie rozdrabniać.

Slythia 04-03-13 18:56

Cena została podniesiona dlatego, że puginały nie dość, że były znacznie tańsze od sd, to jeszcze zadawały mocniejsze obrażenia. Lecz faktycznie, o napisaniu tego na stronie głównej zapomniałam, już poprawiam.

jasiek50 04-03-13 19:10

przykładowo cena silnej bomby jest zajebiście większa od ceny puginału a DMG jest podobny

jakub00s 04-03-13 22:37

Za 10.5k kupisz 100 puginalow . No super tylko ze.leca one w chwile .
Do czego powinny one byc uzywane ?? .
Do tego by kazdy palek nekro uzyl ich 3 razy w grze do zabicia bossa ???? czy moze jednak do expa ??

Total 05-03-13 06:26

Skoro zwiadowcy necro narzekają na nową cenę puginałów to ja jako "MAG" też chcę bić z "ue" za 200 many i w dodatku bez blokady czasowej. Bo jak to? nie mogę expić z najlepszego czaru jaki mam, to po co mi on?
Hmmmm a najlepiej to "Sd" chce robić po 100 many.

Ludzie dalej po podwyżce ceny puginałów jest to najefektywniejszy sposób na expienie a że teraz będzie trochę na tym waste to już tak POWINNO BYĆ. !!!

Smile1 05-03-13 08:54

do tego, nie zostalo napisane, ze czar "Tworzenie Wloczni" zabiera mniej many.

Swatek22 05-03-13 11:00

Cytat:

Napisał jakub00s (Post 56378)
Za 10.5k kupisz 100 puginalow . No super tylko ze.leca one w chwile .
Do czego powinny one byc uzywane ?? .
Do tego by kazdy palek nekro uzyl ich 3 razy w grze do zabicia bossa ???? czy moze jednak do expa ??

zgadam sie z tym idzie ich od groma, wiec lekka przesada z ta cena, a co do expa tak samo zmniejszyliscie exp na gorskich trolli z 2,5k na 2,2k tez nie informujac nikogo

Agri 05-03-13 11:09

Nie rozumiem ludzi takich jak Wy. Gdybyście grali rycerzem, to chyba już byście szukali administracji z kastetami i basebollami ;)

Mervakis 05-03-13 11:10

Jest wojna, wszystko drożeje. Puginały nigdy nie miały służyć do ciągłego expienia. Chcecie szybko wbijać poziomy to musicie zainwestować w to pieniądze. Czy ta zmiana aż tak boli skoro i tak wszędzie gracz jest w stanie zrobić profit?

@Agri - Rycerzem da się grać jak i szybko wbijać poziomy. Zobacz jaki poziom ma Irvizz.

tomakeo 05-03-13 11:19

Cytat:

Napisał jakub00s (Post 56378)
Za 10.5k kupisz 100 puginalow . No super tylko ze.leca one w chwile .
Do czego powinny one byc uzywane ?? .
Do tego by kazdy palek nekro uzyl ich 3 razy w grze do zabicia bossa ???? czy moze jednak do expa ??


Do czego powinny być używane ? To już kwestia budżetu gracza. Z reguły są używane na te lepsze moby (profany, demony, bossowie). Koszt bp sd to ok 9k, a koszt 100 pugi to 10,5k. Dmg z pugi jest większy niż dmg z sd. Więc może administracja powinna wam obniżyć obrażenia z puginałów i za razem obniżyć ich cenę ?

Jeśli już jesteśmy przy tym, to ja bym chciał expić z silnymi bombami opłacalnie, i co ?

Rozwiązań jest kilka. Albo expisz puginałami wywalając kasę, albo farmisz sztyleciki na abi lub widzach, albo expisz z bełtami a pugi bierzesz na coś lepszego ...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:08.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin