Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   [pvp] Otwarcie Community PvP (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=19426)

Obles 16-12-16 18:09

Otwarcie Community PvP
 
1 załącznik(i)
Magowie naostrzcie swoje różdżki! Zwiadowcy - prostujcie łuki! Rycerze okrągłego stołu! Szable w dłoń... Hm... chyba coś pomyliłem... Pal to licho!

Serwer Community PvP właśnie wystartował!


I jest to zasługa jedynie Was - naszych wiernych graczy, którzy jasno dali nam do zrozumienia, że tęsknią za staniem w depozycie Neolithu, walką z Abitańskim najeźdźcą czy poskramianiem wściekłych demonów. Przede wszystkim jednak społeczności brak zatargów między klanowych, wszelakich politycznych zagrywek, szpiegowania aż wreszcie walki na śmierć i życie! To wszystko i znacznie więcej od dziś znów ma miejsce a historia zatacza nowe koło!

LISTA ZMIAN
(Pamiętajcie, że dotyczą one jedynie serwera PvP, N-PvP pozostaje bez nich!)

Serwer Community PvP powstał w wyniku dyskusji naszych graczy. Gdyby nie zapał i widoczna chęć poprawienia balansu, i grania w grę, którą w dużej mierze Wy wykreowaliście, otwarcie serwera nigdy nie miałoby miejsca. Dajemy Wam do dyspozycji swoistą piaskownicę, w której możecie się swobodnie bawić tak, jak najbardziej lubicie - my w tym czasie będziemy nadal zajmować się tworzeniem Nowej Gry.
Pamiętajcie, że otworzenie serwera PvP nie oznacza, iż Stary Projekt Altaron będzie w jakikolwiek sposób rozwijany. Oczywiście - możliwe są pewne zmiany czy ingerencja w rozgrywkę z naszej strony, ale nic ponadto (chyba, że bardzo zasłużycie...!).

Jeżeli chodzi zaś o statusy szlachectwa - jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia ich zakupów, niemniej - stare konta, które miały dotychczas darmowy status zostaną w ramach podziękowania za wieloletnie utrzymywanie serwera 30 pierwszych dni gratis. Chętni szlachectwa, którzy posiadają nowe konta - będą musieli już oczywiście go kupić.

Skoro napomknąłem już o Nowej Grze - ostatnimi czasy pojawiło się wiele pytań odnośnie naszej pracy. Wielu sądzi, że nie robimy nic. Cóż... nic bardziej mylnego! Pracę są w bardzo zaawansowanym stadium a projekt jest już w fazie alpha. Rozwijając wątpliwości - Nowa Gra tworzona jest w języku angielskim, wiele mechanik (w tym walki i ekwipunku) jest stworzona zupełnie od zera i w niczym nie przypomina tego co już znacie. To co tworzymy jest Nową Grą. Nie jest to ots a osobny twór, który w luźny sposób nawiązuje nie tylko do Tibi a do wielu kultowych gier rpg - to tak jeszcze raz w ramach przypomnienia, byście nie oczekiwali czegoś zupełnie niezrozumiałego :oczko:.

Żeby nie być gołosłownym poniżej zobaczyć możecie obrazek z Nowej Gry! Pamiętajcie, że jest to wczesna wersja alpha i właściwie wszystko co tam jest ulegnie jeszcze poprawkom i zmianom, także wersja finalna może wyglądać zupełnie inaczej.



Cóż... nie pozostało nam nic innego jak życzyć Wam dobrej zabawy! Niech władzę nad serwerem dzierży najwytrwalszy!


Administracja Altaron.pl

Shrime 16-12-16 18:15

Mordka się cieszy! Czekam z niecierpliwością.

Catthon 16-12-16 19:29

Niech żyją!!!

Kapralski 16-12-16 19:31

Wporzo też tam zawitam ale mam jedno pytanie, grając na non-pvp zauważyłem że tu i tamzostały wprowadzone zmiany których nie ma nigdzie wypisanych.
Jest możliwość uzyskania pełnej listy bądź chociaż w skrócie ważniejszych zmian?

dobra znalazłem zmiany sorki

MrMavado 16-12-16 19:49

Pole widzenia ma być ograniczone przez otoczenie? Fajnie byłoby, gdyby dało się widzieć z bardzo daleka za pomocą lunet, albo chodząc na wieże i wzniesienia.

Kuzyn 16-12-16 20:22

Cytat:

Pamiętajcie, że jest to wczesna wersja alpha i właściwie wszystko co tam jest ulegnie jeszcze poprawkom i zmianom, także wersja finalna może wyglądać zupełnie inaczej.
No ja mam nadzieję, haha ;)

Zeppelin 16-12-16 21:51

Wow, bez ogródek ZAJEBISCIE to wygląda nawet w wersji wczesnej alpha, mam nadzieje że do końca 2017 jakoś dacie rade wystartować z open beta.

Kagrenak 16-12-16 22:06

To, to... ŻYJE!

wejnos 16-12-16 22:46

no no czekam

Katamaran 16-12-16 22:52

Mervakis w imieniu moim oraz wszystkich członków gildi chcemy Ci podziękować za to co zrobiłeś, bez Ciebie nadal byśmy oglądali tylko i wylacznie screeny.
Szacun!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:19.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin